Skocz do zawartości

[Rower] Grand Canyon AL 6.9 2014 - geometria, temat ogólny


hpolski010

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem tej wagi wg katalogu 600g ?

na 100% w moich była 4`ka na początku i do dzisiaj pamiętam moje zdziwienie tą wagą bo ważyły mniej niż moje zwijane Mezcale 26x2,1 ... katalogowo Conti waży 555 g. 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem parę filmików z trzeszczenia mojego roweru a oto jeden z nich, na którym na postoju naciskam na pedał.

Na filmie i zdjęciu poniżej widać że te 2 elementy się rozdzielają. Chyba coś pękło , albo się odkręciło? Wie ktoś może bo to raczej nie ma tak być.

 

 

 

 

Zdjęcie:

 

s43DGs7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych Mavicach już pisali kilkukrotnie i za każdym razem podejrzenie szło w stronę piasty ... wadliwą serie wypuścili. 

Nie pozostaje ci nic innego jak kontakt z polskim suportem jakie mają propozycje na przeprowadzenie reklamacji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niebezpieczne chyba przy jezdzie z duza predkoscia..Ja tez mialem dylemat kupujac AL SLX 7.9 z 2015 roku z tymi kolami czy wymieniac czy nie, ale jak na razie mimo katowania go w kazdych warunkach jest o dziwo bardzo dobrze, nawet luzow nie mam a kilometrow sporo natrzaskane i nie oszczedzam, same gory daly im dobrze popalic ale jak na razie jest wszystko ok.

Dzwon do Szczecina i przedstaw im ten problem bo tu nie ma co czekac, wyslij fote albo filmik i jak kolega rzezniol napisal niech przedstawia swoje propozycje co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cene mam w PLN (niestety, bo w EUR cena byla o 8% nizsza). Jezyk tez chyba byl polski. Ale maila potwierdzajacego dostalem po niemiecku. Pozniej potwierdzenie zamowienia po angielsku z kontem w Koblenz, oraz Ogolne warunki handlowe I Pouczenie o odwolaniu po polsku ;-).

Edytowane przez sapero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem do miłej pani ze Szczecina, która poprosiła o nr zamówienia i w ciągu 15 min przesłała maila z numerem konta w PKO. Od momentu przelania kasy rower miałem w ciągu 3-4dni (5 dni od momentu złożenia zamówienia).

Edytowane przez vdcmike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Trwało to trochę dłużej i za dużo by opowiadać bo pierwsze zamówienie na które czekałem zostało anulowane. Złożyłem kolejne własnie jakieś dwa tygodnie temu. Rower w moim rozmiarze tj. M był dotstępny i wtedy wszystko poszło już szybko i sprawnie.

Nie wiem jak teraz ale mi się do nich dodzwonić nie udało nigdy a próbowalem kilkadziesiąt razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja zadzwoniłem do miłej pani ze Szczecina, która poprosiła o nr zamówienia i w ciągu 15 min przesłała maila z numerem konta w PKO. Od momentu przelania kasy rower miałem w ciągu 3-4dni (5 dni od momentu złożenia zamówienia).

 

Nic dziwnego, że poszło wszystko sprawnie. Po noworocznej podwyżce cen ich oferta nie wygląda już tak korzystnie. W związku z tym ilość zamówień też pewnie jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...