Skocz do zawartości

[KATOWICE] Skradziono MONGOOSE ELITE TYAX Biały


Markus85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś w nocy skradziono mój rowerek Mongoose Elite Tyax 2006 rocznik wartość rynkowa to aktualnie 700 zł , może nie jest to zabójczy rowerek bo ma już te 7 latek ale fajnie się na nim jeździło. Jakiś człowiek podpieprzył mi go spod moich drzwi, na klatce przecinając linkę 10 mm ..... Rowerek bardzo rzadki jak na moje i żeby go sprzedać trzeba się z nim nieźle napocić .....

 

Sprawa została zgłoszona na policję

 

Dla znalazcy 300 zł nagrody

 

Tel kontaktowy 788 044 064

 

Z góry dziękuję za pomoc Marek

 

Zdjęcie podobnego

o5uh.jpg

Dane techniczne z bikepedia:

 

Frame & Fork Frame Construction TIG-welded Frame Tubing Material 6061 Alloy Fork Brand & Model Spinner Grind OS-1, 100 Fork Material Aluminum/steel Rear Shock Not applicable

 
Components Component Group Mountain mix Brakeset Tektro IO Disc brakes, Shimano EF-50 front/Shimano ST-EF50 EZ Fire STI rear levers Shift Levers Shimano EF-50-8 EZ Fire Front Derailleur Shimano FD-C050 Rear Derailleur Shimano Acera Crankset SR Suntour XCC150 forged alloy, 24/34/42 teeth Pedals Alloy Platform w/Mongoose logo Bottom Bracket Semi-sealed cartridge BB Shell Width Unspecified Rear Cogs 8-speed, 11 - 32 teeth Chain KMC Z72 Seatpost Alloy Saddle WTB Speed V Sport Handlebar Mongoose Steel 30mm Rise Handlebar Extensions Not included Handlebar Stem Mongoose Alloy Headset 1 1/8" Ritchey Logic Zero

Wheels Hubs Alloy Disc QR Rims Alex PC-19 DW, 32-hole Tires 26 x 1.95" Kenda Komodo Spoke Brand Stainless steel Spoke Nipples Brass UCP


 

post-169244-0-15676600-1378726263.txt

Edytowane przez Markus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...