Skocz do zawartości

[spodenki] które będą najlepsze?


Krzema

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem na forum, ale wszystkie tematy były już nieaktualne.

Szukam spodenek do ok 100zł, ale chciałbym za jak najmniejszą kase kupić jak najlepsze gacie. Znalazłem następujące propozycje:

 

1) HAMSON

 

2) Mike SPORT

 

3) ENDI

 

4) Mareto

 

5) Mareto Multi Level

 

Co o nich sądzicie? Opłaca się dokładać do tych droższych? Który pampres będzie najlepszy, bo chyba tylko tym się one różnią? Najchętniej kupiłbym coś z szelkami ale nic nie znalzałem w miare taniego... Może coś polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę polecić spodenki z BCM Nowatexu, jeżdżę w nich od dwóch miesięcy i sprawują się fajnie, tzn. poza ciekawą kolorystyką mają wygodną wkładkę z colmaxu, przylegają dobrze do ciała i są oczywiście na szelkach z siateczki, cena chyba 80 zł. Zamawiając telefonicznie podajesz dokładne swoje wymiary i muszą pasować, (ale Ich zareklamowałem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem na forum, ale wszystkie tematy były już nieaktualne.

Szukam spodenek do ok 100zł, ale chciałbym za jak najmniejszą kase kupić jak najlepsze gacie. Znalazłem następujące propozycje:

 

1) HAMSON

 

2) Mike SPORT

 

3) ENDI

 

4) Mareto

 

5) Mareto Multi Level

 

Co o nich sądzicie? Opłaca się dokładać do tych droższych? Który pampres będzie najlepszy, bo chyba tylko tym się one różnią? Najchętniej kupiłbym coś z szelkami ale nic nie znalzałem w miare taniego... Może coś polecicie?

 

 

Ad.1. Nie ma , nie znam

Ad.2. Firma Liquid - mam, ale od b. niedawna

Ad.3. Kupiłem ENDI jeszcze w zeszłym roku, ale po 35 zł (nie wiem czy z takim samym "pampersem" - są OK, piorą się dobrze i nie prują; za tamtą cenę była rewelacja.

Ad.4. Też kupiłem b. niedawno; trochę dziwne szycia; chyba nie ma sensu płacić 75 zamiast 45 za Liquid

Ad.5. Tych nie znam - nie było wtedy dostępnych, a szkoda - mogłyby się przydać na dłuższe dystanse, jeśli ta wkładka taka dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat ja i moi kumple używamy Biemme Special (już polecane w tym wątku). Tak nam doradzili doświadczeni kolarze z klubu. Mają doskonalą wkładkę i rozsądną cenę ( http://www.otb.pl/index2.php ).

Nie mają żadnej efektownej kolorystycznie wersji. Nie znam żadnych z proponowanych spodenek ale podobną wkładkę do Biemme Special maja te na poz 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To i ja się podczepię, jakie spodenki byście polecili do ok 100zł??

Przeglądając Allegro znalazłem kilka modeli:

 

1. Merato (albo wersja z szelkami) ewentualnie z inną wkładką.

2. Biemme

3. Liquid - osobiście jakoś mało mnie przekonują

4. B.C.M Nowatex Discovery - trochę przekraczają 100zł ale może warto?

 

Proszę o opinię na temat tych spodenek oraz może jakieś inne propozycje w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem spece (to juz jakieś zboczenie z tą firmą) za 120 zł, mają świetną i mocną pieluchę w środku. Te z szelkami nie polecam bo zawsze będą uwierać. Widziałem, też spece za 90 zł z pieluchą, myślę, że to niezły wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bikeonline.pl maja rossete[koszulke damksa] z accenta w XS i S, bo ostatnio zamawialem dla dziewczyny, ale accent to dosc slabe wykonanie, ale za tą cene.... przynajmniej ladne są i funkcje swoja spelniaja ;p

 

 

Ogolnie w kazdym sklepie ktory wspolpracuje z velo powinna byc mozliwosc kupienia rzeczy w tych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bikeonline.pl maja rossete[koszulke damksa] z accenta w XS i S, bo ostatnio zamawialem dla dziewczyny, ale accent to dosc slabe wykonanie, ale za tą cene.... przynajmniej ladne są i funkcje swoja spelniaja ;p

Ogolnie w kazdym sklepie ktory wspolpracuje z velo powinna byc mozliwosc kupienia rzeczy w tych rozmiarach.

tnx - :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Mareto, ze względu na wkładkę. Mam spodenki Scott'a na szelkach z siatki i do tego podobna wkładka i poprostu są rewelacyjne, gdy zmieniam spodenki na takie ze zwykłą wkładką odrazu czuję różnicę.

i tak też uczyniłem :) W ciągu kilku dni powinny dojść, może opisze je w dziale "testy". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doklejam się do tematu, co sądzicie o tych:

http://www.allegro.pl/item118870561_mareto...waypad_r_m.html

na innym forum wlaśnie te mi polecili, jeszcze do wyboru sa w tej samej cenie (bez szelek) z wkładką Multi Level Pad. Które lepsze bo walka o moją kasę już między tymi dwoma trwa. 89zl to chyba dobra propozycja, z szelkami raczej nie chce bo nie jestem az taki pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...