Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bike-sport.de/

ocena : pozytywna

 

 

 

A ja pochwalę sklep naszych zachodnich sąsiadów,. Ostatnio kupowałem tam siodełko Speca i wrażenia bardzo pozytywne- bezproblemowy kontakt mailowy, możliwa płatnośc poprzez Paypal, koszt wysyłki do Polski 10 Euro. Towar był u mnie po czterech dniach- do paczki dorzucili ładny katalog.

Polecam.

Z krajowego rynku mam b. pozytywne doświadczenia z

- Centrum Rowerowym

- Xtrabike

- Mikesport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CentrumRowerowe.pl

ocena : pozytywna,

 

robiłem tam ostatnio zakupy i już wiem, że kolejne zamówienie też będzie u nich. W innym temacie już pisałem o bezproblemowo uwzględnionych alertach cenowych, kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny bardzo dobry, paczka skompletowana i wysłana na drugi dzień po zamówieniu i wpłacie.

Nie istnieje sklep, w którym wszystko byłoby najtaniej a że w CR można się bez problemu dogadać to ode mnie mają duży plus. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w trakcie sezonu, kiedy ruch i konkurencja będzie na pełnych obrotach , mam nadzieję, że nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sklep FormickiBike

ocena : pozytywna

 

Zamawiałem siodełko dla swojej kobiety. Zamówiłem w niedzielę, wysłałem pieniądze zaraz po zamówieniu. W poniedziałek liczyłem na jakiegoś meila potwierdzającego przyjęcie wpłaty, a następnie wysłanie przesyłki. Nie doczekałem się. To nic nie zmienia, ponieważ paczkę otrzymałem we wtorek lub w środę. Szła pocztą polską - 2 dnia uważam to za bardzo dobry wynik. Sklep oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sklep BieniaszBike

opinia bardzo pozytywna

Jestem bardzo zaskoczony jakością obsługi sklepu o którym wcześniej w ogóle nie słyszałem - zamówiłem średek do czyszczenia tarcz (sprzęt i inne pierdoły mają dość drogo, ale środki do konserwacji raczej w dobrych cenach) wysyłka kosztowała mnie 4 zł, paczka priorytetowa doszła następnego dnia po opłaceniu, do tego Pan Bieniasz informował mnie e-mailowo cały czas - od potwierdzenia dostępności towaru, przez jego skompletowanie po wysyłkę.

Gorąco polecam sklep!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rower kupiłem w colex-rowery,pl(odbiór własny) i jestem zadowolony. Szybko sprawnie składanie zamówienia, wszystko wytłumaczyli dokładnie:-) A o Ski Team co prawda słyszałem raczej dobre opinie, a osobiście jeszcze nie kupiłem tam żadnego roweru. Tylko narty :) i Z nich zadowolony również :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowerzysta.pl

Opinia: pozytywna

 

Kupiłem tam rower i jestem jak najbardziej zadowolony. Rower dobrze złożony, gotowy do jazdy. Paczka była odpowiednio zabezpieczona, a towar wysłali bardzo szybko, także szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Synkros

Opinia: Negatywna

 

Akcja miała miejsce jakiś czas temu, lecz dodam od siebie:

 

1.zakup XTR dualcontrol ( ok. 1000zł )

2. Tylny zacisk jest na 140mm zamiast 160

3.zaproponowałem z własnej inicjatywy rozwiązanie problemu - dostaję tarcze xtr 160/140 975 zamiast 965

4.odsyłam tarcze

5.dostaję xtr 975 160s i 760 ( XT) 140s

6. znowu ja proponuję, bo panowie nie widzą oczywiście problemu - proszę o dopłatę 50zł do tarczy XT zamiast XTR

7. W serwisie okazuje się, że hamulce są zapowietrzone i zalane brudnym olejem ( używany )

8. Po sporej awanturze synkros przelewa mi 50zł, ale przepraszam nie słyszałem.

 

Sytuacja pokazuje jakie ci państwo mieli podejście ok 1,5roku temu, może się poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep: Biketires.pl

Ocena : pozytywna

 

Kupilem kola do roweru. W niedziele dokonalem przelewu, w poniedziałek dostałem kilka maili ze sklepu informujacych na biezaco o statusie zamowienia (otrzymana

wplata, pakowanie, wysylka kurierem). Dzis, przed chwila zawital kurier z pakunkiem i bdb zapakowanymi kolkami. Wszystko w idealnym porzadku. Przebieg transakcji od poczatku do konca kapitalny. Az zaluje, ze nie wzialem jeszcze paru drobiazgow. Goraco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vincere.pl/sklep/

+ wielki plus

2 zamówienia w tym sklepie, pierwsze - większe, zero problemów, przesyłka kurierem porządnie zapakowane części(m.in. delikatny koszyk z carbonu). Największe zaskoczenie to zamówienie nr. 2 - zamawiałem śrubki w czwartek po 17!, myślę sobie "przesyłka pocztą, bo i tak weekend, jutro nie dojdzie". Po kilku minutach od zamówienia - mail zamówienie zostało wysłane - pierwsze zdziwienie. Po kolejnych kilkunastu godzinach jeszcze większe zdziwienie - pani listonosz przyniosła list polecony. Mega zaskoczenie, od zamówienia do odbioru nie minęło nawet 24h, chyba mają znajomości na poczcie, albo własną sortownię listów :D Do tego parę naklejek w gratisie.

 

bajkszop.pl

+

Zamówienie - jak wyżej - po 17 w czwartek, w piątek wysyłka, paczka dotarła z dodatkiem kilku naklejek reklamujących sklep:) Podoba mi się, jak sklepy informują co się dzieje z zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Karbonowy.pl

Opinia: bardzo pozytywna

 

Zrobiłem zakupy w sklepie karbonowy.pl już trzeci raz. Za każdym razem kupowałem produkty z górnej półki. Sklep wybrałem, ponieważ za jednym zamachem dostanę tam wszystkie części, których potrzebuję - mają naprawdę duży asortyment. Mogę więc polecić z czystym sumieniem. Po prostu solidny sklep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.skleprowerowy-duda.pl

Opinia: negatywna

Zrobiłem zakupy w sklepie internetowym, kupiłem kilka rzeczy, jednak po otrzymaniu paczki zamówiona torba rowerowa miała zepsuty i "wywleczony" zamek błyskawiczny, zamówiona osłona neoprenowa meridy zamieniła sie w inną osłone pomimo potwierdzenia, że wszytsko co zamawiam jest dostępne (zależało mi na logowanej - główny powód zakupu w tym sklepie). Torby nie opłaca sie wymieniać bo przesyłka to połowa jej wartości i jeszcze nie widomo jak by gwarancje rozpatrzyli. Czy tak trudno sprawdzić towar przed wysyłką??? Moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: mikesport.pl

Opinia: bardzo pozytywna

 

Kompletowałem zestaw ubrań na rower i wybór padł na ten sklep, bo na forum można spotkać się z wieloma pozytywnymi opiniami. Nie inaczej będzie z moją - sklep zdecydowanie godny polecenia, wysyłka ekspresowa, towar pierwsza klasa.

 

Sklep: cycleshop.pl

Opinia: bardzo pozytywn

 

Postanowiłem dokupić sobie jeszcze co nie co i zamówiłem je w tym sklepie, bo ceny są nieco niższe niż u konkurencji. Nie zawiodłem się, bo wszystko było tak jak należy. Przy następnych zakupach raczej wybiorę ten sklep z uwagi na ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: xtrabike.pl

Opinia: bardzo pozytywna

 

Jak zawsze ekipa na 6óstkę! Nawet w kontakcie mejlowym można się z nimi ugadać na trochę niższe ceny, no i specjalnie potrafią ściągnąć niektóre towary!

Każdorazowo indywidualne podejście do klienta! Najniższy możliwy transport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Ocena: pozostawiam do przemyślenia innym.

 

Przedmiot zamówienia dętki, dostępność w aukcji 3 sztuki. Zapytanie ze strony allegro o możliwość zakupu 4. Odpowiadający na mojego maila kieruje na stronę sklepu. Na stronie znajduję JEDNĄ sztukę. Skoro na stronie jedna a na allegro trzy to znaczy że nie mają tyle ile oferują. Pytam o cenę, bo na aukcji allegro sporo niższa niż w sklepie, sprzedawca odpisuje że W DRODZE WYJĄTKU może zaoferować cenę allegro (nie wiem co oznacza w tym przypadku ten wyjątek). Zapytanie do sprzedawcy, odpowiedź że mogą ściągnąć odpowiednią ilość. Pytam o czas realizacji zamówienia, na allegro podany ok 4 dni, sprzedawca w mailu pisze że w tym przypadku tydzień. To tyle.

 

Sklep: xtrabike.pl

Ocena: również pozostawię to innym.

Zapytanie o te same dętki, na allegro wystawiona jedna sztuka. Pytam czy mogę nabyć więcej. Odpowiedź: posiadają cztery sztuki, mogą wysłać je kurierem, sumarycznie bez negocjacji cena (mimo iż wyższa niż w ofercie sklepu powyżej) wyjdzie lepsza niż tam. Szybka, sensowna i sprawiająca wrażenie bardzo wiarygodnej odpowiedź.

 

W przypadku centrum potwierdza się problem z realizacją zamówienia (miałem już z nimi taką sytuację parę lat temu) i dobra ocena xtrabike.

 

Sklep: biketires.pl

Ocena: pozytywna

 

Przedmiotem zakupu są opony, trzy sztuki, pytam o możliwość zważenia najlżejszych dostępnych.

Paczka dociera dwa dni po otrzymaniu przez nich pieniędzy (system dotpay), generowane automatycznie z systemu powiadomienia o statusie realizacji przesyłki. Otrzymałem nie wiem czy najlżejsze sztuki ale lżejsze niż podaje producent, czyli ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: fun-sport.org.pl (Kraków)

 

Opinia: zdecydowanie negatywna

 

Brak kontaktu i totalne olewanie klienta. Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile. Złożyłem zamówienie i cisza. Raz mi się udało dodzwonić to dostało mi się, że się dopytuję o zamówienie jak wielmożny Pan nie jest przy komputerze. Powiedziano mi, że mam grzecznie czekać na listonosza i nikt mi nie powie czy i kiedy do mnie wysłano. Czekałem 1,5 tyg ale sobie odpuściłem.

 

Nigdy więcej nic tam nie zamówię i wszystkim też szczerze odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: formicki-bike.pl

 

Opinia: zdecydowanie negatywna

 

Brak kontaktu, długa wysyłka, do tego przyszło nie to co zamawiałem(buty) zgadzał się tylko rozmiar. Od siebie nie polecam i na pewno nigdy już nie zrobię tam zakupów.

Jako że sprawa powiedzmy się zakończyła to dodam jeszcze parę słów. Napisałem maila, że chciałbym zwrotu kosztu wysyłki ponieważ to nie moja wina, że dostałem złe buty. Oczywiście zostałem "olany", po wymianie kilku maili, dostałem wiadomość czy chcę te buty, które zamawiałem czy się obraziłem (rozwaliło mnie to :D ) Potem nagły zwrot akcji, troska o klienta itp., zostałem zapewniony, że pieniądze za wysyłkę dostanę w paczce i nazajutrz wyślą mi buty. Buty doszły na szczęście planowo, kasy tak jak się spodziewałem nie było. Nie chciałem już pisać maili, dzwonić i tak oto zarobili na mnie jakieś 15 złotych.

Bałagan przy wysyłkach i nieprofesjonalne podejście do klienta. Lepiej chyba wybrać trochę droższą konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: xtrabike.pl

Opinia: bardzo pozytywna

 

Dołączam do grona zadowolonych klientów xtrabike.pl. Ceny konkurencyjne, to co jest na stronie jako dostępne, rzeczywiście jest dostępne, zostałem powiadomiony o wysyłce, kupione rzeczy przyszły w oryginalnych opakowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: fun-sport.org.pl (Kraków)

 

Opinia: Pozytywna

 

Kontakt bardzo dobry... raz wybrałem części, "włożyłem do koszyka" kupiłem i czekałem na dostawę - kurier dwa dni później przyjechał, wręczył paczkę wszystko było OK. Drugi raz, wstyd przyznać, ale w niedziele na stypie wymieniałam "ze sklepem" maile dotyczące asortymentu - dampey - (co było dla mnie nie małym zaskoczeniem), tak, że w poniedziałek widziałem wszystko co mnie interesowało i złożyłem zamówienie tym razem odebrałem w sklepie miło rozmawiając z właścicielem (urywając jeszcze parę złotych za odbiór osobisty)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się podzielić. Zamówiłem u nic piasty SLX i tarczę hamulcową SLX. Dostałem informację że nie mają tylnej piasty więc pieniądze za nią wsadzą do paczki. Paczka przyszła po dwóch tygodniach z tym że bez tych pieniędzy. Zostały dopiero przelena po upływie 5 dni na moje konto. Mimo że mają niskie ceny to czas działania zniechęca do dalszych zakupów w tym sklepie. Niestety.

 

W sklepie bikershop.pl chyba za wiele przez ostatnie lata sie nie zmieniło... :/

 

Sklep: www.bikershop.pl

Opinia: póki co negatywna, a jak bardzo, to jeszcze w toku... Na pewno poinformuję.

 

Sklep: www.olimpiasport.pl

Opinia: pozytywna

Zakupiłem tylko 1 produkt, ale zaskoczyla mnie bardzo pozytywnie szybkość realizacji i dostarczenia przesylki.

 

Sklep: www.rove.pl

Opinia: bardzo pozytywna

Kupiłem tam w różnym okresie 2 rowery, chwyty, hak przerzutki - zawsze szybko i bezproblemowo, dobry kontakt, elastyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: formicki-bike.pl

Opinia: neutralna

Ceny w porządku, koszty wysyłki też, tylko jest kilka ale. Zero informacji na temat statusu zamówienia, to co w innych sklepach jest na porządku dziennym, czyli zmiany w stylu: "przyjęte do realizacji", "w trakcie realizacji", "wysłane" w tym sklepie nie istnieje. Żadnej informacji mailowej na temat wysyłki/braku towaru. Można tylko zgadywać czy towar do nas jedzie, czy może przypadkiem na szybkiego próbują uzupełnić jego braki. Kontakt mailowy tylko po inicjacji klienta, mimo że szybki to jednak wypadałoby dać znać wcześniej o wysyłce paczki. Nad szybszą wysyłką przedmiotu również firma powinna popracować.

 

Sklep: bikestacja.pl

Opinia: neutralna

Jeżeli mają części na stanie realizacja zamówienia jest błyskawiczna, jeżeli części brak to tak jak w wielu tematach było poruszane, realizacja przeciąga się do nawet ponad 3 tygodni jak w moim przypadku. Kontakt mailowy szybki i sprawny tylko w przypadku gdy wszystkie części są na stanie, jeżeli czegoś brakuje już tak słodko nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.Vika-sport.pl

Opinia: bardzo pozytywna

 

Mówiąc szczerze, życzył bym sobie zawsze tak udanych zakupów przez internet. Świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka - co do jakości produktu, pierwsza wycieczka w ciuchu już za mną i wrażanie pozytywne. Dla sklepu maga duży pozytyw. Oby takich więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...