Skocz do zawartości

[nowy dzial] wszystko o szosowkach


Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

troche ludzi smiga na szosowkach, nawet duzo ludzi, dla ktorych MTB to podstawa, no ale jak widac, szosa na tym forum nie jest mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm myślę że było by niesprawiedliwie jeśli taki kącik by powstał. Sporo osób wnioskowało o utworzenie kącika o kolarstwie extremalnym i zostało to odrzucone. Dlaczego więc miałby powstać jakiś zakamarek szosowy?

No chyba że od razu powstaną dwa: szosowy i grawitacyjny - wtedy popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

ale jest to ponoc najwieksze forum rowerowe w Polsce i na dodatek ekstremalne, a jazde na szosie spokojnie mozna do ekstremalnej zaliczyc.

ale spoko przeciez sa tez fora szosowe, tyle, ze coraz wiecej ludzi smiga zarowno szose i XC.

no ale coz moze userzy maja bardziej byc dla forum a nie forum dla nich.

jak tak ciezko zrobic dodatkowa kategorie to trudno, na pewno bylaby ona sensowniejsza od tej niedawno powstalej dot. niezarejestrowanych uzytkownikow (niezbyt sympatycznie mi sie ona tak poza tym kojarzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam. A co stoi na przeszkodzie, zeby pisac tematy w juz istniejących działach? Musi byc do tego osobny? Nie mozna sie zapytac o rame w rowery/ramy czy tam o wycieczke w wycieczkach rowerowych? Po co robic znowu bajzel? A dział dla niezarejestrowanych jest świetnym pomysłem bo ów bajzel ogranicza.

 

PeeS. Wrotki są bardziej extremalne od szosy. Jadą 200 km a na ostatnim się ścigają. Nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

forum jest dla użytkowników, i wszelka tego typu krytyka wymaga mocnych argumentów do poparcia. Mnie ona osobiście wkurza, bo akurat staram się robić wszystko tak, żeby działało, użytkownicy byli happy i tworzyć na forum to, co chcą. Zawsze tak było i będzie. A jeżeli ja mam coś przeciwko, to piszę to od razu. Ten pomysł jest bezsensowny. Masło maślane. Użytkownicy zaczną pisać o częściach i tu i tu, aż się w końcu wszyscy zaczną gubić. W szosówce i grawitacji szybko się zrobi śmietnik... A nie o śmietnik tu chodzi, tylko o przejrzystość. Powstanie też jakaś dziwna granica oddzielająca szosę i grawitację od reszty forum, co automatycznie zasugeruje, że jest to forum xc.. A tak nie jest! Tak może było na samym początku, kiedy to forum raczkowało i miało 20 zarejestrowanych użytkowników ale nie dziś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

A dział dla niezarejestrowanych jest świetnym pomysłem bo ów bajzel ogranicza.

 

w jaki spsoob ogranicza ? tam to dopiero jest syf

 

PeeS. Wrotki są bardziej extremalne od szosy. Jadą 200 km a na ostatnim się ścigają. Nuda.

 

to masz nikle pojecie generalnie o kolarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...