Skocz do zawartości

[rower]Czy macie sny?


Rekomendowane odpowiedzi

O, ta wzmianka o UFO mi przypomniała mój najlepszy sen. :P

 

Śniło mi się że było lato a ja sobie siedziałem na tarasie przed ogrodem. I nagle zaczęło przelatywać pełno jakichś wielkich ptaków podobnych do sępów, a każy miał w szponach wypasiony rower. I część z nich wypuściła te rowery nad moim trawnikiem - spadła Kona Stab, topowy Scott Genius, jakieś enduro Treka (ale przy spadaniu pękła rama przy suporcie :( ) i jakiś hardtail na kompletnym XTRze. :P Jak ja żałowałem że się obudziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mi sie sniło ze mi sie pedał odkrecil O_o obudzilem sie uznalem ze to sen i polazłem spac. Rano jak mi sie przypomnialo zastanawialem sie czy sie z siebie smiac czy plakac ;)

 

jak mi sie przypomni reszta snów to dam znać :razz:

 

p.s. i tak sprawdzilem potem czy sie odkrecil czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda ?

 

Nie wysilaj się Exar! :wink:

Z reguły sny sprawdzają się na odwrót, także o rower chyba nie musisz się bać.

 

OT: Kiedy jedziemy na ten wyścig do Zielonej? Zaproszę jeszcze mojego kumpla, to zrobimy małą rundkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj całą noc mi sie sniło jendo. Zostałem wtrącony do więzienia. A za co ? za kradziez roweru O_o. ale od poczatku :(

 

Pamietam ze zostałem wsadzony do więzienia. Nie wiedziałem za co. Pałetałem sie w tej celi. Myślałem co to bedzie.. przeciez nie moge jeździc.. nie bedzie formy (:wink:) po długich dopytywaniach okazało sie ze mnie wsadzili za kradziez roweru. Ale po głebszej analizie doszedłem do wniosku ze mnie wsadzili nie za kradzież a za to ze mi rower ukradli O_o. raz mnie wyprowadzono przed posterunek. Przyjechali kumple na rowerach :razz: przeprowadzili atak ale sie nie udał.. zostałem wtrącony do celi z powrotem. jesczew przeprowadzałem jakies akcje których juz niepamietam.. (wiem ze marudziłem ze chce sie uczyc, że mi zycie zmarnują : O :) ).

Jak sie obudziłem którys raz (bo sie budzilem, kładłem spac i znowu ciąg dalszy snu :)) to juz nieszedłem spac (przed chwilą) i no az jestem zdziwiony co moja głowia wyprawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie dopisze do naszej "Forumowej kartoteki absurdalnych snow" :)

 

Zauwazylem ze sny przychodza po wytezonym wysilku umyslowym, po dniu pelnym wrazen, badz kiedy zaraz przed snem intensywnie o czyms myslimy - to takie moje spostrzezenia B).

 

Z tego co pamietam mialem jeden sen rowerowy, niestety tragiczny, aczkolwiek nie dla mnie. No wiec, jechalem sobie na rowerze spokojnie, po drodze jakichs kumpli spotkalem, pogadalem. I teraz najlepsze: jak juz wracalem do domu, to za kazdym razem jak przejezdzalem przez ulice mial miejsce wypadek samochodowy ( nie przeze mnie ), jeden z tych wypadkow wyrwal mnie nagle ze snu ( obudzilem sie zdolowany, serio!! ) - maluch zostal zmiarzdzony przez ciezarowke i...tramwaj, a potem na drodze lezaly zwloki osoby siedzacej w maluchu, uciete na pol ( od tulowia w gore ), jakis koles je zakryl i sie obudzilem.

 

A teraz sie smiejcie.

 

Ostatnio mialem sen o UFO, zaatakowali Ziemie hehe, uciekalem z kumplem przed zmutowanymi ludzmi ( zamias dloni mieli jakies zakonczenia w ksztalcie noza ), a potem sie okazalo ze nie maja zlych zamiarow (UFO) tylko ze ludzie myslac w ich zle zamiary zamieniali sie w zle istoty hehe ( cos chyba z filmu DOOM ).

 

:D:D

 

Pozdrowko sniace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Green

mi sie ostatnio śniło że koleś mnie i kolegę okradł , rozdwoił się i na dwóch odjechał :( co lepsze nad jego głową leciał kawałek drewna cały czas o0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dzisiaj śniło że jeździłem w jakimś parku narodowym (chyba gdzieś w Stanach albo Kanadzie), i co chwila były jakieś strumyczki albo rzeczki, nad którymi były przerzucone takie duże kłody albo zwalone pnie. I sobie po nich na luzie przejeżdżałem. :D

 

Fajnie się jeżdziło. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zadnych snow rowerowych :D:(

 

chociarz ! :>

 

ostatnio mi sie snilo ze wsiadlem na rower dopiero co zlozony i robiac bunny hopa odrazu udawalo mi sie robic go z manualem hehehe :P :lol: :lol: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co sen to kradną mi rower :) ....nie wiem czemu ale zawsze w śnie gdzieś go zostawiam bez zapięcia i tylko z daleka widze jak ktoś na niego wsiada i odjeżdża...a cała reszta snu to to jak biegne za tym kolesiem ale jeszcze nigdy nie dogoniłem :( . Jedno wiem...strasznie męczy takie bieganie :D .

Pozdro i pamiętajcie...swój sprzęt zawsze trzymać na oku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śniło się kiedyś (Ach pięknie sie snilo) że wygrałem w jakiegoś toto-lotka czy inną loterie sporą sumkę i złożyłem sprzęt za furę kasy :) O ile dobrze pamiętam był to Spec S_works z Sidem WC na Sramie X0 :( I gdy już miałem zacząć jeździć................ obudziłem się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
A ja co sen to kradną mi rower ;) ....nie wiem czemu ale zawsze w śnie gdzieś go zostawiam bez zapięcia i tylko z daleka widze jak ktoś na niego wsiada i odjeżdża...a cała reszta snu to to jak biegne za tym kolesiem ale jeszcze nigdy nie dogoniłem :) . Jedno wiem...strasznie męczy takie bieganie B) .

Pozdro i pamiętajcie...swój sprzęt zawsze trzymać na oku B)

Hehehe no prosze co za wszechstronny trening ;) W dzień jazda rowerem a w nocy bieganie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na początku 2004 roku, kiedy nie umiałam jeździć na rowerze, miałam sen rowerowy. Był to sen powtarzalny, raz na jakiś czas się pojawiał, zawsze taki sam. A było tak: biorę rower i jadę z górki, rozpędzam się, a potem lekką nogą wjeżdżam w las. I jadę, jadę.... Latem 2004 zrealizowałam ten sen :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...