Skocz do zawartości

[sakwy] Merida Travel Pannier


Mateo89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup dobrych i pojemnych sakw rowerowych no i odpowiedniego bagażnika, gdyż aktualnie nie posiadam. Limit wydatków to powiedzmy 220-230 pln. Naczytałem się sporo o sakwach Crosso Dry Big, ale mnie one jakoś nie przekonują do końca, choć może niesłusznie. Zauważyłem, ze bardzo pojemne (z możliwością zwiększenia pojemności są sakwy Merida Travel Pannier. Czy ktoś się z nimi zetknął? Czy ktoś może podzielić się opiniami? Czy warto w nie zainwestować?

No i druga sprawa-wybór odpowiedniego bagażnika do sakw pod koła 28'. Rozstrzał cen jest ogromny, ale może jest coś godnego polecenia w niedużej/rozsądnej cenie? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakwy Merida w pakiecie maja pokrowiec przeciwdeszczowy, więc chyba woda im tez nie straszna. Dziękuję za wypowiedzi, przyjmę więcej :) To się nawet dobrze składa, ze polecacie, bo u siebie w mieście mogę je dostać taniej niż w necie (no i koszty wysyłki z głowy).

Teraz tylko kwestia bagażnika odpowiedniego-coś ktoś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i polecam

 

Bagażnik aluminiowy na rower srebrny - Sklep internetowy

 

Bagażnik rowerowy ALU DeOne 26'' 28'' imp-rowery (3035104120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

kupowałem jakiś czas temu jako jeden z najtańszych "no name" na Alledrogo, ale teraz widzę je również jako

 

- DE ONE model CR-DE001

385_1.jpg

Duży plus za spore możliwości regulacji.

 

Dla mnie ważne jest, aby górna "platforma" była jak najszersza, i posiadała sprężynę.

Szeroka platforma, ponieważ teraz stają się modne bagażniki pod sakwy,

które górną platformę mają tak wąską, że bez sakw taki bagażnik jest praktycznie bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Gdzie można jeszcze kupić

Travel Pannier Merida?

Szczerze to nie wiem, czy gdzieś je jeszcze dostaniesz, już ich nie produkują, tak mi powiedziano w jednym ze sklepów. Swoje znalazłem poprzez internet w sklepie bikeatelier, ale też już ich nie mają. Możesz poszukać jeszcze na rove.pl-tam mają je w ofercie, ale nie wiem, czy oferta jest aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...