Skocz do zawartości

[Zlot] V zlot forumowiczów-osoby chętne i jadące Warszawa i okolice


venom2000

Rekomendowane odpowiedzi

Safian, Ty jeszcze młody jesteś i możesz spać na sianie czy na rowerze. My niestety potrzebujemy wygod. :(

Poza tym Łasic może chcieć w tym roku znów się dołączyć. Pilnowanie Go to nie łatwy kawałek chleba, straszny wariat. :wacko:

Piotr kłamie, nie pije piwa! :angry:

 

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto tutaj ma twórczy umysł?? Piwko, :woot:OWCE :w00t: ,wygody,sypianie na rowerze,niedościgniony Łasic jedzie z nami?? Dobrze,dobrze im więcej tym lepiej,Sol o to czy więcej piwka dla ciebie będzie to bym zwolnił bo ja jestem zacnym smakoszem tegoż boskiego trunku :laugh: :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku mialem całkiem przestronny bagażnik do dyspozycji, w tym moze awansuje na tylna kanapę. Ewentualnie w schowku na zapas jest trochę wolnego miejsca. Mam karty, chłopaki śpiewają, bedzie fajnie. :]

 

Eee no to nie widzę problemu, jak trzeba to i na kolanach komuś usiądę :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

słuchajcie - nie żebym się czepiał ;) ale skoro jest to forum publiczne to umówmy się że pewnych rzeczy nie będziemy nazywali wprost :)

np różnego rodzaju dewiacje Venoma i Solniczki ;) niech zostaną między nami bo będzie chryja jak obrońcy zwierząt się czepią :P No i złocisty płyn niech ma kryptonim "izotonic"

Pozdruffka z zasypanej Warmii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 24 Stycznia 2013 - pieprzy trzy po trzy
Ukryte przez mrmorty, 24 Stycznia 2013 - pieprzy trzy po trzy

Jakież to ma znaczenie gdy nad celem wyjazdu trzyma pieczę kilkudziesięciu chłopa. Trasy raczej nie bedą tak wyboiste jak biust 10cio latki. Na pewno jedziemy w góry, reszta jest nie istotna. Oby tylko piorunami napierd..lało i gradem nieco. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Gorzej jak będzie strajk w czasie zlotu :down: Ja strajkuję przeciwko strajkom na kolei i pojadę samochodem :yes: , ale na ten moment nie mam wolnych miejsc. Dziwne, teraz jest więcej chętnych niż miejsc, a w zeszłym roku ciężko było kogokolwiek zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...