Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

13k2, ostatni projekt po prostu kozak...!

Mały detal i pytanie - w temacie z projektami wrzuciłeś w pierwszym swoim poście spodenki, które tą skórę węża ;) na boku miały tak mocno zaakcentowane.

Teraz, w poście powyżej, dużo łagodniej. Która wersja będzie lepsza?

Teraz zwróciłem uwagę, że kolory tej "skóry" są jakby odwrócone - tutaj: białe wypełnienie-czarne linie, w tamtym temacie: czarne wypełnienie-białe linie.

Zwróćcie na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko musi się odbyć zgodnie z procedurami, a na składanie projektów zostało jeszcze 7 dni, więc nic nie jest przesądzone :)

 

Czy ktoś mógł by podlinkować temat z zeszłorocznymi ciuchami które zostały zrobione? Chciałem poczytać o tych rozmiarówkach, a widzę tylko ten z niezrealizowanymi ciuchami na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13k2, ostatni projekt po prostu kozak...!

Mały detal i pytanie - w temacie z projektami wrzuciłeś w pierwszym swoim poście spodenki, które tą skórę węża ;) na boku miały tak mocno zaakcentowane.

Teraz, w poście powyżej, dużo łagodniej. Która wersja będzie lepsza?

Teraz zwróciłem uwagę, że kolory tej "skóry" są jakby odwrócone - tutaj: białe wypełnienie-czarne linie, w tamtym temacie: czarne wypełnienie-białe linie.

Zwróćcie na to uwagę.

Moim zdaniem właśnie lepiej wygląda jak w ostatniej wersji, ten wzór jest "lżejszy".

 

Ja bym jednak te 'ptaszki' zostawiła;]

 

Kurcze, Piotrek jak Ty to wygrasz to chyba będziemy z Łukaszem zmuszeni, jako aktywni użyszkodnicy, kupić koszulki. Bo skoro to projekt kumpla:D

Ja tam do niczego nie namawiam, ale miło by było ;-) Jak będziemy jeździć razem w takim samym stroju będziemy wyglądać prawie jak pro kolarze, jeszcze Przemka, Dawida i innych namówić :P

 

13K2 naprawdę ok... tylko tak się zastanawiałem. Czy można jaśniejsze plastry miodu dać u góry (nieco jaśniej - kwestia słońca) ponadto czarny u dołu koszulki lepiej by przechodził w czarne spodenki....

Moim zdaniem z rozjaśnieniem od dołu lepiej wygląda, niż analogiczne w górnej części. Do tego wydaje mi się, że nie jest na tyle mocne, żeby miało znaczący wpływ na nagrzewanie. Cały sezon jeździłem w czarnej koszulce i nie narzekałem ;-)

 

 

Wersja z ptaszkami:

FR-koszulka-13.jpg

 

FR-spodenki-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Ciagle mi tylko ten czarny na plecach nie daje spokoju. No nic najwyzej na slonxe kupi inny komplet;-) Takie tylko pytanie czy te koszulki to beda jakies w miare dobre jakosciowo. Pytam bo to pierwsza edycja w ktorej chcialbym ja kupic i nie wiem czego sie spodziewac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...