Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozpoczynaj dyskusji, bo będzie w 100% jałowa - zakładam, że nie miałeś przyjemności...

A miałem miłaem może nie przyjemność ale możliwość przetestowania tego „sportu” Tak się składa że na moim osiedli mieszka dystrybutor kijków Leki (jeżeli jesteś w temacie to pewnie wiesz co to za firma). Rzeczony Pan – dystrybutor przeprowadzał swego czasu w naszym przy osiedlowym lesie „treningi zachęcające”. Oczywiście były one prowadzone rzez odpowiednich instruktorów więc jak mniemam raczej dobrze się przeszkoliłem. No ale niestety nie znalazłem w tym „sporcie” nic co by mnie pociągało ale za to pociągnęło mnóstwo emerytek i ich mężów ale tych raczej przymuszały ich rozkochane w Nordiku żony.

Kijki też mam i to dwie pary. Łazi z nimi moja żona z teściową bo jak twierdzą rower jest dla nich zbyt męczący. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma być 5-10 stopni i słoneczko, dlatego jeśli ktoś chciałby przejechać się po szosie do Roztoki około 12:00 to niech da znać (czekam na info do 11:30, w razie czego mój telefon 510052427). Trasę planuję mniej więcej taką: http://lasica.hostdmk.net/20130101/trasa.html

Ponieważ 5-10 stopni to jeszcze nie lato a wolę się nie dorobić zapalenia gardła, to przewiduję tempo spokojne (25-30 km/h zależnie od wiatru).

Nie przewiduję ani jednego metra terenu, dlatego można śmiało przybyć na szosówce.



Ponieważ na FB Piotr napisał że jedzie, to zbiórka 12:00 na rogu Arkuszowej i Estrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jazd treningowych:
1- szosa nocą / późniejszym wieczorem po centrum (interwał)
2- XC w lasach podmiejskich w ciągu dnia, najchętniej poranki.
Staram się jeździć co drugi dzień. Ktoś chciałby dołączyć?

 

Proszę o kontakt na PW, nie śledzę wątku. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...