Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się w sobotę do MPK, będę tam w sumie pierwszy raz w życiu, ma ktoś jakąś sprawdzoną traskę tam? Skąd najlepiej wbić na trasę mtb? Może ktoś będzie chętny do wspólnej jazdy?

 

Troche za ogólnie napisales bo w skład Parku wchodzi kilka kompleksów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkalem na Wawrze to troche tam jezdzilem ale jakies 10 lat temu, najlepiej to Traktem Napolenskim, pozniej kierowalem sie na Otwock, nastepnie wzdluz Wisly Gora Kalwaria i powrot na Siekierki:). Z drugiej strony (jak przejeziesz mostem)najlepiej jechac wałem ale d................ boli:).

Lasy tamte to powiedzmy malo przyjazne byly dla rowerzystow jeszcze kilka lat temu, ja bym szukal kompana jak nie chcesz pociagiem wracac;/, sam rozumiesz element sie trafia (slyszalem z opowiesci nigdy mnie nic tam zlego nie spotkalo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli? Las nieprzyjazny dla rowerzystów? ;)

Nigdy nie słyszałem o jakimś przyjaznym lesie, chyba że mowa o miejscach które straciły dzikość i pobudowano tam szerokie dukty, wiaty i całą infrastrukturę wypoczynkową. Tak jest np. w Lesie Sobieskiego - niby ładnie, ale czujesz się jakiś odseparowany. Obszar od Wawra do Góry Lotnika lepiej wypada pod tym względem, chociaż dla mnie to jeszcze nie "ten" MPK.

 

MPK za Otwockiem jest praktycznie pusty, za Celestynowem to już całkiem sielskie klimaty i fajne wioski na pagórkach. Stan szlaków pieszych w ostatnich latach uległ znacznej poprawie pod względem oznakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że w końcu się nie odezwałem ale miałem problem z netem w telefonie... W każdym razie zrobiłem pętle mtb tylko, za pierwszym razem się zgubiłem i zrobiłem niecałe 10km, jak wróciłem na parking to spotkałem gościa z którym w końcu zrobiliśmy całą pętle (również z niespodziankami), ogólnie mi się nawet podobało i pewnie się tam jeszcze wybiorę :-)

Edytowane przez begic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem...podobno od jakiegoś czasu znów grasuje zbój Kulepa...

Przemierza on puszczańską knieję od wielu lat. Często zmienia swe siedziby, którymi są leśne ziemianki skryte w najbardziej niedostępnych uroczyskach, wśród bagien i wykrotów. Jest niewysokim, krępym mężczyzną o niebywałej sile. Ponoć jednym uderzeniem pięści powala byka.

 

Lepiej uważać szczególnie w okolicach Ponurzycy.... http://liniamedia.com.pl/indeks.php?d=10&w=215&p=00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data: 1.07.15
rower: MTB
trasa: Wisła, Świder, Mienia, MPK (55km)
godzina: 18:00
miejsce: skrzyżowanie Fieldorfa/Meissnera
tempo: wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie MOCNO

kontakt: 500578375

 

FB - ustawki rowerowe mtb/szosa - praga poludnie/wawer

 

z ważnych detali, litości brak dla opóźniających jazdę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Jutro ok 09:00-11:00 (zależy jak obowiązki pozwolą z rana dam znać) lecę trasę do Kampinosu kierunek Szczebel( Ursus, Babice, Palmiry, Szczebel, Górki, Roztoka, Budy, Lipków, Ursus) całość ok 90km tempo żwawe bez dłuższych postojów, ale nie wyczynowe.

Jak ktoś chętny to zapraszam.

Edytowane przez Kowal1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ktoś chętny na pokręcenie się po Wawie i okolicy na niedzielę 7 lutego?

Rozruch, więc może maks 40km? :)

 

Trasa jak dla mnie dowolna.

Można śmignąć jakoś do Grodziska.

Można pokręcić się po Kampinosie/Kabatach

Może inne pomysły?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...