Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Można z zachodniej albo centralnej około 9:30. Jak komu pasuje.

 

Wczoraj pojeździłem po Kampinosie i niestety stan szlaków które wybrałem jest fatalny. Drogi w okolicach bagien lub kanałków zasypano grubą warstwą piachu, sporo szlaków zaoranych przez dziki a do tego tak masakryczna ilość liści że jechało się jak po piachu. Dotyczy to:

- drogi na wschód od Famułek Brochowskich (niegdyś gładki i szybki szuter)

- czerwonego i niebieskiego szlaku przez Karpaty

- zielonego szlaku przez Granicę

- czerwonego szlaku obok Dębu Kobendzy

 

Tak więc mogę jechać do zachodniej Puszczy, ale albo szlakiem rowerowym od południa albo zielonym i niebieskim od północy.

 

No i wciąż czekam na ustalenie konkretnego miejsca zbiórki, a godzinę sugeruję ustalić 15 min przed odjazdem pociągu.

 

A może jednak Zegrze, żabki itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zielonym i niebieskim od północy.

 

Ten szlak właśnie wybrałam, będzie sychy, jak cały szczebel... To wydmy, wszystko tam wsiąkło już tydzień temu.

Zbiórka, pisałam jak kto woli - kupuję dziś bilet więc wieczorem będę mogła powiedzieć coś więcej - prawdopodobnie ustawimy się na perownie w centrum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szlak właśnie wybrałam, będzie sychy, jak cały szczebel... To wydmy, wszystko tam wsiąkło już tydzień temu.

Zbiórka, pisałam jak kto woli - kupuję dziś bilet więc wieczorem będę mogła powiedzieć coś więcej - prawdopodobnie ustawimy się na perownie w centrum :-)

 

Dziś nie bardzo mam czas kupować bilet, a tuż przed odjazdem wolę nie ryzykować że czas stania w kolejce wydłuży się poza czas odjazdu, tak więc mogłabyś kupić też dla mnie (ja+rower bez żadnych zniżek)? Najchętniej oddałbym przelewem bo nie lubię drobniaków liczyć.

 

Tak czy inaczej jak już kupisz to napisz o której i z którego peronu odjazd. Preferuję godziny odjazdu 9-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa ze Starej Miłosnej też już ma plan na jutrzejszy Kampinos . My wyruszamy z Dworca Zachodniego o 8.30. Około 9.00 będziemy na skrzyżowaniu Górczewskiej z Lazurową i tu możemy spotkać się z ewentualnymi chętnymi na wspólną wyprawę. Jeżeli są chętni to możemy umówić się przy Mc Donaldzie Górczewska róg Lazurowej.

My dla odmiany nie bierzemy do głowy, że na ścieżkach leżą liście, piasek czy jak kto woli inne spowalniacze. W, MPK który jest dla na nas środowiskiem naturalnym nic takiego nas nie zniechęca i w związku z tym:

Plan imprezy to objazd KPN od południa do Brochowa na zachodzie, a powrót północną częścią puszczy do Dziekanowa Leśnego/Wólki Węglowej. Jazda po szlakach turystycznych minimum asfaltu. Tempo wczesno-wiosenno-rekreacyjne. :)

Zapraszam

Edytowane przez dlmtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mogłabyś

 

Bym mogła - zakupię ;-)



Pociąg rusza 9.30 z Centralnego - podobno peron III, tor 2 - nasz wagon 19.

28 złych się należy ;-)

 

Jeśli ktoś jeszcze chciałby się przyłączyć do wycieczki, niech zabiera teczkę i daje znać.

Jedzie nas 4 osoby - no i uprzedzam, kasy na centralnym obstawione niczym sklepy za komuny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg rusza 9.30 z Centralnego

 

Było fajnie, zwłaszcza gdy już wyszło słoneczko. Odkryłem sporo nowych szlaków i udało mi się zaoszczędzić siły na jutrzejszy maraton. Dla zainteresowanych trasa (http://lasica.hostdmk.net/20130420/trasa.html) oraz kilka zdjęć (http://lasica.hostdmk.net/20130420/index.html). Niestety mój telefon z wciąż nieznanych mi powodów po zrobieniu każdej foty zawieszał się na kilka minut więc jest ich niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Plan imprezy to objazd KPN od południa do Brochowa na zachodzie, a powrót północną częścią puszczy do Dziekanowa Leśnego/Wólki Węglowej. Jazda po szlakach turystycznych minimum asfaltu. Tempo wczesno-wiosenno-rekreacyjne. Zapraszam

Plan zrealizowany w 100%. Dystans 153km, czas jazdy 7,45h. Wszystko po lesie i żadnych problemów z trasą. KPN przejezdny w każdą stronę. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświadomiłam sobie źródło motywacji pewnie nie tylko moje do szybszego kręcenia po lesie. Otóż, kiedy nadchodzi wiosna i te wszystkie ptaszki, kwiatki, ciepłe słonko... rozkłada na łopatki i człowiek zwalnia, odtaje po zimie. Jazda bywa wtedy bardzo przyjemna, ma się chęć na refleksje i odpoczynek umysłowy - jest to czas na sycenie się naturą - podziwianie upragnionej zieleni...

 

Do czasu aż? Przylatują komary! Wtedy nóżka zaczyna podawać, bo musi :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

loche z młodymi

 

To uważaj Wać Pan! W bielanie szaleje jedna z pokaźnym stadkiem maluszków... I obstawą chyba zeszłorocznych trzech, dorodnych sztuk. Albo czterech - patrzyłam z rozdziawioną miną jak frywolnie sobie fikają między drzewami, nie słyszały i nie widziały mnie - na moje szczęście! :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly offtop zrobie, nie ma chyba sensu nowego tematu zakladac ...

Orientuje sie ktos gdzie w Warszawie lub najblizszych okolicach posiadaja duzy wybor kaskow Giro? Konkretnie model Athlon mnie interesuje. Po przejeciu dystrybucji przez Shimano totalna padaka jest w sklepach, a poprzedni dystrybutor wszedzie Alpine teraz upycha.

Edytowane przez PiotrekJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...