Skocz do zawartości

Legnica - cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Jeździcie coś jeszcze?

 

A ja jeździłem. Bardzo fajne mgły były i ogólnie ciekawa pogoda. :D

 

Legnica hibernuje... Żyje ktoś tutaj? Może uderzymy na Stanisławów jak śniegu ładnie napada?

 

To co? Stanisławów? :D Byłem na przejażdżce wczoraj i jeździłem w śniegu 30-40cm. Ledwo się jechać dało a przez zamarznięty XCR było wszystko czuć na palcach. Pogoda jest świetna, ale po lasku nie da się jeździć. 100 metrów jechałem 5 minut chyba w tym trochę pieszo. Takiego śniegu to już dawno tutaj nie było.

Ktoś zamknął tamten temat, a śledziłem go i myślałem, że już nikt nie jeździ poza mną. Trzeba ożywić ten temat! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć :yes: :yes:

Jestem nowa na tym forum. Myślałam właśnie o startach BM w tym sezonie. Szukam kogoś chętnego do treningów w tygodniu i wyjazdy na imprezy, zwłaszcza te bliżej Legnicy :) Jest ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dziewczyna na forum. :D Miło mi ;) Co do BM to pisz na PW do Eper'a. Ja się do dzisiaj nie potrafię określić czy pojadę, ale chcę. Ja się mogę wybrać na przejażdżkę, ale taką w celach poznawczo rekreacyjnych bardziej. Może Ci się uda ożywić temat, bo ostatnio nikt tutaj nie pisze. ;) Jeżeli jakaś jazda to w drugiej połowie tego tygodnia, bo obecnie jestem nie w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta w temacie - od razu ruch :)

Do mnie doszły słuchy, że chyba w drugim tygodniu kwietnia mini "maraton" będzie w Legnicy. Będzie podział na 'turystykę' i 'wyścig'. Trasa Legnica - Krotoszyce. Ile w tym prawdy dowiemy się pewnie niedługo. Jakby wypaliło będzie to dobry sprawdzian formy przed BM we Wrocku. Co do maratonów mam kilka w planie na ten rok. Zarówno u Grabka jak i Golonki. Dystanse mega.

 

Co do wspólnych treningów, wiadomo jak jest, każdy ma inne tempo i zawsze jedna osoba wypluwa płuca, a druga odpoczywa. Ale na jakąś wytrzymałościówkę w tlenie można wybrać się większą grupą. Jak będzie chociaż te 5-8 stopni na plusie można coś ogarniać.

 

Jakby ktoś chciał zobaczyć jakim tempem i jakie trasy jeżdżę - link do bikestats w stopce.

ew. zapraszam na gg - podane w profilu

 

Pozdrawiam, Eper :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po śniegu niechętnie się jeździ, a i szybciej ekipę legnicką zastać na Facebooku (ach ta społecznościówka).

 

Jakim śniegu? Jak pisałeś tego posta to prawie nie było. Tylko to co się ostało gdzieniegdzie. Podaj link do fb z tą grupą. ;)

 

tylko niech zrobi się bardziej wiosennie

 

Mi tam żadne warunki nie przeszkadzają. Możemy zorganizować wypad nawet w -20. :D

 

Witam serdecznie , wygląda na to że 13 kwietnia szykuje się mały sprawdzian kondycji przed sezonem (Pomocne , Stanisławów ) . Impreza ma być dostępna dla wszystkich legniczan - tych co mają rowery

 

Własnie! Szczegóły jakieś. Ktoś to organizuje sam, czy jakiś OSiR, lub grupy rowerowe. Na ile to jest pewne?

 

Czyli coś się jednak dzieje rowerowego w Legnicy. No oby to się odbyło. Jak ktoś coś wie to jakiś link do strony. Gdzie to się odbywa? Czy się płaci i konkretne terminy? ;)

 

Kobieta w temacie - od razu ruch

 

Właśnie tak! :devil::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim śniegu? Jak pisałeś tego posta to prawie nie było. Tylko to co się ostało gdzieniegdzie.

Nie wiem jak teraz, ale 2 tygodnie temu było tak :)

Podaj link do fb z tą grupą. ;)

Teraz zauważyłem, że to grupa prywatna, ale to są osoby z tego forum z tematu o Legnicy. W sumie to część z ekipy z wyprawy na Grodziec, która była ciut ponad rok temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...