Skocz do zawartości

[Forum] Usunięty dział Wasze rowery


Konr4d

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć z was może już zauważyła, ale zniknął dział "Wasze rowery". Jest to dla mnie bardzo smutna decyzja której kompletnie nie rozumiem.

 

Mamy zamiast niego używać garażu, co w moim odczuciu jest kompletnie nie praktyczne. Nie bardzo widzę jak np. wątek z projektem mojego roweru który składałem 4 miesiące, dałem tam kilkadziesiąt zdjęć i od 16 maja 2012 zebrał on 280+ odpowiedzi miał by powstać w obecnym "garażu", tymczasem został on skasowany (usunięty do szarej strefy)

 

Ja rozumiem, że jestem szarym użytkownikiem i moje zdanie ma tu nie wielkie znaczenie jednak trochę to przykre że teraz jedyną możliwością zaprezentowania swojego roweru będzie umieszczanie linka do garażu i zachęcania do komentowania z "innych tematów"

 

W 2010 roku składałem rower i cały proces opisałem na tym forum, w 2012 składałem kolejny rower i również sprawiło mi przyjemność że mogę wam opisywać poszczególne momenty z jego tworzenia, teraz nie czuję potrzeby umieszczania "komentarza" w swoim garażu, którego i tak nikt nie przeczyta.

 

Tak wiem marudzę, ale jeżeli ktoś z was zgadza się z moją opinią proszę o zostawienie swojego głosu

 

Pozdrawiam

Konr4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno, ŻENADA. Mieliśmy tam swój temat z użytkownikami A2'ek (prawie 20 stron) , a teraz co? Lipa. Można było wymienić uwagi odnośnie sprzętu itd... Całkowicie nie rozumiem tej decyzji, bezsens...

No i niech mi ktoś nie próbuje wmawiać że dyskusja może odbywać się w komentarzach pod zdjęciami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę wyżej, nieporozumienie...

 

Gdzie teraz mamy się wymieniać uwagami, dyskutować na temat wrażeń, i zadawać pytania dotyczące JEDNEGO, DANEGO MODELU, a nie konkretnego roweru, teraz o dosyć popularnym a2 mamy gadać pomiędzy sobą w komentarzach poszczególnych egzemplarzy użytkowników? Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątki z tego działu nie pojawiają się w "nowych wątkach na forum" więc raczej nie mamy co liczyć tutaj na dużą ilość głosów za/przeciw ale tym bardziej nawet ich mała głosów daje sygnał o tym co myślą użytkownicy.

 

Skoro nie mogę w stopce mieć linku do mojego projektu, to chociaż po reklamuję tam ten wątek. Jeżeli ktoś zgadza się z tym to zachęcam do uczynienia tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zniknął jeden z najistotniejszych działów- często głownie po to odwiedzałem forum.

Nie ma to jak popatrzyć i pokomentować cudze rowery, czerpiąc inspirację dla siebie.

 

 

Nie wyobrażam sobie, jak garaż mógłby napełnić taką rolę.

 

 

O ile zamknięcie klubów np cube było bolesne to zamknięcie działu nasze rowery to jest jakieś mega nieporozumienie niestety :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali ciała i tyle ... tak jak piszesz forum jest dla ludzi ... moim zdaniem to decyzja szkodliwa dla społeczności forum.

 

Nie rozumie argumentacji

 

"... przestał już istnieć. Aby bardziej ujednolicić forum..."

 

Do jasnej anielki a co tu było niejednolite ?? W tym dziale rozmawialiśmy o naszych butach czy ROWERACH ??

No chyba że forumrowerowe.org to jakaś przykrywka i nie traktuje o ROWERACH

 

Na forum rowerowym likwidują podforum "Nasze rowery"

Na tym samym forum rowerowym istnieja działy : Narty, Snowboard... ja się pytam dlaczego nie ma Tenis, Piłka Nożna ??

 

Dla mnie idiotyczna decyzja podparta bezsensownymi argumentami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Garaż jest od tego, aby wszystko było uporządkowane. Różnica, między komentarzem a postem jest tylko kosmetyczna, więc reakcje niektórych są przesadzone. Idąc na kompromis, przywróciłem ten dział, jednak jedyna możliwość dodania nowego tematu do niego odbywa się przez Garaż. Każdy dodany rower utworzy swój wątek automatycznie...

 

Niestety innej możliwości pogodzenia jednego i drugiego nie ma. Dział powstał na długo przed wdrożeniem garażu i właśnie po to, aby prezentować swoje rowery, więc siłą rzeczy powinien być wyparty. To, że inne fora posiadają takie działy wynika tylko z tego, że nie mają czegoś takiego jak Garaż. Porządek musi być, jeżeli chcecie, żeby to wszystko funkcjonowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kompromis nie jest zły ... Ważne ze zadowoli w jakimś stopniu obie strony.

 

Pytanko od strony technicznej ... Kazdy rower dodany do garażu z automatu ląduje w dziale "Wasze rowery" czy jest ptaszek do zaznaczenia typu " stwórz tenat w dziale ..."?

 

Pozdro

 

Tapatalknięte z Andka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...