Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

900-1200zł] rower MTB

Zamierzam kupić rower górski w cenie jak w temacie.NIe znam się zbytnio na markach, ani osprzęcie więc proszę o pomoc w doborze roweru.Mam około 173 wzrostu i waże 63 kg(jeżeli to istotne choć w tej kategorii cenowej wątpie).Rower głównie przeznaczony do jeżdżenia po lesie/żwirze ale także po asfalcie.Chciałbym aby rower chociarz wytrzymał kilka lat, nie tak jak te "chinczyki".Za odpowiedzi dziękuje,pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam KANDS 1300 i jestem bardzo zadowolony. Super rower za przystępną cenę. Jeżdżę głównie po leśnych i polnych drogach. Tak mnie wciągnęła ta jazda, że najpierw zacząłem bawić się w dobór odpowiednich opon (do warunków i pory roku) ;), a teraz zamierzam zmienić kierownicę i mostek na bardziej profesjonalny.

Przejechałem nim, od wiosny, ponad 1500 km i jedyne co zauważyłem, to konieczność wymiany kasety. Jest chyba kiepska (nie ma doświadczenia, ale na allegro chodzi po około 25 pln) bo bardzo się zużyła. Jak na razie nie będę jej wymieniał, bo wszystko płynnie pracuje, także nie widzę takiej potrzeby. Chcę ją zajechać na maksa przez zimę, a na wiosnę wymienię razem z łańcuchem i korbą na coś lepszego.

Rower kupowałem z myślą o wycieczkach po okolicy, a tak się wciągnąłem, że zastanawiam się nad jakimiś maratonami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam około 173 wzrostu i waże 63 kg(jeżeli to istotne choć w tej kategorii cenowej wątpie).Rower głównie przeznaczony do jeżdżenia po lesie/żwirze ale także po asfalcie.Chciałbym aby rower chociarz wytrzymał kilka lat,

Ten rower spełnia wszystkie Twoje wymagania.Rama dla Ciebie 17" będzie akurat.

http://rower-sport.pl/pl/p/ROMET-RAMBLER-15-oraz-17-2-kolory/594

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie widze co za amortyzator tam siedzi. sprzedajacy ma mi podac wiecej detali, na temat amortyzatora, modelu hamulcow, i dlaczego rower miejscami jest poobijany oraz , skoro jest nowy- rower a nie srzedawca, to co z gwarancja na ten sprzet... ps. spotkal sie ktos ze sprzetem od mify ?

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu odpowiedz sprzedawcy w sprawie hill;sa 1000 - ,,

Witam.

Oto odpowiedzi na zadane pytania.Jest strona internetowa fabryki : www.mifa-shop.de ale tam tego roweru nie ma.Ale znalazłem go na stronie www.real.de (wpisać Hill 1000). Jest trochę danych.Amortyzator z regulacją skoku firmy Zoom z głowicą aluminiową. Rower nie ma obić i otarć (w jednym miejscu minimalnie uszkodzona naklejka) Chcę dodać, że ładuję do busa kilkadziesiąt rowerów, ale staram się je zabezpieczyć.Hamulce mają napis 0821328. Jest to prawdopodobnie model dsk907. Znalazłem je na stronie www.ebay.de wpisać nawę " v+ h Promax hydraulish Scheibenbremsen ". Korba stalowa 3-rzędowa,o ilości zębów 42/34/24. Waga roweru 16,5 kg. Łańcuch KMC. Rower posiada oczywiście pedały takie jak na zdjęciach z Reala. Tylna zębatka 8-rzędowa. Jest na niej napis SUN RUN INDEX SYSTEM. Piasty Parallax.Co do gwarancji z powodu, że mam bardzo małą marżę i wszystkie części są droższe od mojego zarobku daję tylko gwarancję rozruchową. Po otrzymaniu i sprawdzeniu roweru w razie wątpliwości może Pan odesłać rower na swój koszt. Ale, jak na razie nie było niezadowolonych klientów ( proszę zobaczyć komentarze). Mogę jeszcze zaproponować , że gdy rower nie zostanie sprzedany na aukcji, a będzie Pan zainteresowany, to proszę o kontakt, mogę jeszcze obniżyć cenę. Sztyca siodełka posiada średnicę 27,2mm. Pozdrawiam. ''. co wy na to ?

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...