Skocz do zawartości

[do 1100zł] mtb/trekking


xxxkubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę zakupić rower, jak najszybciej, bo muszę jakoś dojeżdzać do szkoły, a ze odłożyłem pieniądze chciałem

zakupić rower,

do szkoły będę jeździł drogami raczej utwardzonymi, lecz czasem będę też korzystał z polnych dróg,

znalazłem dwie oferty które mnie zainteresowały:

http://allegro.pl/merida-drakar-cross-10-v-rzeszow-gratis-i2600580314.html

http://allegro.pl/rower-giant-revel-5-2012-krakow-okazja-rozmiar-l-i2615112615.html

 

Mam 183cm wzrostu i 73kg wagi znalazłem tylko mtb, ale interesują mnie także trekkingowe, tzn crossy

Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo zależy mi na czasie,

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby.

 

Beznadziejny.

Ten jak na swoją cenę jest bardzo dobry, od podanych przez ciebie duuuużo lepszy.

 

mógłbyś jakoś uzasadnić swoją wypowiedź? :) tzn. w czym ten jest lepszy od tej meridy i gianta:)

i dziękuje za zainteresowanie tematem:)

aaa i potrzebuję rame 20 lub 21:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiekszosć najważniejszych części te Twoje mają o dwie/trzy klasy gorsze od tego proponowanego. Skoro trzba ci wiekszej ramy to poszukaj na allegro tego modelu z większą ramą :)

 

Jakbyś trochę pogrzebał na tym forum, to zobaczyłbyś, że kands polecany jest w bardzo wielu tematach w tej klasie cenowej.

 

Niestety zachodnie marki w tej klasie cenowej oferują barszo słaby osprzęt przez co są nieopłacalne dla ludzi, którym zależy na naprawdę dobrym rowerze (wyjątkiem są jakieś pojedyncze promocje - dużo teraz po sezonie robi np. kellys)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak, pojechałem do sklepu rowerowego u mnie w mieście, stargowałem cenę na równy 1000zł, rama 21,

+ jutro mam dobrać jakieś dodatki do niego:) bo jutro bedzie dostarczony do sklepu rower i dobiorę dodatki:)

Dzięki wszystkim za pomoc! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa fakt, zapomniałem dodać że kandesa 1300 :)

no i mam lepiej w przypadku gwarancji, bo do miasta mam 3km, a gdyby przez allegro,

to musiałbym wysyłać rower w paczce, a tak to mam wszystko na miejscu :)

sorry za post pod postem, ale rower przyszedł,

zmieniłem oponki na 1.50, i jest duuzo lepiej niż na 1.95 :)

Rower polecam, jak za tą cenę:) jest wygodny, lekki, i ładny:)

POLECAM KAŻDEMU :)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóż, z tego co się orientuję jesteś jedną z bardzo niewielu osób, którym udało się kupić kandsa nie-wysyłkowo, więc tym bardziej należy się cieszyć :) Może kiedyś też jakieś wrażenia szerzej opiszesz w dziale testów :)

 

WitamDołączam się do gratulacji.Śmigam na takim Candsie już 5 miesiąc i jestem bardzo zadowolony.Posiada oczywiście małe mankamenty (cykanie w korbowodzie) ale w tej cenie ;))Mam nadzieje że twój też będzie się sprawował. Aaa i dodam że też nabyłem go w sklepie stacjonarnym w Krakowie, ale na razie nie muszę się martwić o serwis.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...