Skocz do zawartości

[Kontuzja] Maja Włoszczowska


Rekomendowane odpowiedzi

To jest raczej zagrywka tzw. czarny pijar.

Skoro już używasz takich pojęć, to dobrze by było, żebyś znał ich znaczenie. Czarny PR polega na dyskredytowaniu przeciwnika, a nie na podawani fałszywych informacji o sobie.

 

A z tą kontuzją to poczekamy, zobaczymy. Uraz stawu skokowego nie jest tak łatwy do konkretnego zdiagnozowania, jak np. złamanie, czy choćby pamiętny uraz twarzy, więc stąd może być mało informacji póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Podobno pęknięta kość śródstopia i naderwane więzadła stawu skokowego

 

Tak więc zobaczymy, ja bym się nie przejmował tym co piszą, tylko patrzył na wyniki, być może chodzi o wpłynięcie na psychikę przeciwniczek, być może już szukają wymówki w przypadku ewentualnego słabego wyniku, a być może faktycznie kontuzja, zobaczymy, ale ja bym się nie zdziwił jakby Majka stanęła na pudle;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się za niedługo samo wyjaśni :)

 

@safian: mógłbyś wytłumaczyć jak info o wypadku rywalki ma źle wpłynąć na psychikę innych zawodniczek?

1.) gdybym ja był tą "inną zawodniczką" to raczej zmotywowało by mnie to do intensywniejszej walki/treningów, gdyż odpadła jedna z rywalek, a więc mogę powalczyć nawet o złoto

2.) IMHO odpadnięcie jednej rywalki z tak wyrównanej stawki nie ma żadnego znaczenia dla zawodniczek...

3.) to są profesjonalistki i tak jak siatkarze/piłkarze są przyzwyczajeni to gwizdów na boisku tym bardziej one są do różnych "zagrywek" przyzwyczajone

 

Jedynie co można taka "ściema" zdziałać to zdjąć presję zwycięstwa z Mai - choć tak jak mówię, te informacje nie są żadną ściemą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę późnym wieczorem nadeszły jeszcze bardzie dramatyczne doniesienia. "Pierwsza diagnoza, która nadeszła z włoskiego szpitala, w którym obecnie przebywa zawodniczka CCC Polkowice, to ciężkie zwichnięcie stawu skokowego (stopa została praktycznie wyrwana ze stawu) oraz złamanie jednej z kości śródstopia. Pełny obraz uszkodzeń będzie znany po badaniu tomografem komputerowym, które odbędzie się w poniedziałek." - napisano na oficjalnej stronie zespołu CCC Polkowice.

 

Do wypadku doszło podczas treningu w piątek po południu. Na zjeździe Włoszczowska podparła się nogą, co spowodowało kontuzję.

 

No to pozamiatane niestety... Nie ma opcji żeby wykurowała to w tak mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładne macie zdanie o sztabie Majki nie ma co. W TVP wypowiadał się chyba prezes PZKOL i dyrektor sportowy grupy CCC Polkowice Grzegorz Dziadowiec "Na pewno zerwane są ścięgna" oraz "Trudno się spodziewać, by Maja Włoszczowska po zerwaniu ścięgien zdążyła się wykurować do igrzysk". Nie wydaje mi się aby obaj panowie robili z siebie idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

Ale chłopy - nie bujta się. Majka jest naszym dobrem narodowym, ale może to jest właśnie pora aby inne dziewczyny także pokazały, ile są warte ? Musimy trzymać kciuki ! :)

 

Co do pomysłu z przewagą psychiczną - jaką mogłoby jej dać przewagę uczucie, że sztab nie wierzy w jej sukces i robi sobie tylne drzwi w razie niepowodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomyślałem, że chyba przekombinowujecie z teoriami ale czytam...

 

"Na zjeździe Włoszczowska podparła się nogą, co spowodowało kontuzję."

"Pierwsza diagnoza, która nadeszła z włoskiego szpitala, to ciężkie zwichnięcie stawu skokowego (stopa została praktycznie wyrwana ze stawu) oraz złamanie jednej z kości śródstopia.

"Na pewno start w igrzyskach olimpijskich w Londynie stanął w tej sytuacji pod znakiem zapytania."

"Ale jest szansa, że Maja się wykuruje"

 

Czyli pacjent nie żyje ale nie umarł?!

 

Jakkolwiek by nie było, to wielka szkoda gdyby musiała się wycofać. Parę dni temu start odwołał chorąży reprezentacji Hiszpanii, znany skądinąd Rafael Nadal...

 

Życzę DUŻO zdrowia!!! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Maćka Sthura z Chłopaki nie płaczą...

Odzyskamy te figurke. nie wiem jak, ani czy ja odzyskamy, ale odzyskamy te figurke.

 

Powiem tak:

Maja wystartuje, nie wiem jak, ani czy wystartuje, ale Maja wystartuje....

I za samo to że wystartuje ma u mnie złoty medal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak na tą sytuację zareaguje PKOl, czy wyśle Gorycką na olimpiadę? Mai życzę jak najlepiej (chyba jak każdy z nas), ale IMHO nie ma sensu startować w olimpiadzie tylko po to, żeby wystartować i ryzykować własne zdrowie... Goryckiej razem z Piątkiem start w tej olimpiadzie też się należy, za to jak zostali potraktowani zarówno odnośnie kryterium kwalifikacji oraz ze względu na niewyjaśnione zwolnienie Piątka i brak alternatywy w zatrudnieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...