Skocz do zawartości

[telefony] Guglowaty Android vs Łindołsowskia Nokia vs Ajphonowski iOs vs Cegły z Geriatrii


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, nawet na szlaku?

 

Niestety, masz tendencję nie tylko do narzucania swojego zdania, ale również do uogólnień.

 

Ale żeby dać już sprawie finał - telefon służy niektórym ludziom jako źródło orientacji (GPS) lub pomiaru postępów (Runtastic) i z tego względu lubią go mieć pod ręką.

 

To tak na przyszłość żebyś wiedział, że na rowerze jeździ się nie tylko w mieście i nie tylko na spacer.

 

Szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tym bardziej na szlaku bo wlasnie tam najmniej spodziewasz sie niespodzianek z tym zwiazanych. Ah, powialo agresja, welcome to Poland.

Dla Twojej wiadomosci, w zawodowym nurkowaniu mamy pojecie "blue extasy". Dotyczy ono wlasnie tych pozornie najbezpieczniejszych, cieplych i bardzo czystych wod, z pieknymi rafami koralowymi. Turysci widzac takie piekno zapominaja, ze woda i glebokosc sa tam tak samo zabojcze. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed htc one miałem s2, w sumie nadal go mam i jak na razie nie znalazłem kupca a chętnie sprzedam za nawet 150 zł. Co ciekawe do zestawu dołączam powerpack któy nowy kosztował ponad 200 a chętnych dalej brak. Czyżby po 2 latach telefon był tak zacofany technologicznie, że nikt go nie chce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed htc one miałem s2, w sumie nadal go mam i jak na razie nie znalazłem kupca a chętnie sprzedam za nawet 150 zł. Co ciekawe do zestawu dołączam powerpack któy nowy kosztował ponad 200 a chętnych dalej brak. Czyżby po 2 latach telefon był tak zacofany technologicznie, że nikt go nie chce ??

 

Wystaw na Allegro na licytacje na bank ktoś kupi.

 

 

 

Sprzedaję, wystawiłem na Allegro. Telefon z futerałem, drugą oryginalną baterią. Wygląda jak nowy, ma jeszcze 8 miesięcy gwarancji.

 

Jak możesz podrzuć linka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć w to, że ten telefon tyle wytrzyma na jednym ładowaniu. W moim średnie zużycie energii to 3% na godzinę.

Mi starczy obecnie na półtorej dnia użytkowania w tym słucham muzy w drodze do pracy przez bluetooth ale ja mam porządek jeśli chodzi o aktywne kafle mam w sumie ich dwa pogodę i fb reszta statyczne stad i mniejszy dren na baterii. natomiast sprawa druga w pracy i w domu jadę po wifi.

Może być jak z Szajsungiem mojego kolegi. Cały dzień pokazywał 100%, wieczorem przez 5 min. 1%, a potem z wdziękiem się wyłączał.

Szajsung twojego kolegi ma zwalona baterie lub powalony soft jeśli tak trzyma bo to świadczy o zestarzeniu/zużyciu ogniwa jeśli nie ma zachowanej liniowości rozładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by rzec - urządzenie wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem. Nie dziwne, że tyle bateria wytrzymuje. Smartphone, jest po to by wykorzystywać to na co pozwala - transmisja danych, synchronizacja, szeroko rozumiane korzystanie z internetu itd... tutaj nic takiego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jesli jednak sluchasz muzy jezdzac na rowerze albo gadasz to jest to po prostu niebezpieczne dla innych.

A co jest niestosownego w gadaniu? I tak tylko do gadania potrzebna jest jedna ręka a przecież podczas skretu, przed skretem, podczas popijania z bidonu i tak tylko jedną ręką trzymasz kierownicę. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Przy ostrym katowaniu non stop i tak wytrzymuje spokojnie 2 dni

Należałoby jeszcze sprecyzować co znaczy ostre katowanie... Moje S3 przy ostatniej 10 godzinnej wycieczce, włączonej Stravie z GPS i kilku fotkach, baterie zechlało niemal do zera...Niestety smutne to ale prawdziwe. W związku z tym dziwi mnie takie pisanie o dwóch dniach INTENSYWNEGO UŻYTKOWANIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...