Skocz do zawartości

[Ślęża] wjazd rowerem, czy legalny?


Kiciok

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele za 2 tyg tj . 23 sierpnia zabieram na ślężę większą ekipę ludzi z Poznania i Lubonia . Będą osoby na szosie atakujący okoliczne podjazdy a grupa MTB prowadzona przezemnie atakuje ze sobótki od godz 10tej Wieżycę , Radunię i Ślężę . Zaliczamy kilka OESów z zawodów EMTB oraz kilka innych tras z radunii i ślęży . 

 

Start 10:00 spod DINO w sobótce , ok 11/11:30 na tąpadłach . Koniec ok 16:40/16:50 w sobótce pod dino skąd lecimy na pociąg do mietkowa . Jeśli masz rower , dużo pozytywnego nastawienia i choćby minimum techniki jazdy a przy tym chcesz się dobrze pobawić - ZAPRASZAM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Start 10:00 spod DINO w sobótce , ok 11/11:30 na tąpadłach

Jesteście cyborgi albo znacie lepsze szlaki niż żółty, mi wdrapanie się na górę zajęło 1,5 godziny. Inna sprawa, że troszkę popadało i jakoś nie miałem zaufania do moich opon na mokrych kamieniach (na tych odcinkach, na których udało mi się jechać koło się ślizgało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście cyborgi albo znacie lepsze szlaki niż żółty, mi wdrapanie się na górę zajęło 1,5 godziny. Inna sprawa, że troszkę popadało i jakoś nie miałem zaufania do moich opon na mokrych kamieniach (na tych odcinkach, na których udało mi się jechać koło się ślizgało).

Znamy inne szlaki ;) Pod schronisko pod wieżycą żółtym od dino , następnie kawałek czarnym i strome odbicie w prawo na wieżycę. Z wieżycy ogień w dół w strone czerwoneg. Ok kilometra podjazdu czerwonym szlakiem i na ścieżke nad skałami w kierunku czerwonego do sulistrowic . Ogień w dół i asfaltem do tąpadeł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że do 23 te upały miną i popada trochę deszczu, bo już mam dosyć tego umierania w męczarniach.

 

To mnie bardziej zaciekawiło niż ten zakaz:

http://www.miekinia.wroclaw.lasy.gov.pl/witamy/-/asset_publisher/Wo5w/content/remont-wiezy-widokowej-na-szczycie-gory-sleza#.VciyybW9bs0

Jest nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta Ci nie wystarczy

http://www.sleza.sobotka.net/sobotka/mapy/masyw_slezy_mapa_big.jpg

To musisz kupić nową mapę Masywu Śleży

Na nowej jest naniesionych sporo więcej rzeczy i szlaków niż na tym skanie.

 

Poza tym, leśnicy i ludzie od wycinki robią ta straszny burdel, potrafią przeorać nie mały kawałek zbocza, jednocześnie tworząc nowe ścieżki do ściągania drzewa, i niszcząc stare szlaki. :angry2:

 

Ślęża to góra tajemnic nawet szlaki są tam zagadką...

Dzięki, ale to właśnie ta mapa nie pomogła mi za bardzo podczas ostatniego wypadu. Spróbuję z kupnem jakiejś nowszej - może będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W niedziele atakujemy ślęże i radunię . Robię za przewodnika w grupie mtb , pod góre bez rwania , w dół każdy swoim tempem . Więcej info w moim poprzednim poście . Zapraszam .

 

Hej! Mam w planach coś pokręcić na Ślęży w niedziele, tylko ja pewnie ruszę gdzieś około południa. Możliwe że na was gdzieś trafię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...