Skocz do zawartości

[do 300] chcę kupić rower używany damski, kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chcialbym kupic rower dla mojej dziewczyny. Przegladam od czasu do czasu ogloszenia w lokalnej prasie i widze, ze jest szansa kupna takiego roweru za dosc niska cene (jako gorna granice ustalilismy z moja dziewczyna 300 zl). Jednak kiedy tak chodzimy ogladac te rowery, to kompletnie nie wiemy na co nalezy zwrocic uwage. Jedynym parametrem o jaki pytamy jest srednica kola (interesuje nas 26 lub 28 cali), no i moze jeszcze ilosc przerzutek.

 

Chcialbym abyscie mi cos poradzili, tzn. na co zwracac uwage podczas kupna roweru uzywanego. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

 

Byc moze tez, znajdzie sie ktos kto mialby do sprzedania rower, przy czym interesuja mnie oferty jedynie z moich okolic - woj. świętokrzyskie, Kielce i bliskie okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do 300 zł to w zasadzie nie ma za bardzo czego oczekiwać. Jeśli ja miałbym kupować to stawiałbym na to, żeby były sprawne hamulce, każda przerzutka wchodziła, nie było luzów na supporcie i mostku. Warto obejrzeć też koła czy nie są krzywe. Wiadomo cuda się nie kupi, ale do amatorskiej spokojnej jazdy jak najbardziej.

 

Jeśli są jakieś ogniska rdzy (rowery trzymane na balkonie) to od razu bym go sobie darował.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...