Skocz do zawartości

[ filmy ] na czym ostatnio byliście w kinie


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie dlaczego "Django" jest takim hitem? Moze mnie ktos oswiecic, tylko tak konkretnie prosze
Tarantino robi specyficzne (przerysowane) filmy i nie każdemu się podobają np. Kill Bill, Bękarty wojny. Osobiście też nie moje kino, ale Django obejrzałem i powiem film ciekawy i dobrze zrobiony, i miejscami można się pośmiać dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego "Django" jest takim hitem? Moze mnie ktos oswiecic, tylko tak konkretnie prosze. Dla mnie to kino klasy B, moze nawet C. Jeszcze jeden dowod na niedojrzalosc i zryte umysly ludzi zza oceanu.

 

jak oglądałem go to też tak myślałem, po zakończeniu byłem nawet rozczarowany (?) ale potem przyszły przemyślenia i uznałem, że to niezły film, nawet bardzo (!!)

gra aktorska (Dicaprio, Samuel L Jackson) fajne akcje, śmieszne czasami..... nie żałuje.

 

Reszty dopełnia muzyka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj coś mnie naszło na "Syberiadę" opinia moja i wielu którzy widzieli film jest jednoznaczna. Film nie przedstawia prawdziwych realiów tamtych czasów, o pracy na syberii o męce i cierpieniu. było może i lekko pokazane, ale moze to i dobrze, bo więcej osób (młodszych) może się wybrac na ten film co chyba jest plusem, bo przecież małych trzeba uczyć i pokazywać im jak wyglądały czasy wojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco wcześniej Hobbit, ostatnio Drogówka.

 

Hobbit - Fajna bajka. Miło i przyjemnie, choć troche zbyt długo. Sam film + pół godz. reklam przed seansem sprawiły, że kiedy wychodziłem z kina, moja rzyć była nieco obolała... i bez podtekstów proszę ;)

 

Drogówka - dobre, mocne kino. Smarzowskiego bardzo lubię od lat i pasuje mi jego sposób opowiadania histrorii. Ciężka atmosfera, wulagrny język i raczej mało estetyczna golizna sprawiają, że nie jest to film dla każdego, a już na pewno nie dla miłośników komedii romantycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi laty coś rzadko chodzę do kina... Pewnie kompletnie zniechęcają mnie reklamy (BTW na FB są profile "walczących" z reklamami w kinach, przyłączyłem się dla zasady ;) ). Ale był Hobbit a potem Lincoln. Zupełnie inne kino. Lincoln jak dla mnie genialny, fantastyczny, wybitny wręcz. A że fanem Tolkiena jestem bezwzględnym, czekam na wszystkie trzy części Hobbita w wersji Extended i znikam ze świata na dobę (Hobbit + LOTR, w wersjach rozszerzonych, mniam!)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flight - byłem i szału na mnie nie zrobił, szczerze powiedziawszy przez większą cześć filmu żałowałem, że się na niego wybrałem, ale końcówka odpokutowała całe wcześniejsze nudne 2 godziny.

 

Wróg numer jeden - jak ktoś interesuję się Navy Seal to nie polecam, porażka, zwłaszcza akcje... Jak ktoś lubi typowo hamerykański film polecam. jak ktoś zna operację Geronimo z książek, m. in. Wasadina czy Pfarrera to też zwróci uwagę na masę błędów i inaczej opowiedzianą historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Flight - byłem i szału na mnie nie zrobił, szczerze powiedziawszy przez większą cześć filmu żałowałem, że się na niego wybrałem, ale końcówka odpokutowała całe wcześniejsze nudne 2 godziny.

Pewnie dlatego, że spodziewałeś się zobaczyć kolejny filmy w stylu: turbulencje, pasażer 57 itp? Ja też myślałem, że akcja w samolocie będzie wątkiem głównym. Zawiodłem się, jednak to nie umniejsza rangi filmu, który w mojej ocenie wypadł świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że spodziewałeś się zobaczyć kolejny filmy w stylu: turbulencje, pasażer 57 itp?

 

Właśnie przyznam się szczerze, że nic z tych opcji. Lubię filmy z Denzelem dlatego się wybrałem, jego aktorstwo w filmie rewelacja, z tym się zgodzę ale fabuła i wszędobylska wódzia zwłaszcza w lotnictwie... No to mi nie leży, za bardzo wątek jest "siencie-fiktione". Chyba właśnie z tego powodu nie leżał mi ten film. Dlatego ostatnie minuty filmu mi się spodobały, bo uwzględniają wartości z którymi nieczęsto można się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...