Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda dopisała, to zabrałem na spacer. 

Zmieniony kokpit i od razu lepiej. ;)

 

Fajny przecinak do pizzy :) Moglbym sie doczepic tu i tam, ale nie ma sensu, bo to przeciez nie moj rower :)

Nie omieszkam rowniez stwierdzic, ze bardzo fajnie ci te foty w terenie wyszly  :thumbsup: 

 

Nazdar!

kvl

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kovaldesign jaka tam jest opona? Od tej ramy zacząłem poszukiwania 29era. Marzenie. 

Fajnie, ze sie podoba :)

Jesli do tej pory jezdzisz na malym kole to ja nie nie wiem, gdzies ty sie uchowal ;)

 

Opona przod to Fat Nimble B na obreczy o szer. wewn. 29mm. Panaracer chwali sie, ze jest to 3-calowka, a po prawdzie wyciaga jakies 2.5-2.8" w zaleznosci od cisnienia i szerokosci obreczy.

 

Nazdar!

koval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie, dlaczego większość z Was ma tak śmiesznie wysuniętą sztycę z siodełkiem do góry na maksa i inwestujecie dalej w ten rower?

Naprawdę wygdonie się tak Wam jeździ? jeśli tak to dlaczego? nie lepiej zmienić na większą ramę?

(tylko bez nerwów, czysta ciekawość ;-) )

 

Niektórzy z nas pewnie nie mają alternatywy. Przy moich 197 cm wzrostu każdy rower ma siodło w stratosferze (i jak się dowiedziałem po wrzuceniu fotki do tej galerii, wygląda pokracznie ;) )

Edytowane przez kilohaszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest brzydka, to nie znaczy, że nie może być kultowa :thumbsup: Jeździ wybornie. Ja też urodą nie grzeszę, geometrią i symetrią również.
Kiedyś COBIA wyglądała jeszcze "ORYGINALNIEJ". Uprasza się o nie wpadanie w panikę, link tylko dla ludzi o mocnych nerwach i pustym żołądku:

 

 

image_url-170030-1390771777.jpg

 

 

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii rambolbambolowej Cobii... Szczerze mówiąc to wolę bardziej konwencjonalne podejście do tematu ninera, ale... Główną wartością tego roweru jest właśnie jego niepoprawność polityczna. Wbrew trendom, PO SWOJEMU, tak jak pasuje WŁAŚCICIELOWI, chromoląc wszelkie konwenanse w tym zakresie. Piekielnie szanuję niezależne i odważne podejście do wszelkich tematów.

Edytowane przez HerrMann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu się udało rower złożony. Pozostało jeszcze kilka drobnych rzeczy do zrobienia, jak skrócenie przewodu hamulcowego ale to z czasem się zrobi.

Rower złożony na stalowej ramie Csepel, ze sztywnym widelcem Surly Krampus

I zacznę od fotki, której tak bardzo forumowicze nie lubią :).

gallery_164570_3441_852364.jpg

 

A teraz od strony napędu żeby nie było.

gallery_164570_3441_280637.jpg

 

Widok z przodu

gallery_164570_3441_862546.jpg

 

gallery_164570_3441_494615.jpg

 

I od strony kokpitu

gallery_164570_3441_36153.jpg

 

I jeszcze jedno zdjęcie ze "starym kokpitem"

gallery_164570_3441_257427.jpg

 

 

Waga bez pedałów wyszła 12973, po zsumowaniu wagi chyba wszystkich części. Jeździ się fantastycznie jestem przezadowolony. :)

 

Zamiast kupić porządny aparat wolałem wydać kasę na części rowerowe. Dlatego zdjęcia są jakości takiej a nie innej.

 

Reszta zdjęć TUTAJ

 

P.S.

Jak uda mi się zrobić porządne zdjęcia z lepszymi kolorami to wrzucę jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...