Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Panowie, ale to chyba nie jest temat o mostach i korkach we Wrocławiu, tylko najnerowa galeria.

 

@yarr, dzięki za tą fotkę, obecnie najładniejsza w mojej kolekcji :thumbsup: . Muszę chyba zainwestować w jakiś poważniejszy aparat.

 

izq8a1.jpg

 

Superaśne oponki Co to za model?

Rowerek , poza tym siodłem moro , też bardzo ładnie się prezentuje. Takie single mają swój urok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

obecnie najładniejsza w mojej kolekcji

och

co to za maxxisy

Ty mnie mów , i gdzie można je dostać? 


uch

 

Superaśne oponki Co to za model?
Rowerek , poza tym siodłem moro , też bardzo ładnie się prezentuje. Takie single mają swój urok.
 

nie tylko ja się podnieciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zlożyłem sobie swojego 29 od postaw na ramie Felt  Edict Nine 60 rozmiar M . Napęd 2x10 , manetki XTR , przerzutki tył XTR , przód XT ,kaseta XT , łańcuch XTR   , suport XT ,  hamulce shimano xt 785 , tarcze xt , koła Easton XCT , amorek Fox RL , damper Fox Triad , kiera Easton Monkey Lite DH , mostek , Ritchey WCS , sztyca Tomson , siodełko Specialized Ruby , opony Schwalbe - przód rocet ron , tył racing ralpch , zacisk sztycy i stery kcnc .Pedały Cranki Candy 2 , licznik Sigma Targa . gripy crank brothers, pancerze i linki Jagwire .    Waga około 12 - 12.5  kg 

p1230634.jpg

 

p1230632.jpg

p1230633.jpg

Edytowane przez kolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolo1

Masz wilgoć w piwnicy/garażu. Widać po posadzce, że ci woda podciąga. Na ścianie miejscami z tego samego powodu farba ci odchodzi. Polecam zedrzeć i potraktować to jakimś oddychającym gruntem i potem odpowiednią farbą akrylową (tylko bez lateksu).

 

Na tej miseczce z lewej, widoczej na dwóch ostanich fotkach to trutka na szczury czy karma dla kota?

 

 

@cała reszta tych, co prezentują 29ery w piwnicach, domach, na stojakach w sklepach

Wy się chyba nigdy nie nauczycie  :verymad:

 

Jak macie parcie, żeby podzielić się widokiem piwnicy/meblościanki/korytarza z elementem rowerowym, to zapraszam tutaj.

 

No chyba, że dla was:

- stanik najlepiej prezentuje się w pudełku

- zwierzę najlepiej czuje się w klatce

- używacie XTR, XT, Ritchey, FOXów i podobnych szpejtów tylko jako elementów dekoracyjnych przedpokoju

- jazda na rowerze ma niższy priorytet niż jego postój w przestrzeni zamkniętej

... to ja w takim razie się poddaję.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rambolbambol patrz post 1 założyciela tematu (jasne że lepiej zdjęcie wygląda z kolorowymi górami w tle niż w piwni, ale chyba nie o to tu chodziło)

 

niniejszym zakładam nowy temat, który będzie galerią zdjęć rowerów forumowiczów. Zaznaczam od razu, że chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcia właścicieli, a nie ściągane z internetu. Może być też krótki opis najważniejszych elementów, ale moją intencją nie jest prowadzenie wylewnej dyskusji na temat co się komu podoba, a co nie. Galeria ma być inspiracją, ma pokazywać co można kupić / złożyć i jak wygląda dany rower w danym rozmiarze i z danymi komponentami. Szczegółowe pytania do właściciela roweru proponuję zadawać na adres prywatny.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Seczuan, to było 2,5 rok temu. Od tego czasu ciut się tu zmieniło, ewoluowało i większość wie, że dbając o ogólny poziom i estetykę stara się pokazać swoje maszyny najlepiej jak można czyli na wolnej przestrzeni.
Ci co nie wiedzą (lub mają w ...) piszą jak powyżej.
A potem robi się niepotrzebnie taka pogadanka jak ta teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...