Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze cos z wczorajszej wyprawy bez odnosnikow...

 

e7a492c8c7cb528a.jpg

 

 

 

I tutaj kolego pokazales o co tak naprawde chodzi w 'galerii'. Moze byc i tani, obwieszony w roznosci rower (dwukolowiec rambolbambol-a akurat sie nie kwalifikuje), ale skrzetne ustawienie kadru (czyt. rowniez 'dobre oko') w odpowiednich okolicznosciach i mamy zdjecia, ktore ciesza.

Jak dla mnie pokazales klase tym powyzszym. Pozostale tez fajne, ale dobrze, ze poprzestales na 3ch (pamietajac o zasadzie: czasem mniej = wiecej) :)

 

Udanego sezonu i bezawaryjnego krecenia!

 

pozdRower

kvl

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trek Superfly 9.8 2016r, zmienione koła: zaplecione na revoltach dartmoora, sapimach d-light i WTB kom i-25 (1844g)

 

Rura sterowa przycięta? :)

Jak sprawuje się SID? Pytam, bo z różnymi opiniami się spotkałem, m.in., że seryjnie zdarza się, że jest zalany zbyt małą ilością oleju. Przy większych uskokach słychać charakterystyczne "syczenie" powietrza? Nawet przy najszybszym tłumieniu odbicia?

Edytowane przez Paszul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Godna maszyna:) Jak się na ścigu spisała?

Na pewno bardziej komfortowo niż na 26", lepsze wybieranie nierówności, szczególnie przy większych prędkościach. 

 

 

 

Koła na mleku? Barzo masz w zwykłej wersji? Nie TNT?
 

Koła oczywiście zalane, Barzo zwykła zwijana wersja, uszczelniła sie bez większych problemów. 

 

 

 

Rura sterowa przycięta? Jak sprawuje się SID? Pytam, bo z różnymi opiniami się spotkałem, m.in., że seryjnie zdarza się, że jest zalany zbyt małą ilością oleju. Przy większych uskokach słychać charakterystyczne "syczenie" powietrza? Nawet przy najszybszym tłumieniu odbicia?

Rura przycięta, zostawiłem tylko jedną podkładkę 10mm, mostek obrócony na minus.  Ilości oleju nie sprawdzałem. Nie wydaje z siebie żadnych niepokojących dźwięków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dropbox.com/s/a0w4nk3s1wg1ya5/IMG_20160325_174636a.jpg?dl=0

Rozdziewiczenie roweru. Po półtora roku przerwie w kręceniu, ten rower mnie zamęczył.

Świadomość co może się stać w czasie zjazdu po śliskich kamolach, też bardzo ogranicza fantazję ;)

ps. Sorry za jakość zdjęć, robionych mikrofalówką przy pogodzie trochę mglistej.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Miki74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...