Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

ten xtc w tym rozmiarze nie wyglada zupelnie jak 29er :D

 

wyglada jak stara poczciwa 26ka :D

 

 

Na zdjęciach nie widać też np. stopnia nachylenia terenu. W rzeczywistości górka konkretna a foty (np. z maratonu), hmmm. takie sobie :)

A na tym już widać duże koło :) Nie wstawiałem bo ostrość poszła na krzaki.

 

7p05.jpg

Edytowane przez stigzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tu zgodzić z wrażeniem, że ta rama jakaś mała, jeśli jest to rama 22", to powinna mieć podsiodłówkę 559 mm, przy wzroście 197 przyjmuję nogę 95 cm a to daje wysokość wierzch siodełka - środek suportu 84 cm, czyli 840 - 559 = 281 mm, minus 25 mm wysokości siodełka sztyca powinna być wysunięta 256 mm :whistling:  więc z jakiego powodu jest taki komin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tu zgodzić z wrażeniem, że ta rama jakaś mała, jeśli jest to rama 22", to powinna mieć podsiodłówkę 559 mm, przy wzroście 197 przyjmuję nogę 95 cm a to daje wysokość wierzch siodełka - środek suportu 84 cm, czyli 840 - 559 = 281 mm, minus 25 mm wysokości siodełka sztyca powinna być wysunięta 256 mm :whistling:  więc z jakiego powodu jest taki komin ?

 

 

Może dlatego, że odległość oś suportu - wierzch siodełka to 855mm? Pisałem już, że rama XL....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może dlatego, że odległość oś suportu - wierzch siodełka to 855mm? Pisałem już, że rama XL....?

 

Pisałeś. A mierzyłeś realną długość podsiodłówki? Mój małokołowy XTC sprzed lat jest w rozmiarze 20" co powinno dawać 508mm, a daje 50cm. Patrząc wg mojego przykładu - dla gianta cal=25mm. Może Twoje 22cale to też tak naprawdę trochę mniej.

 

Jeśli możesz, to zmierz rurę od osi suportu do górnej krawędzi. Jestem ciekaw czy Giant stosuje ogólnie przyjętą miarę czy ma swoje giatnowskie cale ;) 

 

Rowerek piękny masz. Tylko proste wiosło mi się nie podoba. Ja bym jakiegoś szerokiego low-risera wstawił. No ale ja mam już takie (nomen omen) skrzywienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek często jest o dupie maryny , lampkach, odblaskach i meblościankach. Swój rower już zaprezentowałem.

Jeśli trzeba to założę nowy temat o 29  Roberta Banacha.

 

Domyślam sie ze masz uczulenie na peaka, Banacha albo jedno  drugie ;-)

 Bez odbioru

Pozdrawiam

A masz jakiś swój rower do pokazania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...