Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Mniejsza rama byłaby krótsza* i nie musiałbyś ustawiać mostka pionowo. Nie znam geo tejże ramy ale ja generalnie wybieram maxymalnie 21"(Inbred był za długi) lub 20,5" przy wzroście 189cm i długim odwłoku.

 

POZDRo-:ver

 

 

* oraz lżejsza, zwinniejsza, łatwiejsza we wdrapaniu się nań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Manitou masz na przedzie? Bacząc zaś na mostek w ujemnym wysięgu sugerowałbym nieco krótszą ramę dla Ciebie następnym razem... ;)

 

 

...aby nie offtapiać zbytnio: powtórka foty z poprzedniej strony cyknięta dedykowanym ku temu sprzętem + kilka bonusiaków. Krampuśniak w lesie.

 

 

POZDRo-:ver

Niezle sprzety lordzie! Ale zaraz... widze przedni hebel zamontowany po herbaciarsku, cztaj po zlej stronie:) jest jakas wartosc dodana takiego pacjenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

co do mostka - przeciez wspominalem, ze nie lubie pozycji pochylonej

 

Pozycja "kiblowa" jak kto lubi ofkors, ale tam oprócz mostka "panuboguwoko", jest wywrotka podkładek...

 

Może faktycznie trzeba było mniejsza ramę kupić a nie taką gimnastykę odprawiać?

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja pokaze Swiatu mojego 29er-ka....wielu stwierdzi "profanacja"....ale to ich problem a nie mój :thumbsup:

Ja tam jestem zadowolony ze swojej uturystycznionej wersji. Potrzebowalem solidnego sprzeta (waże 110kg) do jazdy zarówno po miescie, drogach gruntowych wszelakiej masci i szosach....i powiem Wam, że 29er sprawdza się w każdym tym srodowisku REWELACYJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomimo grubych opon 2,25, nabity dobrze powietrzem, idzie po asfalcie bezoporowo - opony SMART SAM (polecam - mega uniwersalne jak ktoś planuje wyprawe).

Przedni amorek z blokada tez przydatny...i nie tylko podczas podjazdow ale i na szosie.... :icon_cool:

Wprawne oczy wylapia i inne modyfikacje pod dluzsza wyprawowa jazde, tj. siodełko, mostek, koszyk na bidon, stopka, bagażnik...

Ci którzy pomysla/powiedzą profanacja 29er'a to niech sprobuja mi wskazać inny rower który spelni wszystkie moje potrzebny odnośnie typow nawierzchni i podola moim 110kg plus ekstra sakwy :icon_exclaim:

Miałem crossa to sie okazywal za wiotki i delikatny...

 

Pod tym stosem toreb, torebek i torebeczek... błotników i rogów jak u bawoła trudno dostrzec rower :)

 

Ale jak tak musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle sprzety lordzie! Ale zaraz... widze przedni hebel zamontowany po herbaciarsku, cztaj po zlej stronie:) jest jakas wartosc dodana takiego pacjenta?

 

Przesiadka na motór mniej boli ;)  A po prawdzie - będąc w znakomitej większości praworęcznych mam lepszą modulację siły hamowania. Wszak tylnym się zwalnia a przednim hempluje(sorrewicz za prawienie banałów).

 

Dzięki za pochlebne opinie, Krampuśniak się cieszy z otrzymanych komplementów. :thanks:

 

...i jeszcze jeden do Galeryji:

 

DSC04596.JPG

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do turystycznych 29erów mój budżetowy składak na ramie Cube Aim 29 2014. Jeździ się bardzo wygodnie nawet na długich trasach. W planie wymiana amorka na jakiegoś XCRa i hamulców na BB7.

 

b19903-u7171_orig.jpg?1445206386

Edytowane przez Pidzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa nomenklatura: turystyczny 29er :). Ni to krossówka, ni to turystyk, ni to niner... Po prostu... rower hybrydowy :) . Z tego co widzę pojawia się coraz więcej takich składaków. I dobrze. Niech każdy montuje co mu się podoba i co mu potrzebne. Swoją drogą to fajna ta nowa korba Alivio.

Edytowane przez HerrMann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po "Radomskich" lasach jeżdżę bo gdzieś trzeba :) a głównie to góry Świętokrzyskie, 1h jazdy samochodem.

Z racji że się z nikim nie ścigam i jeżdżę dla mej przyjemności to taki full to dla mnie przede wszystkim wygoda i duży margines bezpieczeństwa w górach. 

 

ps. Mam 193cm wzrostu

Edytowane przez jahoo84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...