Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Boska Kona Unit jak jeszcze przed atakiem zimy taką dostrzegłem przez okno to aż matkę do okna przywołałem co by zobaczyła jak rower wygląda :woot: A człek/jeździec pod górkę dziarsko cisnął mimo pojedynczego przełożenia...

 

Dobrze, że mój Scott tego nie ujrzał bo by mu się koła do 26' obkurczyły i jak jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

IKON bo nigdzie nie ma takich obiektywnych z każdych warunków i asfaltu


Jak nie ma, jak są? Tutaj, tu, tu, tu i tu. :)

I ja się do tych opinii przychylam - szybka, wytrzymała, lekka opona XC w mniej wymagający teren, na wyrypę w błocie praktycznie się nie nadaje, ponoć nieźle sprawdza się jako bezdętka, co w niedalekiej przyszłości chciałbym sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

erzurum aka Rysiek Ochódzki vel Stachu Paluch, tak jak obiecałem - specjalnie dla Ciebie :)

PS.1 niestety, zawodowy fotograf nie dojechał, bo umówił się na małe rendez-vous ze stylistą fryzur :D A tak bardziej serio, to chyba wszystko, co można "wyciągnąć" z mojego smartfonowego aparatu. :down:

PS.2 Ikon na głęboki, topniejący śnieg również się nie nadaje (ale co się nadaje poza 4-5 calowymi gumami grubolowymi? :) )

27wrfie.jpg
2z580fp.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ten sprzet w takiej konfiguracji w ogole nadaje sie do sensownej jazdy w terenie?

Zależy jak pojmuje się teren.

W Polsce odbywają się maratony M T B (mountain bike co oznacza chyba raczej każdy wie :) ) na terenach niekoniecznie górskich. Teoretycznie miejsca do jazdy innym rowerem, który może drastycznie odbiegać konfiguracją od "typowego" górala. 

Takie "cuś" oczywiście nadaje się do jazdy w terenie, jednak z punktu widzenia przeciętnego "górala" za jakiego ja się uważam to się nie nadaje. Uważam "22 przerzutki" czy "teleskop" za - dla mnie - nieodłączny element rowerowania mtb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Uważam "22 przerzutki" czy "teleskop" za - dla mnie - nieodłączny element rowerowania mtb.


No tak tobo, bo w Toruniu i okolicach góry prawie takie, jak norweskie fjordy. :D Tak samo w Borach Tucholskich - potrzeba pierdyliard biegów i przynajmniej 140mm skoku.

Dajta spokój Panowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ten sprzet w takiej konfiguracji w ogole nadaje sie do sensownej jazdy w terenie?

 

No raczej nie bardzo - w końcu ma tylko dwa koła, dwa heble, jedną kierkę i jedno siodło! No i ta rama...jak Ty, Adamosie na tym sobie dajesz radę? ;)

 

 

POZDRo-:ver

p.s.: dochodzę do wniosku że światek cyklistów górskich dzieli się zasadniczo na dwa obozy: telepiących przerzutkowców i tych którzy są otwarci na inne, czasem "spartańskie" lub oldskulowe rozwiązania i nie boją się ruszyć w teren na kozie celem nowych doznań ;) Moja filozofia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Odtajnił byś się w końcu Adamos...

 

Przecie my singliści to taka elita hipsterstwa... Ty masz dobrze, wrzucasz swojego Konia do tego plebejskiego Audi R8, jedziesz w jakiś fotogieniczny zakątek i gra gitara.

 

Ja mam słabo bo musze sie tułać i dojeżdżać z innymi. Ciagle nie moge się zdecydować czy lepiej kupić Astona Martina DB9 czy może jakiegoś bardziej popularnego (feee... coza obrzydliwe słowo...) Jaguara...

 

Wtedy dopiero zacznę wrzuty robić i pokazywaćsię gdzie to się jeździło... I szacun wśród Narodu rośnie :icon_cool:

 

 

 

 

A tak po prawdzie powtarzam już nie po raz pierwszy. Singiel, szczególnie pełno sztywny to sprzęt nie dla każdego i nie na każde warunki. Przyjmuje się go ze wszelkimi pożytkami i problemami jakie ze sobą niesie.

 

Były już tutaj kozaczne wrzuty zawodnika z Italii lub Germanii który robił na sztywnym jednobiegowcu traski na którym wymiekaja grupy wertykalne.

 

Można? Pewnie że można... Czy trzeba? Nie... Wolny wybór dla każdego :)

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak tobo, bo w Toruniu i okolicach góry prawie takie, jak norweskie fjordy. :D Tak samo w Borach Tucholskich - potrzeba pierdyliard biegów i przynajmniej 140mm skoku.

 

Dajta spokój Panowie...

 

Przeginasz, nie każdemu musi odpowiadać jazda ze sztywnym widłem, a w Borach Tucholskich można sobie nadwyrężyć nadgarstki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...