Skocz do zawartości

[obręcze] 29cali pod v-brake'i


dalasss

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam pewnie się znajdzie z amortyzatorów, chociaż jak zwykle najwięcej jest pod hamulce tarczowe.

A co do obręczy - czy mavic a319 36 otworów wytrzyma mój ciężar, czyli około 95 kg?

Jazda dość spokojna :)

Edytowane przez dalasss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ramy. Poczytałem trochę i dobrym wyjściem będzie accent peak29. Problem w tym, że bez tarczówki się nie obędzie.

Nie znalazłem jeszcze ramy do 29er'a z możliwością montażu v-brake'ów albo słabo szukam.

No i cena. Czy znajdę coś tańszego od peak29?

Zdaje się, że takie firmy jak kross, giant itp. nie sprzedają ram osobno do 29cali.

Czy się mylę?

Edytowane przez dalasss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem tanią i solidną ramę na v-brake'i.

 

Rama B1 Axigon 29" | Ramy rowerowe | Ramy 28" 29" | Sklep Rowerowy Synkros Szczecin

 

Lepszej mi na początek nie trzeba.

To nie jest rama 29". To rama crossowa z miejscem na szerszą oponę.

 

Scott ma ramę z mocowaniem pod v-ki. Pytanie tylko po co. I tak amortyzatora z piw.otami nie kupisz (nie mówię o najtańszych wynalazkach suntoura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rama 29". To rama crossowa z miejscem na szerszą oponę.

 

Mi ta rama pasuje - złożyłem na niej rower i nie narzekam. Zgadzam się z podsumowaniem tej recenzji "(...) AXIGON zasługuje na uwagę osób pragnących zacząć przygodę z 29erem, a nie mających zasobnych portfeli. Rama ma potencjał i można na niej zbudować bardzo przyzwoity rowerek. Niewątpliwie są dostępne ładniejsze i nowsze konstrukcje (...)" (mój raczej jest przyzwoity: Manitou Tower, hydraulika, razem 10,7kg).

Nie jest to rewelacja, ale za tę cenę - b. dobra. A że kąty mniej typowe, krótsza górna rura, co komu pasuje...

Edytowane przez rzymo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...