Skocz do zawartości

[sygnatura] Gdzie się podziała jej edycja? - ROZWIĄZANY


evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć! Problem dotyczy nie tylko sygnatury, ale całego systemu, jednak najbardziej mi zależy na sygnaturze, w której mógłbym umieścić link do statystyk.

Jak zostałem poinformowany:

W tej chwili należysz do grupy Nowych Użytkowników. Do osiągnięcia 20 postów na forum, są nałożone na Ciebie pewne ograniczenia:

- dostęp tylko do jednej skóry (wyglądu) forum

- możesz w ciągu dnia wysłać 5 Prywatnych Wiadomości (PW). Odstęp czasowy to 5 minut

- maksymalnie możesz przechowywać do 10 wiadomości w swojej skrzynce PW

- możesz wystawić maksymalnie 5 punktów reputacji

- nie masz możliwości korzystania z podpisu

- dostajesz 5 minut na edycję własnego posta

- limit 30 postów przez pierwsze 24 godziny

- możesz założyć własnego Bloga rowerowego, jednak nie możesz komentować innych blogów

- maksymalny rozmiar pliku dodanego do galerii to 200KB

- możesz używać shoutboxa po napisaniu 10 postów

Ograniczenie powinno już zostać zdjęte lub jeśli są jeszcze jakieś zastrzeżenia, to wiadomość należy przeredagować.

W sumie tak samo jest z rejestracją przez połączenie z Facebookiem - nie wiem jakim cudem automatycznie dostałem taki nick. Przecież to brak szacunku dla prywatności. Ktoś coś próbował w tej sprawie zrobić, bo niedawno chciałem założyć fikcyjne konto i już pole z nazwą wyświetlaną (o ludu, co to za opis! czemu nie jest to nazwane nick?) musiałem zmienić - nie było żadnego błędu wyświetlanego (formularz po prostu się odświeżał z zachowaniem danych), ale miałem wtedy jakąś władzę nad tym polem i domyślałem się, że nie może tam być spacji, więc może to jest akurat nick, a nie imię i nazwisko...

Dziury, wady i nieścisłości. Trzeba to forum dopieścić. I znaleźć adminów, którzy będą mieli czas na odpisywanie na wiadomości. Jak do tej pory tylko jeden, i to moderator, odpowiedział na moje zapytanie. Nieładnie :)

Przepraszam jeśli post podejmuje zbyt rozległy temat względem owego topiku, ale nie wiem gdzie indziej ktoś może mnie wysłuchać (głównie siedzę w regionalnym dziale i nie orientuję się jeszcze za bardzo w innych działach forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Racja, wkradł się błąd podczas drobnych rewolucji związanych z działem GIEŁDA, a w zasadzie drobne przeoczenie przy zmianie tekstów powitalnych. Nie chodzi o 30 postów, a staż minimum 30 dni.

 

co do FB, również jest już możliwość zmiany nicka, co faktycznie na początku wprowadzania tego systemu było niemożliwe. Możemy to zmienić ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Komentowanie poprawione, a okres 30 dni 'inkubacji' ma tylko i wyłącznie powstrzymać spamowanie, więc nie 'słabe', a 'dobre'. Wiem, że nie widzisz dalej, niż czubek swojego nosa w tym przypadku, ale czasami można bez zbędnego sakrazmu osiągnąć cel.

 

Na marginesie: przysłowie czy nie, może być źle odebrane .. i odbić się na Twoim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Skorzystam z okazji i zapytam.

Gdzie można w profilu zobaczyć czyjąś sygnaturę oraz gdzie się przełącza widoczność pod wypowiedziami?

Kiedyś można było normalnie w profilu zobaczyć. Teraz nie mogę znaleźć ani czyjejś sygnatury, ani opcji żeby się wyświetlały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...