Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa cz.2


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej watpie ze znajdziesz jeszcze choc jedna w jakimkolwiek rozmiarze na sklepie...

 

Okazuje się, że jeszcze można trafić. Gdyby ktoś zgapił to w Lidlu (Warszawa, ul. Conrada) nadal są te koszulki - niestety rozmiary tylko M-XL. XXL nie było. Sprawdzę w okolicznych sklepach, ale nie daję sobie dużych nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że jeszcze można trafić. Gdyby ktoś zgapił to w Lidlu (Warszawa, ul. Conrada) nadal są te koszulki - niestety rozmiary tylko M-XL. XXL nie było. Sprawdzę w okolicznych sklepach, ale nie daję sobie dużych nadziei.

 

Z moich doświadczeć w kupowaniu lidlowych ciuszków wynika, że XXL nie uświadczysz. Rozmiarówkę mają prostą - S, M, L, XL (nie zawsze) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi, że w najbliższym rzucie, będą żarówkowe światełka za około 40zł. Czyli dużo gorzej od ostatniej ledowej za 35zł. A szkoda, bo bym kupił jeszcze jedną.

 

O ile w poprzedniej edycji w wielu krajach lampki były identyczne, to teraz są widoczne różnice. Przykładowo

http://www.lidl.dk/cps/rde/xchg/SID-6F2AD1BE-A25EDA43/lidl_dk/hs.xsl/index_14961.htm

http://www.lidl.de/de/Ab-nach-draussen/Profex-Batterie-Beleuchtungs-Set-10-Lux-Krypton

 

Zgadza się jedynie led z tyłu, a przednia ma żarówkę...

Jeśli są takie różnice, to u nas będzie najgorszy chłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie oddawana,

 

"obowiązkiem sprzedawcy jest zapewnienie w miejscu sprzedaży odpowiednich warunków techniczno-organizacyjnych umożliwiających dokonanie wyboru odpowiedniego towaru konsumpcyjnego, a następnie sprawdzenie jego jakości, kompletności oraz funkcjonowania głównych mechanizmów i podstawowych podzespołów."

 

Kupowanie ubrań w Lidlu odbywa się z pominięciem tego obowiązku, więc zwrot muszą uznać. Czy to robią to inna sprawa.

Jak wspomniano wymiana i reklamacje są bezproblemowe. Sam wymieniłem kilka ciuchów i oddałem kilka przedmiotów na gwarancję. Zawsze 100% zwrót gotówki do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, pies trącał te okleiny :D

Krótkie pytanie: Czy ktoś ma taki kask jak ma się pojawić od 15 teraz? Jakieś wrażenia/porady/wady/zalety/cokolwiek? :D Przymierzam się do zakupu pierwszego kasku, w studenckim budżecie, na jakieś śmiganie po lesie itp ;)

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego kasku, co będzie teraz w ofercie Lidla. Ogólnie mówiąc wrażenia bardzo pozytywne, jeżdżę w nim od września - jest dość wygodny posiada dobrą regulację obwodu. Kask jest też dość przewiewny więc nie ma problemów z przegrzaniem głowy jeśli chodzi o okres letni, jeździłem w nim i chuście w temp -2 do 3 stopni i też się dobrze sprawował. Nic w nim nie uwiera tylko trzeba go dobrze poustawiać i koniecznie przymierzyć w sklepie żeby się dobrać odpowiedni rozmiar.

Jak za tę cenę to można go śmiało brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...