Skocz do zawartości

[dystans]100.000 km na rowerze


Gość sworks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Otóż udało mi się zrobić na rowerze 100.000 km w 15 lat. Cóż, rocznie wychodzi lekko ponad 6,5 tys. W porównaniu do zawodowców to znikoma liczba. Jednak jak na amatora uważam, że to dość sporo. Na mojej stronie jakiś czas temu zamieściłem posta odnośnie mojego przebiegu. Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam do przeczytania. Po prostu chciałbym się z Wami podzielić moim wynikiem, moimi spostrzeżeniami... Przez ten okres wiele się zmieniło: sprzęt, znajomi itp. Ale pasja nie przeminęła.

Link.

 

Z góry dziękuję za sugestie i komentarze.

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Dodam tyle, że jeżdżę od dziecka...A pomimo tych wielu, wielu km, nie znudziło mi się to...Dodam tyle, że w moim mieście byłem nieskromnie mówiąc pionierem MTB. Z czasem zawiązał się klub, którego jestem prezesem, a klub nadal istnieje. Wraz ze ekipą zorganizowaliśmy ponad 20 wyścigów. Jednakże zapał chyba minął...Chętnie bym działał dalej...Ale niestety nie mam wsparcia ze strony pozostałych klubowiczów, którzy nie chcą się angażować i po prostu odpuściłem, ze względu na to, że zbyt wiele było na mojej głowie. W sezonie 2011 skupiłem się głównie na swoich startach. W przyszłym sezonie stanę się posiadaczem szosówki...Bedzie to kolejny bodziec...

 

Dzięki i pozdrower!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...