Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Sprawa jest:

Ma ktoś może zapasowy komplet (jeden) do Avidów Elixirów R?

Kolega Bobik już zużył połowę klocków, ja dziś raczej nie zdążę kupić klocków, więc gdyby ktoś miał to mógłby wziąć, oczywiście kasa za klocki będzie zwrócona ;)

 

Dzięki i do jutra ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zapasowe właśnie, z przodu mam połowę klocków, z tyłu prawie nowe, jak coś się będzie działo, to na zlocie odstąpię Bobikowi.

 

Ja jeszcze dziś będę wracał z pracy rowerem, mogę kupić jakieś klocki po drodze, np

http://www.rowerowysklep.pl/czesci-hamulce-klocki-zeit-avid-elixir-dk-65-polmet-o_l_189_7095.html

 

Niech Bobik napisze czy takie pasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zapasowe właśnie, z przodu mam połowę klocków, z tyłu prawie nowe, jak coś się będzie działo, to na zlocie odstąpię Bobikowi.

 

Ja jeszcze dziś będę wracał z pracy rowerem, mogę kupić jakieś klocki po drodze, np

http://www.rowerowysklep.pl/czesci-hamulce-klocki-zeit-avid-elixir-dk-65-polmet-o_l_189_7095.html

 

Niech Bobik napisze czy takie pasują?

dokładnie takie. jak będą dwa komplety to się nie pogniewam. jutro się rozliczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma sie następująco :icon_cool:

Za podpowiedzią Bartka, zdecydowaliśmy się na podróż pociągiem IC z Poznania do Makowa, który jest całkowicie objęty rezerwacją miejsc i nie ma wagonu do przewozu rowerów, czyli zgodnie z regulaminem Pieprzonego Koszmaru Pasażera IC, rowery wolno wozić tylko w pokrowcu. Bartek twierdził, że nie będzie problemów, ok uwierzyłem i dawaj po bilet.

Jak już mam bilet to okazuje się, że Bartka wykończyła grypa żołądkowa i będę podróżował samotnie - ok.

Piszę to po to, żeby świadkowie byli :whistling:

Bartek jak mnie do tej bany nie wpuszczą, to mimo Twojej grypy żołądkowej, po prostu przejadę po Twoich stopach rowerem bez opon, na samych obręczach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś jutro rano ze śląska i ma wolne miejsce w wozie?

 

Właśnie rozwiązałem zagadkę dziwnych wyników z internetowego rozkładu jazdy pkp. Okazuje się, że pociąg Sosnowiec - Sucha Beskidzka jest, ale w sobotę :(

Jazda alternatywną trasą - przez Kraków nie opłaca się. Jedzie się tyle, że lepiej już będzie jak poczekam na kolegę jadącego samochodem po pracy.

Jeśli ktoś nie zgarnie mnie rano, to dzień urlopu i dzień zlotu de facto się zmarnuje :( Demyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak mnie do tej bany nie wpuszczą, to mimo Twojej grypy żołądkowej, po prostu przejadę po Twoich stopach rowerem bez opon, na samych obręczach

 

Teoretycznie już powinieneś być w pociągu, a jak nie to pewnie a chwilę mi się dostanie :D

Jestem tak wycieńczony, że nawet nie był bym w stanie jakoś odpowiedzieć na Twoją przemoc :D No nić wygląda to na to, że mogę bywać tylko na nieparzystych zlotach, byłem na 1, 3, to następny będzie piąty ;)

Niemniej miłego kręcenia po górach, i niech mnie ktoś wspomni jak wjedzie na Babią, bo byłem bardzo na nią napalony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś jutro rano ze śląska i ma wolne miejsce w wozie?

 

Właśnie rozwiązałem zagadkę dziwnych wyników z internetowego rozkładu jazdy pkp. Okazuje się, że pociąg Sosnowiec - Sucha Beskidzka jest, ale w sobotę :(

Jazda alternatywną trasą - przez Kraków nie opłaca się. Jedzie się tyle, że lepiej już będzie jak poczekam na kolegę jadącego samochodem po pracy.

Jeśli ktoś nie zgarnie mnie rano, to dzień urlopu i dzień zlotu de facto się zmarnuje :( Demyt.

Jo, mogę cię zgarnąć, planuję wyjechać o 8-9 rano, więc na sląsku o 9-10 bym był. Mam 2 miejsca wolne w wozie

namiary: sześć-zero-dwa-sześć-sześć-zero-trzy-dwa-cztery

P.S. Właśnie skończyłem składanie rowerku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaDymek, właśnie uczyniłeś mój dzień przepięknym :D:thanks:

 

Jadę na mały test sprzętu i przed ósmą będę dzwonił - dogadamy skąd mnie zgarniesz :)

Spoko, właśnie tak o 8 -ej pewnie się da wyjechać, więc jeżeli ktoś w ostatniej chwili szuka transportu na linii Krapkowice-Śląsk-Zawoja dzwonić, nie krępować się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominalem cos o masakrze? No wiec w drodze na Police wdepnelismy w samo centrum burzy. I to takiej przez duze b, z gradem i piorunami gwizdajacymi kolo ucha.

 

Ja pierdziele.

 

Tyle na razie moge rzec, bo jeszcze mi sie rece trzesa.

 

Btw moze by tak ustawic jakies spotkanko teraz wieczorem na pogaduchy. Jestesmy w knajpie w centrum naprzeciwko poczty. Premier wie gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dotarłem :) Żal było opuszczać tak fajne miejsce i jeszcze fajniejszych ludzi, ale pocieszam się kolejnym zlotem :D Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas :) Co do zdjęć, to jest szansa, że dzisiaj je wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...