Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

@ partyzant na którym rowerku jedziesz :D?

 

Tosię. ;)

 

2. Kto wie jak wygląda przewóz roweru w kolejach sieci przewozy regionalne ? Czy mogę go zabrać na tył przedziału ostatniego czy coś ?

 

RowerU nie roweru!

PR nie robi problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pifko było ok ;)

 

Jest już nas 4rech, czekam jeszcze do wieczora może jeszcze kogoś wkręcę i wpłacam ;)...

 

Pogubiłem się, co z tematem koszulek bo w zeszłym roku umarł ? Wiem że coś wybieraliście...

 

Pifko było ok ;)

 

Jest już nas 4rech, czekam jeszcze do wieczora może jeszcze kogoś wkręcę i wpłacam ;)...

 

ai

 

1) Pogubiłem się, co z tematem koszulek bo w zeszłym roku umarł ? Wiem że coś wybieraliście...

2) Możliwe, że będę mógł kogoś zabrać z okolic W-ch, Świdnica, Wrocław, chętni ? Nie obiecuje, ale wielkie szanse są na wolne miejsce w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej byłoby Ci jechać przez Katowice, albo TLK z Częstochowy bezpośrednio do Krakowa (na bilecie z oferty "wspólny przejazd")

 

w pociągach jest bezpieczniej niż się wydaje :) siądziesz obok roweru i będzie OK, inna kwestia, że w ostatnim wagonie zawsze zbiera się niezbyt ciekawe towarzystwo (palące i pijące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogę powiedzieć, to zbyt drastyczne. Ale ma związek z rogami ...

 

przypominam, że po spotkaniu z pewną częścią ciała zakonnicy korek od mojego roga nadal tkwi chyba w tej części jej ciała (znaczącej), może ma ktoś korek do WCSów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm dzisiaj zrobiłem mało kilometrów ale za to podaję statystyki z licznika. tak mało bo zaczęło padać ;d

 

MaxSpeed(prędkość maksymalna) 36,4km/h - oczywiście po płaskim

AvgSpeed ( prędkość średnia) 24km/h

TripDist (dystans wycieczki) 4.424km

 

Co sądzicie otakim wyniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm dzisiaj zrobiłem mało kilometrów ale za to podaję statystyki z licznika. tak mało bo zaczęło padać ;d

 

MaxSpeed(prędkość maksymalna) 36,4km/h - oczywiście po płaskim

AvgSpeed ( prędkość średnia) 24km/h

TripDist (dystans wycieczki) 4.424km

 

Co sądzicie otakim wyniku ?

 

 

Imo nie wiem co to ma do zlotu? Co najwyżej tyle, że:

 

-Jak będzie padało to jedziemy dalej..

-Podczas trasy liczyć się będzie wytrzymałość na podjazdach i technika na zjazdach. Maksymalna prędkość czy średnia w górach jest niewymierna.

-Poza tym "wynik" 4,5 km.. to tak jakby liczyć, że maratończyk biegający na 40km pochwali kogoś za dobrą średnią na 400m biegu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko dobrze pójdzie (czyli jeśli będzie TV) to oglądniemy walkę Kliczki na zlocie :) (podobnie jak rok temu).

Rzeczywiście! Znów Władymir ma walkę w czasie zlotu :) Ciekawe czy będą transmitowali na jakimś ogólnodostępnym kanale odbieranym również w Zawoi ;)

 

Spojrzałem na listę zapisanych i serce urosło. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na listę zapisanych i serce urosło.

 

Zgadzam się z tobą :)

 

Hm już wiem jak rozwiążę sprawę jedzenia ;) Kupuję na miejscu lub przed wyjazdem jakieś produkty , a na miejscu sobie poporstu będę gotował ponieważ przeczytałem że na miejscu jest kuchnia z pełnym wyposażeniem , jak ładnie poprosicie to zrobię też dla was :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...