Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadę na moich trochę wysłużonych cst o których była mowa wcześniej. Do torby którą zabieram na zlot natomiast lądują opony Kenda Dart 26 x 1,95 http://allegro.pl/ke...2452544936.html które to mają na nawierzchi typu asfalt bardzo duże opory toczenia . Chce je ktoś kupić , względnie mogę się zamienić za jakieś inne oponki.

 

Bardzo podobna do opony firmy Panasonic i jeszcze zbieżna nazwa...

Ale żeby zrobić z tego napędową? Cienko - dosłownie i w przenośni. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła fantastyczna zmiana postawy mojego szefa i w związku z tym w Żywcu nie będę w piątek o 22 ale już o 14.30 :icon_cool:

No i teraz pytanie do znających teren. Jak najlepiej dostać się do naszego noclegu ale dobrze by było uniknąć asfaltu no i żeby traska była w większości przejezdna dla roweru (jakieś noszenie roweru na plecach mi nie straszne, więc jak się nie da uniknąć to trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam takie dziwnie pytanie, jako że praca nie pozwala mi o sobie zapomnieć będę musiał wziąć ze sobą laptłoka i prawdopodobnie w piątek wieczorem będę zmuszony z godzinkę popracować przez VPN. O ile z internetem nie będzie problemu bo biorę swój modem 3g, to obawiam się czy będzie można gdzieś zostawić w jakiejś przechowalni sprzęt co by nie wyparował jak nas cały dzień nie będzie... Lookas 46 nie orientujesz się może jak ta sprawa wygląda w tym schronisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w emipku przeglądać mapy Beskidu Żywieckiego. W ręce trafiły mi mapy Compassu i Cartomedia. Cieżko wybrać która lepsza na pierwszy rzut oka jedno i to samo, niestety obie papierowe, nic laminowanego nie widziałem ;) Przy czym ciekawą pozycją jest "Wokół Babiej Góry" wyd. Compass ;)

Ostatecznie nic nie kupiłem, stwierdziłem, że zadowolę się mapami openstreetmap i UMP-pcPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Lista uczestników urosła drastycznie w ostatnim czasie, proszę o informacje (PW lub telefonicznie - nr tel dostępny w grupie zlotowej) o wszystkich osobach jadących na zlot, a których nie ma na liście - gdyż schronisko ma 50 miejsc noclegowych, a zapisanych jest 45 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...