smw44199
Użytkownik-
Liczba zawartości
1 092 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez smw44199
-
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
smw44199 odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Takie kupowałem https://pl.aliexpress.com/item/1005005078162610.html 3 komplety (tylko jeden rozbierałem) wszystkie z oznaczeniem MZ926 Czy MZ922 i MZ926 z zewnątrz czymś się różnią? Może sprzedawcy "lecą w kulki"? Wszystkie z tego sklepu: -
Napęd 3x7 ma więcej miejsca "na brud" i jest bardziej odporny na niego😉 W 2x10 zapuszczenie napędu powoduje problem ze zmianą biegów, która jeszcze w 3x7 nie występuje mimo takiego samego poziomu zabrudzenia 😉
-
Od jakiegoś czasu używam dętek TPU (chińskie Cyclami). Mam tylko jeden z nimi problem. co je skleję (odłuszczając itd) naklejam łatkę (taką "prosto z Chin"😁) to po jakimś czasie "puszcza" Dętka się rozciąga, łatka jakby mniej i zaczyna przepuszczać. Cholera mnie już bierze, bo gdyby to raz, ale dzieje mi sie to nagminnie. Może jakieś łatki polecicie bo te od Chińczyka są g. warte?
-
[Cues 6020] przerzutka tył, pytanie o sprężynę
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Napęd rowerowy
Wypada sprostować, Faktycznie mieliście rację. Zdjąłem dzisiaj koło odpiąłem linkę i faktycznie nie pręży. Przepraszam, za mój brak wiary😉 Pozdrawiam -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
smw44199 odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Mam MZ 926, podobno są tam 3 łożyska. Owszem są. 2 kulkowe i jedno po środku ślizgowe. Prostota tej konstrukcji i niezawodność jest naprawdę rewelacyjna. -
Jak nie straszna Ci czyszczenie i szmata, to pomyśl nad napędem 2x10, jest o niebo wygodniejszy od 3x Przesiadłem się z 3x7 na 2x10 i juz nie wracam do 3x. Nowy rower też złożyłem na 2x10 3x ma tylko jedną zaletę względem 2x Jest znacznie odporniejszy na brud.
-
[Linia łańcucha] Cues 2x10- czy tak zostawić?
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Napęd rowerowy
Tak też zrobiłem, często kręcę pod górkę to i z większych zębów z tyłu. Wywaliłem podkładkę od strony korby. Dzięki za pomoc. -
-
[Cues 6020] przerzutka tył, pytanie o sprężynę
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Napęd rowerowy
Dobra, nie było tematu, to nie ma sensu -
[Cues 6020] przerzutka tył, pytanie o sprężynę
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Napęd rowerowy
Uwierz mi, to nie pancerz tak "pręży" Nie chcę odpinać linki, żeby udowadniać swoją rację, bo nie o to chodzi 😉 -
Przeklikaj sobie aplikację, nie pamiętam gdzie to było, ale można ustawić z palca dowolny rozmiar koła. Jak masz czujnik prędkości na kole to bierze prędkość z czujnika
-
[Cues 6020] przerzutka tył, pytanie o sprężynę
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Napęd rowerowy
To jak to wytłumaczysz? Drugi rower i "taka sama", a jednak nie taka sama😁 przerzutka: cuesgiant - Trim.mp4 -
[Cues 6020] przerzutka tył, pytanie o sprężynę
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Napęd rowerowy
To będzie to👍 Tylko nie miałem świadomości, że w taki sposób też to się realizuje😉 -
[Cues 6020] przerzutka tył, pytanie o sprężynę
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Napęd rowerowy
Właśnie wydaje mi się, że jest poprawnie, ale mam taką samą w drugim rowerze i "sprężynuje" nawet po zdjęciu łańcucha. Stąd moje pytanie😉 -
[Sakwa na telefon] Skrzypienie podczas ruchu kierownicą.
smw44199 odpowiedział XdtgS → na temat → Akcesoria rowerowe
Popsikaj plakiem, albo silikonem w sprayu -
Mam przerzutkę kupioną na ali i zachowuje się tak: cues.mp4 Mam drugą taką samą w innym rowerze i ten ruch jest "sprężysty", nie "lata" luźno. Rozumiem, że jedna ma sprężyna druga nie? To ma jakieś znaczenie? Domyślam się, że pytanie z serii głupich, ale nurtuje mnie to. Dwie identyczne (z nazwy) przerzutki i inne zachowanie
-
[Rama Radon] Scart- ślizg linek pod ramę
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Miejskie i trekkingowe
Super, dzięki wiem czego szukać. Co do pełnych pancerzy właśnie o tym też pomyślałem 👍 -
Mam taką ramę z wewnętrznym prowadzenie linek i nie pasuje mi jakiś uniwersalny ślizg, jest za szeroki. Do tego ta rama ma niecentrycznie otwór na ww ślizg, więc dopasowanie jest problematyczne (a przynajmniej tak mi się wydaje). Pewnie są jakieś oryginalne, ale nie potrafię znaleźć. Wpadłem na pomysł, że dam dwie teflonowe rurki i kawałek plastiku przykręconego który je usztywni, a może są jakieś inne proste, gotowe rozwiązania?
-
Jednemu pasuje innemu nie. Analogicznie jak z typem roweru. Jeden woli MTB inny gravela
-
[Łańcuch-napęd] Zajechałem łańcuch po 700km - jak?
smw44199 odpowiedział matbud15 → na temat → Napęd rowerowy
Ja też zajeżdżam łańcuch w 800-1000km. W grupie Cues zajmuje mi to 2-2,5tyś. -
Ta "lustrzana wstawka", to żel. Sprawdza sie bardzo dobrze. Na żywo wyglądają naprawdę dobrze., nie świecą sie jak psu jajca😁 Tutaj moje: Miałem takie gumy jak twoje i wyrzuciłem bo komfort w nich był g...😉 Nawet fabryczne Gianta były kiepskie
-
Kup takie: https://pl.aliexpress.com/item/1005006996750170.html?gatewayAdapt=glo2pol Zrobione jakieś 3tyś km i są nadal "jak nowe" Są jeszcze z napisem ROCKBROSS za 50 parę złotych w PL, ale są droższe i gorzej zrobione, mimo, że to prawie to samo.
-
[Statystki] Dystans 2025
smw44199 odpowiedział smw44199 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bliitz - 14278 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 13319 km (mtb, szosa + trenażer) [8502 km outdoor] bashey_pl - 6803 km (cross 3.3kkm, gravel 2.3kkm trenażer 1.2kkm) michalr - 6058 (terenówka, mieszczuch) SpinOff - 5904 km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5542km (szosa, MTB) przeciętny - 5000 km (mtb,grv) wojtbike - 4059 km (cross) Jacekddd - 4045 km (velomobil - rower poziomy) smw44199 - 3835km (cross) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 3625 km dfq - 3558 km (MTB, gravel, trenażer) Miro1970 - 3238 km (stalowe turystyk i fitness) Zbyszek.k - 3105 km. (trenażer + gravel) thorcik - 2659 (mtb) Joker86 - 2600km( gravel , schwalbe Kojak) Grochu86-2496km(gravel,szosa) Lextalionis - 2305 km (gravel) CoolBreezeOne - 2165 km (MTB) spidelli - 2085 km (szosa: 790 gravel: 1263, MTB: 32, trenażer: 1498 - nie liczę do dystansu) JWO - 1966 km (MTB) revolta - 1915 km (MTB) Sansei6 - 1777 km (MTB) Cross90 - 1304 km (Szosa, MTB, Cross, Trenażer) szczupak56 - 1104km (cross 1027, mtb 77) Electronite - 696km (szosa) D1ckSteele - 649 km (szosa) 856km (trenażer) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) NeefMe - 183 (MTB) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB) -
[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo
smw44199 odpowiedział djwiocha → na temat → Druciarstwo rowerowe
Nie możesz jej tam "cyknąć" od środka elektrodą?- 2 159 odpowiedzi
-
- Druciarstwo
- rower
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
