Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 092
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Miłego wieczoru 😉
  2. Bliitz - 21576 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 19178 km (mtb, szosa + trenażer) [13338 km outdoor] bashey_pl - 10285 km (cross 3.3kkm, gravel 4.8kkm trenażer 2.1kkm) provayder - 9418km (szosa, MTB) michalr - 8564km (terenówka, mieszczuch) przecietny - 8000 km (mtb,grv) SpinOff - 7261 km (szosa, gravel, trenażer) Jacekddd - 6752 km (velomobil - rower poziomy) bubulin - 6004 (mtb 26 carbon semi slick / mtb 27.5 full ciężki) smw44199 - 6004km (cross) dfq - 5701 km (MTB, gravel, trenażer) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 5388 km Cross90 - 4734 km (Szosa-1734 km, MTB-1081 km, Cross-1261 km, Trenażer-658 km) Grochu86 - 4484km (gravel,szosa) wojtbike - 4059 km (cross) Lextalionis - 3947km (gravel) spidelli - 3654 km (szosa: 1542 gravel: 2080, MTB: 32, trenażer: 1524 - nie liczę do dystansu) Miro1970 - 3238 km (stalowe turystyk i fitness) Zbyszek.k - 3105 km. (trenażer + gravel) CoolBreezeOne - 3018 km (MTB) revolta - 2910 km (MTB) JWO - 2870 km (MTB) Sansei6 - 2808 km (MTB) D!ckSteele 2779 szosa, 2364 trenażer thorcik - 2659 (mtb) Joker86 - 2600km( gravel , schwalbe Kojak) NerfMe - 1712 km (MTB) szczupak56 - 1104km (cross 1027, mtb 77) Electronite - 696km (szosa) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB)
  3. Celuj w Cues, a najlepiej Cues 6000. Do crossa idealny napęd, toporny i trwały. O starych grupach Alivio/Acera/Deore, jak nie mają super ceny zapomnij😉
  4. Będzie trzymać. Samo mocowanie sie obraca o 90*, odkręcamy śrubki i mocujemy odwrotnie Używam tego uchwytu z radarem i sztycą d-fuse trzyma idealnie, tylko kup w jakieś łączonej ofercie, to będzie kosztował ok 8-10zł
  5. Z takich korzystam: aliexpress.com/item/1005007862981306.html Właśnie z d-fuse
  6. Przewozy pasaRZerskie 🤣
  7. Podoba mi się. Mapy bazują na OSM?
  8. Latem cross, jesienią cross, zimą cross 😁
  9. Ne mam pojęcia jaka będzie przyszłość, ale jeżeli sprzedawca w sklepie stacjonarnym nie ma nic więcej do zaoferowania jak tylko rower i swój brak kompetencji to obejrzę podziękuję i kupię w sieci. Jak zna sie na rzeczy i wiem, że w razie "w" potrafi pomóc to kupuję u niego 👍
  10. Zamiast wymieniać opony, można rowery wymieniać😁
  11. Niektóre sieci już oferują ten model na zachodzie. W punkcie stacjonarnym, możesz pomacać, potestować, a kupujesz online
  12. Jak jest gołoledź, to mam Schwalbe z kolcami, niestety w zeszłym roku jechałem na nich może 4x
  13. Wiem, mam taki i nawet tam kupowałem
  14. Przeglądałem "internety" i wydawało mi się, że da się kupić Liv`a z powietrznym, ale mogę się mylić, w takim razie "w dupie z amortyzatorem powietrznym", ale amor zostaje, bo może być ciężko przekonać rowerzystkę, to rezygnacji z tego akcesorium.
  15. Tym razem ja zapytam, bo mam problem. Rower ma być dla osoby wysokiej, więc rozmiar L. Osoba ta jeździ rocznie między 7-10tys km, dystanse ok 30km dziennie. Zawsze miała Gianty, ostatni to Roam z 2015r w wersji męskiej i rozmiarze XL (przejechał jakieś 80tyś km), teraz koniecznie chce coś z niską ramą, wzrost w górnej granicy limitu L, dla Liv Rove. Warunek amortyzator minimum powietrzny, prosta kierownica, możliwość dołożenia błotników i bagażnika, czyli typowy trekking. Najlepiej z topornym Cues 2x10. Cena nie gra roli, może być najdroższy model Co polecicie, oprócz Liv Rove? Pozdrawiam i miłego wieczoru
  16. Bo zabłądziłem w lesie
  17. Cjanoakryl, żaden butapren, bo i tak nie będzie trzymał
  18. Tomahowki 😁
  19. Jeżeli w domu 20*C to za mało, obniż do 19*C 🤣
  20. Tanie i dobre Schwalbe Go One Allround U mnie 5tyś wytrzymują, asfalt, szuter. leśne ścieżki
  21. Można mieć własną chmurę na własnym serwerze: FitTrackee 😉
  22. Post dotyczył sprzedaży lodówki za 250zł: Nie, ten post to nie żart niestety😁
  23. Taki kupowałem na ali za chyba 11zł. Są wersje aluminiowe i plastikowe (plastikowa wydaje sie lepsza- no i tańsza)😉
  24. Ja bym tego aluminiowego mocowania nie zakładał. Obstawiam, że właśnie z powodu zbyt małej elastyczności całości, pęknie mocowanie w lampce😉 PS Gdybym czytał wszystkie komentarze pod produktami, to chyba nic bym nigdy nie kupił😉
  25. Przecież to wygląda praktycznie tak samo jak Cyclami X7😁 Funkcjonalność identyczna, a cena 3x większa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...