Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 575
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Na forum są drobne nieścisłości 😁 Co po cichu jeszcze poprawili ..... mam nadzieję ,że będzie dłużej 820 działać niż te 15 godzin.
  2. Na razie dokopałem się do tego na obejmie. Szukam dalej.
  3. @Eathan oooooo ...właśnie, bo tak prawdę mówiąc to K-Edge robi te wszystkie uchwyty dla Syncrosa. Trzeba oblukać ich ofertę. Do tego maxa XL to nawet przyszły 1060 wejdzie 😁https://k-edge.com/products/max-xl-mount?variant=41755809316953 https://k-edge.com/products/max-xxl-mount I jak kolega @ernorator pisze ,że od speca podchodzi to co za problem kupić na Alledrogo i sprawdzić . Nie spasuje to odsyłasz.
  4. No właśnie te " wielkie " 45mm szerokości komplikuje sprawę . Chyba musisz się pomęczyć z takim.... lub zmiana mostka 😉😁
  5. @Adam40 możesz potwierdzić , że rozstaw śrub wynosi 45 mm ? Jak tak to pupa zbita bo z oferty Frama nic pod ten rozstaw nie dopasujesz. Zostaje szukanie na Ali u Chińczyków pod uniwersalny zasięg. A fabryczne uchwyty Garmina co były w zestawie te na obejmę przed mostek ?
  6. W Addict od 2025 powinny być montowane już mostki ST - R100. Kolega @Eathan może się za chwilkę wypowie na ten temat. Generalnie znając rozstaw śrub dobierzesz od Frama uchwyt bo mają w stopniowaniu rozstawu co milimetr.
  7. Jak znajdę w moim wielkim burdello ( bo wiem ,że się gdzieś " wala" ) to się odezwę.
  8. https://framesandgear.com/products/framesandgear-aero-computer-mount-for-scott-foil-aero-1-5-st-r300-al-st-r100-al-stem?variant=53448254128451 wersja Large
  9. Tutaj znajdziesz . Był już wątek na tym forum o tym problemie. https://framesandgear.com/collections/computer-mounts
  10. Garmin pędzi z ofertą .... premierę mają nowe głośniki JL Audio Primacy™ T6 https://www.garmin.com/pl-PL/p/1866021/ Za dwa tygodnie ma wyjść ekskluzywny zestaw do dojenia krów ..... Oczywiście przez pierwsze pół roku będzie nadawał się tylko do dojenia byków . Po kolejnych aktualizacjach obejmie działaniem krowy ale tylko dwa strzyki równocześnie .
  11. pecio

    [suport] Bikone

    O łożyskach w Bikone wiedziałem od samego początku (zawsze szczegółowo odrabiam lekcje 😁) . Jednak wolałem pójść w sprawdzone rozwiązanie i nabyłem skręcanego a'la Ninja "Hopeczka " .
  12. Nadchodzi kiedyś taka chwila kiedy jestem zmuszony TO napisać , Panie @Kalamus znajdź sobie inną piaskownicę do snucia swoich wywodów i wylewania łez na temat szeroko pojętej nawigacji GPS.
  13. @Doominik81 ramy z karbonu nie naprawisz byle gdzie . Ramę stalową roweru wyprawowego zawsze i wszędzie pospawa pan Józek w każdej pipidówce .
  14. @chudzinki jak wyskoczy wskazówka nawigacyjna i ją " swoimi sensorami" przetrawisz , wprowadzesz do ogólego układu dodatkowy czynnik w postaci palca najlepiej wskazującego . Owym dodatkowym czynnikiem dotykasz na ekranie ten nieszczęsny komunikat który jak za sprawą czarodziejskiej różdżki znika. Tak to się mniej więcej w Garminie odbywa. Jeżeli tego nie uczynisz to komunikat sam powinien " wyparować" po pewnej dłuższej chwili.
  15. @Tyfon79 w normalnych sztycach na dwie śruby masz max 5 Nm i to super stabilnie trzyma. W tych gównianych sztycach SDG z bocznym łapaniem masz 17 Nm i to się okazuje ,że jest jeszcze za mało aby utrzymało pręty siodełka w ryzach. Już patrząc po samych elementach i wynikającej z tego koncepcji widać ,że to nie ma prawa się udać.
  16. @chudzinki a jak ten napis wyskakuje "pacasz " go palcem na ekranie ? W tym momencie ma zniknąć. Jak nie zrobisz tego to po dłuższej chwili powinien sam się wygasić.
  17. @saym0n pocieszę Ciebie , problem z mocowaniem siodła do tej sztycy jest znany i bardzo szeroki. Na niemieckich forach wszyscy klną na tą sztycę . Nie ważne czy dobrym momentem przykręcisz i tak będzie się siodło przestawiać . Taka wada konstrukcyjna jest i tego nie przeskoczysz bez zrobienia druciarstwa . Ustalenie pozycji , zaznaczenie i wyżłobienie na powierzchni styku ząbków.
  18. W zasadzie dystrybutorem na Europę i Anglię jest pan Piotr z Crazy Crank z Zakopanego.
  19. Tak miałem przyjemność bujać się na dwóch generacjach Stigmaty ( o fulach to nawet nie wspominam ) w tym tej obecnej. U nas w okolicy Sanciaki za sprawą słynnego dystrybutora w pewnych kręgach są bardzo popularne. Wracając do spraw technicznych Santa zawsze idzie pod prąd a to za sprawą" nowoczesnej " geometrii czy też hołdowaniu starym sprawdzonym standardom ( klasyczne stery "nieprzeloty" , wkręcany suport , PM na tyle). Ramy są praktycznie niezniszczalne . Stigmata jeździ rewelacyjnie. Czym cięższe warunki tym stabilniej się prowadzi na pełnej prędkości. Na szosie waląc w dół ponad osiem dych na budziku nie występuje zjawisko shimmy. Cały czas pełna stabilność gdzie inne kolarki a'la gravele wykazywały się nerwowością w prowadzeniu. I najważniejszy atut Santy na naszym rynku - nikt ,dosłownie nikt nie zapewnia takiej opieki posprzedażnej / gwarancyjnej . Mówię to z ręką na sercu..
  20. Stigmata kocha cięzki wyryp. Mega stabilna .Jak wchodzi do tematu jako dodatkowy wybór to dla mnie osobiście nie ma niczego lepszego w temacie graveli.
  21. @Przecietny na szosie szybkie akcje rowerem typu gravel . Porę poranną wymusza rozkład dnia. Jestem w stanie cały dzień funkcjonować rowerowo bez jedzenia i picia . Choć przyznam , że do mądrych to nie należy bo w dłużesz perspektywie mści się to okrutnie ( zwłaszcza kwestia odwodnienia )
  22. Może byś dał jakieś zdjęcie bo tak to wróżenie ....
  23. Na Alugear nie śmigałem . Przemieliłem za to dwa Garbaruki i trzeciego trzymam w zapasie . Garbaruk to też w zasadzie polska firma . Obie są porównywalne co do jakości i zastosowanych materiałów . Ale jak miałbym iść w w tym kierunku to popatrzyłbym na chińskie . Te "renomowane" są z tych samych stopów alu i w tej samej obróbce.
  24. @uzurpator koledze @itr chodzi o to , że Chuck zachowywał się jak konkwistador szerzący wiarę przy pomocy miecza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...