Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 581
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Te linki Shimano polimer z brązową powłoką (XTR) lubią się strzępić. Natomiast te z zieloną (XT) Optislicki są idealne i też je bardzo polecam .
  2. Chinole z Ali idą na rekord. CZTERY dni paczka z CN do mych drzwi. I jak tu nie brać u nich szpeju.😉😁
  3. Ja dopiero wtedy nabieram ochoty na jaką kolwieg pracę .😁 @ernorator te wszystkie "stałki" Garmina są o kant pupy rozbić. Jednorazowy wyrób. Po sezonie pasek do wywalenia ......ale musisz wszystko . W środku po sezonie w elektronice armagedon. Kup Polara H9 czy 10. To jest najlepszy wybór. Na cholerę Tobie pamięć. Robisz triatlon , nurkujesz ? 😉
  4. 28 ........toć to zapaść ...........gospodarcza 😉 ( znaczy się Gospodarz miał zapaść )😁
  5. A co to ? Trajektoria sondy Cassini-Huygens ? Badania powierzchni Tytana ?
  6. A ja się tradycyjnie pasę.....ale w plenerze 😁
  7. @spidelli co Pan chcesz chomika w przepaść ...........😉
  8. Przywołany do tablicy przez @Marinbiker potwierdzam jego "teorię" 😁 W Garminie możemy dać tryb podświetlania czasowy czyli dokładnie 15 ,30 sekund , 1 ,2 minuty. Aktywowany tapnięciem w ekran / guzikami / pilotem. Możemy dać tryb stale włączony i tu są dwie opcje - stały na zdefiniowanym poziomie lub dopasowana jasność do otoczenia. Resztę kwestii opisał dokładnie mój przedmówca. Możemy też śmigać jak jest fajne słonko bez podświetlania - doskonała widoczność ( czym lepsze słonko tym lepiej ekran widać ).
  9. pecio

    [Nowości] Garmina

    @spidelli w ramach objawienia ......... na szybie objawił się obraz .... zostanę konwertytą 😉😁
  10. Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło „Kwalifikowaną Usługę Rejestrowanego Doręczenia Elektronicznego” czyli w skrócie ....... KURDE 😁
  11. @Raflu musisz ustawić / sprawdzić w systemie obwód koła i opcje aby pomiar leciał z czujnika a nie z gpsa. Teoretycznie Garmin sam sobie kalibruje obwód koła podczas pierwszej jazdy ale jak to w tej firmie różnie może być. I zawsze uruchamia / zatrzymuj j stosowną aktywność jak chcesz mieć "nakarmionego" Connecta . @chopmaz nie dublują się mapy ?
  12. Ja też jestem na najnowszej betce i nie mam problemów. Pytanie co masz odpalone bo może coś się gryzie.
  13. @spidelli nie masz konta na Tauronie i nie dostajesz faktur mailem ?
  14. https://allegro.pl/oferta/park-tool-ts-2di-do-centrowania-kol-13214775962
  15. Czyli zmiana geo o prawie 2,5 stopnia. Biorąc offset jeszcze pod uwagę to może być walka o życie .😁
  16. No przez " ludziów " kurczy się flora i fauna.
  17. A jaką masz główkę w ramie ? Jak pod prostą rurę to wejdzie z tym minusem ,że się zmieni geometria .
  18. Bo ...... w tych burzliwych czasach czasami trzeba z szerszej perspektywy rzucić okiem .
  19. @szajbna nie przejmuj się , kolegę naszego zwyrodnialca 😉 to i nawet na Onecie już piętnują . Mają się z te praktyki dewiacyjne @spidelli zabrać komisarze ludowi w ramach chomiczego ładu . Będzie prawdopodobnie na stałe przytwierdzony do siodełka .
  20. pecio

    [Nowości] Garmina

    Tak sobie siedzę i myślę ...... zaczynam czuć się jak jeleń na polanie pod lasem który po przebudzeniu stwierdził , że jest krową do której wymion ktoś się mocno przyssał . Stoi sierota w łanach bujnej trawy zdezorientowana i czeka na rozwój wydarzeń .
  21. @spidelli ja już drugi raz na tym "wózku" jadę i nic nie pobrali. Podstawa wypowiedzieć subskrypcję. Wypowiadasz obecną . Potem wchodzisz znowu w temat miesięcznej . Wklepujesz. Potem po potwierdzeniu i otrzymaniu faktury " 0" znowu wypowiadasz. Do czasu wygaśnięcia robisz pedalstwo.
  22. Z dedykacją @spidelli
  23. pecio

    [Nowości] Garmina

    @HSM w którym kierunku idzie ewolucja jest zasługą użytkowników . Jest presja na nowe oczojeXXne ekrany , nowe bezużyteczne funkcje i miliony innych bzdetów. To proszę . Z drugiej strony przez spełnianie tych " zachcianek " nakręca się spirala pomiędzy producentami. Akcjonariat też dorzuca "węgla" do kotła. Presja na wyniki. Patrząc tylko po ofercie Garmina widać jak totalnie zamotali się w oferowanym asortymencie . Zdublowane zegarki , w najnowszych szpejach podzespoły z "epoki" , kastrowanie bez sensu . Nawet znawcy tematu już nie ogarniają tego burdelu. @HSM Roam 3 / Bolt 3 są już w ofercie Wahoo.
  24. pecio

    [Nowości] Garmina

    Ale jak komisarze ludowi mają nie walić na te szatańskie blaszane pomioty z v8 / v6 cła ? Propagujemy zdrową motoryzację silnik od kosiarki z silnikiem od pralki . A w tym celnym pokerze chodzi o osłabienie na maxa dolara. Teraz za " parę chwil " USA muszą wykupić za kilka mld. dolców obligacje. A kasy nie mają . Z Japonią już się dogadali w tej materii. Cierpią tylko "rynki" bo ryży robi to wszystko na totalną pałę . Nic nie jest w obecnej chwili przewidywalne a zależy od tego jak Melania pohuśta gruszkę w nocy Trumpowi. Pomijam ostatni WIELKI wałek na giełdzie. Ktoś się pięknie obłowił. Ale żeby Panowie nie mówili ....... ostatnio Wahoo miało kilka fajnych / obiecujących ( dających do myślenia )premier. A dla czego do myślenia ? Bo niebawem trzeba się oglądać za godnym następcą Edka. Może jakiegoś wodza z plemienia Wahoo ? Garminy ostatnio strasznie nudne się zrobiły. ..... jak flaki z olejem .😁
  25. W firmowej / domowej nomenklaturze takich " starych chlapków" nazywają idiotami .😉 Bo kto to widział aby się pedalić na postoju .🤣
×
×
  • Dodaj nową pozycję...