Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 573
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Wskoczył do oferty górny ster Cane Creek 110 https://www.olx.pl/d/oferta/stery-cane-creek-110-zs44-gora-CID767-IDXCwPI.html?bs=olx_pro_listing
  2. Wszystkie prezentowane przez Was multitoole po za RATCHET ROCKET maja jedną wadę , nie dokręcę korby czy pedała "ósemką" z dużym momentem w okolicach 40 Nm.
  3. Będę wdzięczny za podzielenie się opiniami na temat wielofunkcyjnych rowerowych narządzi przenośnych w skrócie - multitool. Interesuje mnie model , ergonomia, waga, wielkość , trwałość oraz wszelkie spostrzeżenia i uwagi wynikłe podczas użytkowania.
  4. Teraz nasze genialne służby potrafią słuchać muzyki z RGW-90. Nikt tego nie potrafi na całym świecie. A Krakena (mutacja covid) to łapią za ja..a. 😁
  5. Kiedyś za czasów głębokiej komuny wybuchła na Dolnym Śląsku epidemia czarnej ospy. I tak porównując zachowania naszych "oficjeli" współczesnych do zarządzania w owych czasach, czuję się zobowiązany napisać , że komuchy wzorcowo zareagowały i momentalnie wygaszono w zarodku ten syf. Ale udział brało wojsko i zmilitaryzowana "błyskawicznie" służba zdrowia. Znam to z autopsji gdyż członkinie mojej rodziny zmuszone były brać w tym udział. Zero motania , błyskawiczne przemyślane działanie. A teraz ......mierni ale wierni i amy tak jak mamy. Banda wyszczekanych nieudaczników która tylko patrzy co by tu z.....ć
  6. Bez sensu dawać zewnętrzny czujnik kadencji do XR-T. Sam trenażer pokazuje ten parametr i to doskonale. Jedyny zewnętrzy czujnik jaki warto dołożyć do zestawu to pas na klatę z pomiarem tętna. I mamy wtedy kompletny zestaw "pomiarowo-treningowy" 😉 Po za tym od nadmiaru dublujących się czujników może Garmin sfiksować o ile na niego też wysyłasz dane.
  7. Z dwa tygodnie temu u nich miałem kupić coś co było na stanie. Na następny dzień dostałem maila ,że towar nie dostępny i nie ma szans bo u dystrybutora też nie ma . Zapytali czy chce anulować zamówienie. Po potwierdzeniu mojej rezygnacji na drugi dzień miałem kasę z powrotem.
  8. Właśnie........ pora szykować na nowy sezon "wsadzik mapowy " do Garniaka.
  9. @KNKS Dokładnie . "Cyfrowe produkty" naszych czasów zwłaszcza dla ludzi mających dysonans poznawczy są wybitnie szkodliwe . Abstrahując od tematu , nie wiem czy "antyszczepionkowcy" mają świadomość faktu iż właśnie dzięki tym "preparatom" udało się wyeliminować z naszego życia wiele chorób trapiących cywilizację - gruźlicę , czarną ospę , polio. Dzięki tym preparatom medycznym wiele ludzi żyje po pogryzieniu przez psa, po zakażeniu rany tężcem . Jeżeli ktoś (myślący kolorowo) ma problem z zaakceptowaniem tego faktu to ubolewam nad tym.
  10. Tak @marvelo masz rację , to jest żałosne. Dzięki takim osobom jak Ty , mieniącym się niczym zorza na firmamencie logiki, tacy jak ja , odbierający świat monochromatycznie zaczynają dostrzegać , że trawa jest zielona. Polecam @marvelo pochylić się nad tą lekurką....https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2666389921002087?via%3Dihub
  11. @Maciorra lub oglądała rozbierane fotki z rowerowych wojaży 😉🤣 Zawsze może metodą brute force wejść na komputer.
  12. @marvelo niczym Fox Mulder tropi globalny spisek w który zamieszani są kosmici z Alfa Centaurii do spółki z Wolnomularzami . Ziemia wcale nie jest okrągła a z drugiej strony nic nie ma bo poleciało w otchłań kosmosu. Tylko która strona jest ta "spodnia"???
  13. W lapku i innym mobilnym szpeju ma to sens. Na stacji o ile ty i bliscy macie tylko dostęp to już nie koniecznie. No chyba ,że się spodziewasz rozboju w biały dzień lub musisz w trosce o RODO chronić dane klientów 😉😄i
  14. Taki prosty podstawowy model bucików Shimano dziś "przytuliłem"
  15. W WIndows 11 BitLockera nie odpalisz jak nie masz sprzętowego klucza TPM 2. O ile masz procek np. od 11 generacji ( Intel) to już nie ma problemu bo jest "zaszyty w środku". Oczywiście rozruch systemu w trybie UEFI. W wersji Home masz pseudo BitLockera. Pełne szyfrowanie dopiero w Pro. A i tak jest ono nic nie warte (backdoor) jak dysk przejmą "służby"
  16. U mnie cały pakiet Office 2021/2019 śmiga aż miło. @spidelli może za bardzo "pogrzebałeś" w windzie. Może coś w rejestrach wykasowałeś lub dodałeś. Może jakiś sofcik lub wirusik gryzie się z systemem. Może jakiś sterownik "nietypowy" wysypuje windę ?
  17. W BMW czy Audi wyjeżdżasz full wypasioną bryką ale generalnie w wersji podstawowej. Jak coś potrzebujesz to wykupujesz abonament i zdalnie odpalają i np. huraaa .....masz klimatyzację 😁. W Windows 11 na razie tego nie ma, ale za to płacisz swoją prywatnością. Dane telemetryczne jakie idę na serwery są przytłaczające. Co otwierasz , z jakich programów korzystasz i w jaki sposób , co przeglądasz itd. U mnie windy 11 na wszystkich stacjach działają bez zarzutu . Szybko, bez zwiech i innych perturbacji. Wszystko też zależy od specyfikacji/bebechów komputera. Wszystkie stacje składałem sam osobiście i są zunifikowane ze względów serwisowych. Natomiast w Microsoft jest tendencja "abonamentowa" dla innych usług ale one są w oparciu o chmurę. Natomiast takie Adobe to już tylko abonamenty, nie wspominając o autoCAD. A Linuks i jego dystrybucje odpadają w moim przypadku bo bym nic na nim nie uruchomił.
  18. Ja za taką rozgrzewkę bardzo dziękuję. Na razie to przegrywam nierówną walkę z siłami natury i to pomimo zastosowania ciężkiego zmechanizowanego sprzętu bojowego. Musiał bym na okrągło jeździć tam i z powrotem a i teatr działań "wojennych" jest rozległy. Dla tego trenażer chwilowo jest passe. Polecam lekturę - https://www.youtube.com/watch?v=ptDAGO3gCFs
  19. Po za " telewizyjną nagonką" to bym nawet nie wiedział , że jest covid. Normalnie jeździłem jak zawsze , w tym na Słowację bez przeszkód. Raz mnie jakieś zamiejscowe z drogówki "capneły " ale byłem przygotowany merytorycznie to skapitulowali. Miejscowi "niebiescy" czasami kilka razy dziennie mnie mijali jak jechali łapać tych z kwarantanny i nie reagowali. Jedynie w szmacie na paszczaku chodziłem do sklepu ale tylko żeby dziadkom nic nie przywlec. A i tak dziadki dwa razy przeszły covida i to w spokojny sposób (złego licho nie weźmie 😉😁). Ja to nawet nie wiem czy miałem czy nie .
  20. @szy Nie byłbym huraoptymistą. Z doświadczenia medycznego moich "dziewczyn" wiem , że skutki uboczne mogą wyjść dopiero po paru latach. Choć nie przesądzam z góry takiego scenariusza. Dla przykładu - ciężki przebieg grypy i brak jej " wyleżenia" potrafi nieźle przeorać serduszko. Choć z drugiej strony są różne przypadki osobnicze. Mojego kolegę który rządził w maratonach biegowych górskich, na rowerze w swojej kategorii wiekowej non stop stał na pudle i był nie do zajechania , covid zabrał z tego świata w półtora tygodnia. Najpierw wylądował pod respiratorem a jak już się wydawało , że wygrał walkę to po dwóch dniach nagle był koniec.
  21. pecio

    [Kross] Zmiana tarcz

    Moje stanowisko podziela opinię Krossa. W tego tupu rowerze 160 z tyłu blokujesz koło wiec większa mija się z celem. Natomiast to "truchło" z przodu zwane widelcem nie zdzierży większej tarczy niż 160 bez przyśpieszenia agonii uginacza ( o potencjalnej utracie uzębienia nie wspominam).
  22. Zawleczki z granatów wyskakują... 😡
  23. Tak , Ergon sprzedany . Został jakiś Bontrager.
  24. POZDROWIENIA DLA KOLEGI , który wczoraj w parszywych warunkach w NOCY !!!!! ubrany na CZARNO !!!!! bez żadnych ODBLASKÓW CZY OŚWIETLENIA !!!!! zrobił sobie trening na szosie w okolicach Dzianisza. CUD CIEBIE URATOWAŁ . ŚMIGAJ TAK DALEJ A ZOSTANIESZ KOLEJNĄ "CYFRĄ" W STATYSTYKACH !!!!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...