-
Liczba zawartości
3 581 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@spidelli Żeby sprężarkę doprowadzić do takiego stanu to jeszcze wiele przełęczy trzeba wydymać 🤣 Ale fakt tak jak @dfq pisze ....to genetyka . Tak samo z pułapem tlenowym, odpornością na "mleko" , konstrukcją mięśni do określonego typu wysiłku itp.. Inny rodzaj włókien ma sprinter inne wytrzymałościowy góral. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Tradycyjnie zapytam , a nie lepiej miód pitny tkz. "TRÓJNIAK" -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
pecio odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
A morał z tych postów płynie taki ....alkohol to nasz wróg więc lejmy go w mordę.😎 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
A trzeba było sobie zrobić cykl " Śladami pięciu alpejskich przełęczy"😉😁 -
[Modernizacja] Marin Cortina
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Tzn zle się wyraziłem są zatykane na czas transportu tylko nikt tam nie wpycha pod korki oliwek -
[Modernizacja] Marin Cortina
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Tak na zdjęciu po prawej z paluchami dzierżącymi kabelek. Nikt nie wpycha oliwek solo do gniazda i nie czopuje "transportowo" klamek. A przeliczenia wyjdą Tobie w ramach tolerancji klucza. Daj mniej 0,2 na podziałce bez liczenia. To nie apteka...😁 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Dla mnie pozycja / strony świata/ pory roku/ dzień tygodnia / pogoda za oknem 😉nie ma znaczenia -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Nie ma błędu jest 14 Luty potem 15 luty, 16 luty, 17 luty itd potem 1 marzec, 2 marzec, 3 marzec.....18 marzec. W systemie Garmin nie odmienia przez przypadki.Teoretycznie mógłby ale po co. Trzeba by napisać encyklopedie a nie prostą tarczę z podstawowymi funkcjami informacyjnymi.😉😁 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Masz strasznie wysokie tętno spoczynkowe a i pompa na obroty nie wchodzi . -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Szczekać z okazją do sezonu........żeby pogłaskać jednego zakonnika......😲☹️👎 Swego czasu jak się robiło trasę do Tyńca to w opactwie można było kupić niezłe " bidony" z izotonikiem. 😉 Ostatnio kicha bo nie można nigdzie dostać " P" przenicznego. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq waga wyda opinię jutro o poranku co sądzi o ekscesach żony i wpływie ich na słuszną linię naszej partii. Odnośnie śmigania - będzie już wiosennie pełną gębą to się zrobi jakiegoś "spontana". Dla mnie czas i miejsce to żaden problem. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Roballinho ta sama waga co na Amazonie jest na Ali za 10 zł z groszami. Na Amazonie potworna drożyzna. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Latami dbam o smukłą sylwetkę młodzieńca......a żona chce w jeden wieczór zniweczyć moje wysiłki....... Opatrznie pojmuje istotę dzisiejszego dnia.....😉 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Najnowsze badania naukowe potwierdzają ,że ten drugi składnik spożywany cyklicznie w umiarkowanych ilościach ma zbawienny wpływ na zdrowie. Po za tym czymś ziółka a raczej dobroczynne składniki trzeba wyekstahować. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@spidelli parę tarcz do FR 965 sobie popełniłem. Jedna została na stałe. Lubię prostotę . A ten wykres to mi słonko w mózg za bardzo dziś przygrzało. Ale to dobrze ,znaczy się wiosna idzie 😁. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq jak będzie fajna pogoda, to może 18 w niedzielę rajdzik po puszczy. Po drodze w Połomicach ciasteczka, kawusia....Będzie skromnie tylko seta wpadnie. Tempo dziadziusiowe. Edyta... Ma siąpać jak na złość w niedzielę.😪 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
To wynika z zaawansowania czujników żyroskopowych, akcelerometrów i odpowiednich modeli danego typu aktywności.Na pocieszenie z modelu na model są coraz doskonalsze , coraz ciężej je oszukać i same z siebie doskonale potrafią rozpoznać tryb naszej "działalności". Oczywiście nie polegamy na tym ślepo i bezkrytycznie. Dziś trochu pochomikuję , ale już pomału przestawiam się w tryby działalności "PTRK". -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Niewieścieje @Sobek82 racząc się takim trunkiem.😉😁 -
GARMIN v2 może niezależnie od licznika działać . Potem robi syncho z Garniakiem.Tak ,że jak zapomnisz licznik a masz sam czujnik to nie ma problemu. Kolejny plus to po jakiejś aktualizacji oprogramowania układowego czujnika może Garmin dorzucić jakieś funkcje fajne. MAGENE to tylko czujnik który ma transmitować impulsy do zliczania przez sparowany licznik. Taka jest mniej więcej różnica .
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq nie popadajmy w paranoję 😉 jestem zwykłym starym śmiertelnikiem ( choć ta franca z kosą dwa razy mnie próbowała ...ale się nie dałem) i w dodatku cieniutkim "bolkiem". Może kiedyś się spotkamy na trasie w okolicach Kraka to zobaczysz ,że nie gryzę 😁 A łyżwy to mniej więcej takie same ruchy jak bieganie . A z ciekawości napiszę , że na basenie jak nic nie włączysz( aktywności) to kroki liczy. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq te wykresy to kurs złota. Widzę ,że opuszcza linie wsparcia i zgodnie z popytem inwestorów idzie na rekord 😁 A ja tylko i wiecznie ....."utrzymanie".
