-
Liczba zawartości
1 168 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez ernorator
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo sztuka w parku -
[rower] Rondo Ruut AL2 - raport z użytkowania
ernorator odpowiedział Eathan → na temat → Gravel/Przełajówki
800 mają ceramiczne tłoczki, nie rozszerzają się od temperatury i słabiej przenoszą ciepło z tarczy i klocków na zacisk i płyn hamulcowy. Są też mniej podatne na pękanie, które czasem jednak się zdarza. Jak nie możesz znaleźć zacisków 800 to możesz kupić ultegre r8000 a najlepiej r8100 bo mają lekko większy rozstaw klocków to zmniejsza ryzyko ocierania tarczy. Jakość i siła hamowania jest nierozróżnialna. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo ładnie -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
ernorator odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Jeździ, hamuje.- 1 437 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
ernorator odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
dlatego mój ulubiony przycisk na ali to "Ratować" -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
ernorator odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Yup klocki z ali, których używałem hamują całkiem przyjemnie (testowane na szosie i gravelu przy wadze 90kg) ale szybko znikają. -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
ernorator odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Będzie drugi gravel żeby żona mi nie zmieniała wysokości siodełka ciągle.- 1 437 odpowiedzi
-
- 7
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo zawsze nad a dziś pod autostradą -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
ernorator odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
159 / 179/ 189 - nie wiem na czym to polega ale z ostatniego roku takie ceny w promo są na amazon. Pewnie w lipcu amazon prime day. -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
ernorator odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Przybywam na wezwanie Najlepsze foty robią nam zawsze koledzy Noga, gacie a rower nawet rysy nie miał bo jechał po raz pierwszy na mnie Dam radę jeszcze jeden? Pojechałem na rower a jakiś element wbił mi się do auta, debile zabrali starą latarkę a zostawili CD Dio i Iron Maiden Tydzień w górach na rowerach Idę na rower Pogoda - nie idziesz Rozmowa z majfendem z ali ja - widzę hak a gdzie stery? on - o F**k, sorry po 20kg, zostały mi ze 3 koszuli, jakiś sweter, reszta sporo za duża Mam czas od 21 do ~5 rano na robienie roweru, potem budzą się potwory Magne działają perfekcyjnie z Melian M4, czego nie można powiedzieć o czujnikach Melian.... Piękne- 1 437 odpowiedzi
-
- 8
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo nie wiem czy szlaban nie spełnia swojej roli od dłuższego czasu czy właśnie spełnia ja bardzo dobrze. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo tak mocno się śmiałem, że musiałem zawrócić i zrobić zdjęcie -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Keepers of the Cog RULE 95 // Never lift your bike over your head. Under no circumstances is it acceptable to raise one’s machine above your head. The only exception is when placing it onto a car’s roof-rack. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo jazdy wieczorem tak mogą wyglądać -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo trzeba być mną żeby tak trafiać....godzina 8 rano 18 stopni, godzina 11 i 28 stopni, godzina 14 i 30 stopni, 17 dojazd do domy szybkie ubieranie i na rower......15km za miastem ciemno, wiatr, pioruny, burza @$#*@ %$@# mać. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo zgubiłem się w górach i trafiłem na podjazd kończący się takim czymś i 21%. Raczej moja fizyczna granica bo 34/32 deptałem leżąc na kierownicy, jak się lekko odrywałem od kierownicy to odrywało się też przednie koła od asfaltu. -
[do 10k] szosa na zawody, treningi i wypady
ernorator odpowiedział 1938 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Myślę, że można śmiało postawić tezę, że do zakupu mtb, szosy itp. nie dojedzie. Jeszcze 3 tygodnie i wątek będzie miał rok. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo rzepak był za duży -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
co za cień... -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo zakręt śmierci 😜 z deszczem -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo jestem w górach pierwszy dzień i prawie same PR na segmentach -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
ernorator odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Daje radę 😜 ps. poj****y mostek bo żona jeździ, żeby zobaczyć czy jej pasuje baranek. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Jeszcze 10 dni i będę tam właśnie umierał na górkach -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo mi przeszkadzali -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo na grilla i z powrotem
