Skocz do zawartości

ernorator

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 168
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez ernorator

  1. 800 mają ceramiczne tłoczki, nie rozszerzają się od temperatury i słabiej przenoszą ciepło z tarczy i klocków na zacisk i płyn hamulcowy. Są też mniej podatne na pękanie, które czasem jednak się zdarza. Jak nie możesz znaleźć zacisków 800 to możesz kupić ultegre r8000 a najlepiej r8100 bo mają lekko większy rozstaw klocków to zmniejsza ryzyko ocierania tarczy. Jakość i siła hamowania jest nierozróżnialna.
  2. dlatego mój ulubiony przycisk na ali to "Ratować"
  3. Yup klocki z ali, których używałem hamują całkiem przyjemnie (testowane na szosie i gravelu przy wadze 90kg) ale szybko znikają.
  4. Będzie drugi gravel żeby żona mi nie zmieniała wysokości siodełka ciągle.
  5. Bo zawsze nad a dziś pod autostradą
  6. 159 / 179/ 189 - nie wiem na czym to polega ale z ostatniego roku takie ceny w promo są na amazon. Pewnie w lipcu amazon prime day.
  7. Przybywam na wezwanie Najlepsze foty robią nam zawsze koledzy Noga, gacie a rower nawet rysy nie miał bo jechał po raz pierwszy na mnie Dam radę jeszcze jeden? Pojechałem na rower a jakiś element wbił mi się do auta, debile zabrali starą latarkę a zostawili CD Dio i Iron Maiden Tydzień w górach na rowerach Idę na rower Pogoda - nie idziesz Rozmowa z majfendem z ali ja - widzę hak a gdzie stery? on - o F**k, sorry po 20kg, zostały mi ze 3 koszuli, jakiś sweter, reszta sporo za duża Mam czas od 21 do ~5 rano na robienie roweru, potem budzą się potwory Magne działają perfekcyjnie z Melian M4, czego nie można powiedzieć o czujnikach Melian.... Piękne
  8. Bo nie wiem czy szlaban nie spełnia swojej roli od dłuższego czasu czy właśnie spełnia ja bardzo dobrze.
  9. Bo tak mocno się śmiałem, że musiałem zawrócić i zrobić zdjęcie
  10. Keepers of the Cog RULE 95 // Never lift your bike over your head. Under no circumstances is it acceptable to raise one’s machine above your head. The only exception is when placing it onto a car’s roof-rack.
  11. Bo jazdy wieczorem tak mogą wyglądać
  12. Bo trzeba być mną żeby tak trafiać....godzina 8 rano 18 stopni, godzina 11 i 28 stopni, godzina 14 i 30 stopni, 17 dojazd do domy szybkie ubieranie i na rower......15km za miastem ciemno, wiatr, pioruny, burza @$#*@ %$@# mać.
  13. Bo zgubiłem się w górach i trafiłem na podjazd kończący się takim czymś i 21%. Raczej moja fizyczna granica bo 34/32 deptałem leżąc na kierownicy, jak się lekko odrywałem od kierownicy to odrywało się też przednie koła od asfaltu.
  14. Myślę, że można śmiało postawić tezę, że do zakupu mtb, szosy itp. nie dojedzie. Jeszcze 3 tygodnie i wątek będzie miał rok.
  15. Bo zakręt śmierci 😜 z deszczem
  16. Bo jestem w górach pierwszy dzień i prawie same PR na segmentach
  17. Daje radę 😜 ps. poj****y mostek bo żona jeździ, żeby zobaczyć czy jej pasuje baranek.
  18. Jeszcze 10 dni i będę tam właśnie umierał na górkach
  19. Bo na grilla i z powrotem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...