Skocz do zawartości

ernorator

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 168
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez ernorator

  1. Zigfir - 12 994 km (mtb, szosa + trenażer) [6095 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4061 km (grv, mtb) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) ernorator - 3359 km (szosa, gravel, trenażer) smw44199- 3309km (cross outdoor) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1202 km (MTB) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  2. Prezent dla żony, będzie upgrade Scotta na Di2
  3. Jakakolwiek to nie do końca. Stans, WTB - tanie i dobre. Na 23mm daj 26/27mm. 28 też da radę ale już trzeba być dokładnym żeby nie nakleić na haczyk obręczy.
  4. https://www.bike-discount.de/en/radon-r1-disc-cable-guide-right
  5. Witam, oddam bibsy, za koszt wysyłki inpost albo ktoś może sam sobie paczkę zrobić a ja spakuje i zaniosę do paczkomatu. Rapha Core Cargo XL, kupiłem późną jesienią, przejechałem się raz, spodobały mi się, poszły do szafy czekać na wiosnę. Na wiosnę schudłem i są za duże. Kupiłem L a te leżą i nie mam serca ich wywalić. Quest chyba endurance race czy coś (nie mają kieszeni), rozmiar L. Kupiłem stacjonarnie ze 2 lata temu bo w czasie wyjazdu moje się podarły. Pojechałem w nich trasę 80km, nie podpasowała mi wkładka i od tamtej pory mieszkały w szafie, też nie mam serca wywalić.
  6. GRX Di2 2x12 46/30 na 10/45 bębenek MS (9/45 pewnie też) z goat link wolftooth i 48/31 na 11/40 bez linka, kaseta z ali goldix. Z korbą 44/28 powinno działać jeszcze lepiej Zawsze jeszcze zostaje opcja opchnąć przerzutki z baterią i kabelkami a za to co zostanie kupić GRX 827 albo Deore 8250 bezprzewodową, ładowarkę ze 2 baterie. Korbę zrobić NW odpowiednią 38/40/42 i kasetę 10/51
  7. Zigfir - 11 205 km (mtb, szosa + trenażer) [4571 km outdoor] D1ckSteele 4420km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 3755 km (grv, mtb) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) ernorator - 2936 km (szosa, gravel, trenażer) smw44199- 2828km (cross outdoor) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] michalr75 - 1419 km (MTB) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 1080 km (MTB) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  8. Ja miałem odwrotnie, pojechałem w góry na rower. Miało być zimno i lać przez 9 dni, zabrałem walizkę ubrań na zimno i mokro. Ostatecznie zmokłem raz, zimno było 3 dni, 2 dni było słońce i 20+ pozostałe 16-18. Prognoza to przewidywanie przyszłych zdarzeń, procesów lub stanów rzeczy na podstawie analizy dostępnych danych, praw naukowych lub doświadczenia. Stanowi ona najbardziej prawdopodobny obraz przyszłości, formułowany za pomocą metod logicznych i statystycznych
  9. @Brombosz myślałem o zębatce bo często miałem ślady na łydzie czy skarpetce ale odkąd używam wosku to już nie. Teraz tarcza się wysuwa na prowadzenie
  10. Zjeżdżając z kopalni Stanisław, zatrzymałem się zrobić zdjęcie W tej samej chwili rower mi się obsunął i złapałem go nogą, opierając tarcze hamulcową na łydce........
  11. Jak się nagrzeją to też lubią. Jak jest mokro i wyją to wiem, że jest wszystko ok, jak mi organiczne wyją to już mam żyłkę na czole.
  12. @cervandes i ten uczuć jak płoszysz zwierzęta w lesie wyciem hamulców i to jest znak, że wszystko działa dobrze
  13. Nie zawsze pielucha jest w tym samym miejscu, nie zawsze szelki i krój umiejscawiają pieluchę w tym samym miejscu. Do tego nie każda pielucha ma taki sam kształt, jedne są bardzo małe i jest tylko pielucha inne są większe i jeszcze mają kołnierz do około, w jednych jeździsz wackiem po krawędzi w innych kołnierz kończy się pod pępkiem 😅 Niestety, zostaje zamawianie, przymierzanie (w majtkach) i odsyłanie.
  14. Zigfir - 11 205 km (mtb, szosa + trenażer) [4571 km outdoor] D1ckSteele 4420km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) chester_jds - 3092 km (MTB, GRV) ernorator - 2715 km (szosa, gravel, trenażer) smw44199- 2705km (cross outdoor) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] michalr75 - 1419 km (MTB) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 1080 km (MTB) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  15. Żona w Addict Gravel ma takie mocowanie do mostka. 1040 wchodzi to 1050 też wejdzie. Mocowanie nie jest 1:1 jak syncros ale jeździ już dłuższą chwilę po szutrach i trzyma dobrze. https://a.aliexpress.com/_EGk4hoQ
  16. Bo w komoocie wyglądało łatwiej - kopalnia Stanisław
  17. @krajsik gwarancja jest producenta nie sklepu, sklep obowiązuje rękojmia. Kiedy tylko się da, korzystasz z rękojmi bo jest uregulowana prawnie. Gwarancja to dobrowolne zobowiązanie producenta, który może być super pomocny albo Ciebie zlać i pozostaną tylko smutne posty na FB.
  18. Karoo bardzo mi się podoba tylko szkoda, że nie ma baterii. Jak Garmin się wypróżni na użytkowników to bardziej w stronę Coros patrzę.
  19. Ten jest ciekawy bo miejsce na opony 57 ale trochę duży zasięg ma rama. https://www.sp-cycle.com/Spcycle-G028-Carbon-Gravel-Bike-Frame-700x57C-UDH-Hanger-Full-Internal-Cable-Gravel-Bicycle-Carbon-Frameset-p6993835.html
  20. Eeee no nie tak się siedzi na rowerze z barankiem. Ręce na klamkomanetkach. Łokcie zgięte, takie 145 stopni i mniej, cała pozycja się obniży. Rozumiem, że po crossie może być ciężko ale trzeba. Możliwe, że wtedy trzeba będzie założyć stary mostek a może nawet dłuższy. Trzymaj pozycję tułowiem, nie rękami. Kierownica jest do kierowania nie opierania się o nią.
  21. @przemeg grubość nalania nie ma nic wspólnego ze sztywnością, dobranie, kierunek nakładania łat i zastosowany karbon (T800, T1000, HM) mają znaczenie. Może być sztywna jak ze szkła rama 800g i pięknie amortyzujące rama 1300g. Do tego sama rama to najwyżej drobne drgania wygłusza, materiał i wykonanie decyduje jakie i jak. Najwięcej amortyzacji ogólnie pojętej dają opony i ciśnienie w nich, sztyca i widelec. @wojtt80 Dobra baza wiedzy o konkretnych ramach, producentach i pierdylionie innych części rowerowych z Chin. Znajdziesz tam temat o każdej ramie gravelowej z Chin jaka będzie ciebie interesowało, łącznie z info jak ktoś kupował i jak poszło. Moim zdaniem lepsi budżetowi producenci/sprzedawcy, najlepszy kontakt email, whatsup czasem twarzoksiążka. Część jest na ali ale rzadko sprzedawane przez producenta. Czasem ramy się powtarzają a czasem są autorskie. https://pl.lightcarbon.com/ https://www.sp-cycle.com/ https://www.xmcarbonspeed.cc/ https://www.mondincecycle.com/ https://www.velobuildmall.com/ @marcin_ostrów kurde ale ładny
  22. @pecio rzeczy z Chin wchodzą do EU zupełnie gdzie indziej, tam mają odprawę a potem trafiają do Polski jako wewnętrzny import z EU. Nie po to Chińczycy wykupowali porty i lotniska żeby im teraz jakiś urzędnik w kontenery zaglądał.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...