Skocz do zawartości

ernorator

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 172
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez ernorator

  1. Kurde, ja też taki kupiłem.
  2. Ten rower to dziadek połowy ram Marina
  3. Kiedy kupowałem te koła to zapytałem o łożyska i mi odpisali, że: Front 6802x2, rear 63802x2, freehub 6802x2
  4. Wszyscy dobrze znają realia i wiedzą co jest czym i po co, my tu sobie jaj robimy z najnowszej ofiary 😘
  5. Guma na wkrętarkę (ścierki opony widać). Ranty, środek a nawet mleko z ramy, tylko na wolnych obrotach bo za szybko potrafi zeszlifować oponę.
  6. "Jedź na wschód aż ludzie zaczną mówić w innym języku....znaczy, że jesteś na Podlasiu i trzeba zawrócić"
  7. Mi by się przydało bo żona też jeździ i rowery zmieniamy. Niby byśmy mogli na tym samym bo taka sama wielkość ramy ale kobieta więc siodełko 6cm do góry. Jak na początku majtaliśmy tym siodełkiem codziennie to ukręciłem śrubę w zacisku sztycy.... Zastanawiałem się nad kwadratem elite square bo ma więcej opcji regulacji
  8. Fajne, gdybym nie kupił już justo to bym szarpną https://www.pepper.pl/share-deal/1120897?utm_source=copy_url_dt&utm_medium=referral&utm_campaign=2025-09-29&utm_content=1120897
  9. Jak mi za zimno w rowerowej czapce to zakładam taką do biegania z decathlonu (+y mogę w niej jeszcze trochę uszy zakryć, jarzeniowa żółta). https://www.decathlon.pl/p/czapka-do-biegania-kiprun-warm-ocieplana/_/R-p-157212
  10. Rozumiem ale jesteś w błędzie. Ja się danymi nie bawię, gdyby tylko chodziło o bycie fajnym to bym z fenixem 8x pro (nie wiem czy już jest) i 1050 czy tam applem (tfu) ultra i nowym roamem jeździł, biegał, pływał, spał. Im więcej danych wrzucisz w algorytm garmina tym więcej z niego wyciągniesz, chociaż moim zdaniem coś typu TP jest dodatkowo potrzebne.
  11. @spidelli I tu się te cyferki kłaniają, możesz kontrolować jak jedziesz bo na czuja to chłop w szpitalu umar. Jaka moc, jakie tętno ewentualnie nawet prędkość i kadencję. Albo nie doprowadzisz do zjazdu albo możesz ograniczyć skutki w dalszej jeździe. To, że może odpuścisz jakiś trening bo się nie zregenerowałeś jak trzeba. Może nie wypijesz dziś kawy po 16, może zamiast smartfona to książkę w łóżku poczytasz itd.
  12. Ja lubię garmina, u mnie działa bez zarzutu. 830, explorer 2, 1040, fenix, forerunner. Może dlatego, że nie wymyślam mu jakiś dziwnych zadań. Ma nawigować po śladzie, pilnować treningu, pokazywać parametry. Co zajrzę na jakąś grupę to widzę "garmin fe, pojechałem gdzieś w krzaki szosą, wklikałem żeby mnie wrócił do domu a on mnie po lesie prowadzi", "pojechałem gdzieś, wyłączyłem garmina, potem włączyłem a on mi nową aktywność zaczyna, bezsensu", "wgrałem beta soft i nie działa mi X, gniot", "byłem w górach, zgubiłem ślad, nie było zasięgu.....nie, nie wgrałem mapy offline, po co?". Konkluzja jest zazwyczaj taka sama, kupiłem Wahoo/IGSport/coś tam innego i wszystko śmiga super bo tam nic nie ma więc nie ma się co popsuć. Jedyne co mnie ciekawi to Hammerhead ale bateria go dyskwalifikuje.
  13. gigant ma najlepszą ramę Trek ma najlepszy marketing
  14. @RabbitHood to jest mój najlepszy zakup z narzędzi
  15. Moja żona w Northwave jeździ do pracy, na stronie drogie ale za jakieś 250pln kupiła na bikeinn (tam każdy rozmiar i kolor może mieć inną cenę). https://www.northwave.com/en/bike/shoes/mtb/trailall-mountain/crossland-plus#/60-size-40/154-color-black Ja po bułki w twardych trekingach Pewnie każdy producent butów ma takie coś jak z linku.
  16. desz + szczeki + karbonowe koła = niezapomniane przeżycia
  17. Tri się wygrywa na rowerze a przegrywa na bieganiu.
  18. Ja to stwierdzam, że się obraziłem na ten sezon. Jakoś uciułałem 5k km (~1400 chomika). Generalnie jak miałem czas na jeżdżenie to był monsun. Co gorsze jak miałem swoje zawody to na 5 z 6 padało w tym 2 padało całą jazdę....
  19. Jeśli masz przekrok w okolicy 86cm to większość 58 będzie za duża. W szosach lepiej mieć rower mniejszy niż większy, bo mniejszy w miarę tanio można powiększyć np. mostkiem ale ze zmniejszaniem za dużego jest już jest średnio.
  20. Dziś też jest i nawet ładne malowanie https://www.olx.pl/d/oferta/trek-rower-szosowy-emonda-disc-4-alr-tylko-dzisiaj-promocyjna-cena-CID767-ID17lbLC.html z okolic wawy też cos jest (nie wiem jakiego rozmiaru szukasz) https://www.olx.pl/d/oferta/carbon-8-6kg-nakamura-pursuit-105-shimano-dt-swiss-e1800-CID767-ID176h3N.html https://www.olx.pl/d/oferta/felt-vr40-rozmiar-56-l-rower-szosowy-CID767-ID17n7a4.html https://www.olx.pl/d/oferta/kross-vento-5-ok-50-km-przebieg-CID767-ID17oMQQ.html https://www.olx.pl/d/oferta/rower-merida-scultura-105-r7000-m-l-kola-fulcrum-4db-jak-nowa-400-CID767-ID16kTry.html I cos nowego się znajdzie (znowu, nie ma wszystkich rozmiarów) https://szybkierowery.pl/produkt/sensa-romagna-disc-tiagra-grey-2024/
  21. Bo 7km takiego złota a z przerywnikami typu 100m asfaltu ponad 10
  22. Bliitz - 18474 km (szosa, gravel, trenażer) Zigfir - 16737 km (mtb, szosa + trenażer) [11487 km outdoor] bashey_pl - 8701 km (cross 3.3kkm, gravel 3.5kkm trenażer 1.9kkm) provayder - 7990km (szosa, MTB) SpinOff - 7261 km (szosa, gravel, trenażer) michalr - 6710 (terenówka, mieszczuch) przeciętny - 6000 km (mtb,grv) bubulin - 5770 (mtb 26 carbon semi slick / mtb 27.5 full ciężki) Jacekddd - 5051 km (velomobil - rower poziomy) ernorator (gravel, szosa, trenażer) - 4536 km Grochu86 - 4484km (gravel,szosa) Cross90 - 4114 km (Szosa, MTB, Cross, Trenażer) wojtbike - 4059 km (cross) smw44199 - 3999km (cross) dfq - 3558 km (MTB, gravel, trenażer) Lextalionis - 3297 km (gravel) Miro1970 - 3238 km (stalowe turystyk i fitness) Zbyszek.k - 3105 km. (trenażer + gravel) spidelli - 2833 km (szosa: 863 gravel: 1938, MTB: 32, trenażer: 1498 - nie liczę do dystansu) thorcik - 2659 (mtb) Joker86 - 2600km( gravel , schwalbe Kojak) JWO - 2517 km (MTB) Revolta - 2502 km ( MTB) CoolBreezeOne - 2419 km (MTB) Sansei6 - 2225 km (MTB) NerfMe - 1712 km (MTB) szczupak56 - 1104km (cross 1027, mtb 77) DickSteele (1096 km szosa, 1411 km trenażer) Electronite - 696km (szosa) TheJW - 573 km (MTB, dojazdowy) Eathan - 64 km (gravel) l2cz3k - 46 km (MTB)
  23. Hehe widzę klub miłośników francuzów :d Sam jakoś tak zawsze kończę z Renią albo Cytryną. Teraz Grande Scenic z 2011 i Berlingo cywilny, 1.6 dCi i 1.5 HDi.
  24. Nie mam pojęcia, włączam Zwift, Rouvy, Woosh, włączam trenażer, szukaj urządzenia, paska HR i jedziemy. Jak kupiłem pierwszego direto to mnie namówili na dongla na kablu, bo będzie lepiej łączył. Przerywało, wywalało ze zwifta. Wywaliłem dongla i od tamtej pory wszystko działa bez problemu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...