Skocz do zawartości

leejoonidas

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 389
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez leejoonidas

  1. A ja se zafundowałem FR-7 i połączyłem to z TRP SPYKE. Jest moc w tych hamulcach.
  2. Niesmaczne i poniżej poziomu przyzwoitości.
  3. Z Krakowa nie. Raczej bardzo blisko kolegi który rzucił propozycją zrobienia Velo Dunajec. Co do Twojej propozycji jazdy do ujścia i powrotu wiślanką do Krakowa to biorę taką opcję pod rozwagę. Jedna rzecz mnie martwi że pociągi od Suchej B. do Zakopca nie kursują z powodu remontu. Jak się zapakować z rowerem do autobusu?
  4. Jestem chętny, odpowiada mi termin od 24-tego, jednakże dzień wcześniej mogę już być w Zakopanem.
  5. Ale to zjawisko to norma i nie panikuj, pierwsze 100 kilometrów na nowym łańcuchu zazwyczaj ciężej się jedzie, łańcuch musi złapać boczne luzy, wgryźć się w zębatki i potem już jest cicho.
  6. Co tam jakiś Marin, opowiadaj jak smakowały buły.
  7. No faktycznie masz rację, poniosło mnie z tą osią. Ale zawsze można nagwintować tylną szpilkę 5mm i przyciąć ją do odpowiedniej długości.
  8. Jaki za krótki gwint? Oś do piasty na wolnobieg ma bardzo długie gwinty. Docinasz oś i po kłopocie.
  9. Shimano HG95 lub KMC X10 czarno-srebrny.
  10. To się nazywa pycha, ponieważ ja wiem lepiej. W tym momencie nie mam na myśli pastora.
  11. Szczerze powiem że żal mi tego pastora bo nie wie co mówi, jako osoba duchowna powinien wiedzieć że jest powiedziane " Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni." (Mt 7,1-5)
  12. 38T i jeszcze podpiłowane końce ramion korby aby łańcuch się na nich nie opierał.
  13. Czyżbyś chciał jeden usunąć? Takie usunięcie odbojnika spowoduje zwiększenie skoku widelca o długość samego gumowego zderzaka.
  14. Widocznie producent stwierdził że jeden to za mało i przy jednym odbojniku mogłoby dojść do uszkodzenia tłumika który jest w formie kartridża, lub górna część dolnych goleni zderzyłaby się z koroną widelca.
  15. Żeby dolna część górnych goleni która jest wsunięta w dolne golenie amora, nie zderzyła się z dolną częścią dolnych goleni przy dobiciu, lub inaczej przy maksymalnym ugięciu amortyzatora. Te gumki to są odbojniki, zderzaki.
  16. Road Link GoatLink GoatLink jest osobny do przerzutki dziesięcio i jedenastorzędowej.
  17. AC 420 to ma Marin Muirwoods ale tam wchodzi opona 2,5", w tym "gruzie" będzie 380 może góra 390mm.
  18. Też kupiłem ostatnio Markhor-a, to jest chyba jeden z lepszych amortyzatorów jaki jeszcze jest dostępny pod oś qr. 9mm, kilka razy już go rozbierałem. Można się pokusić o nie robienie serwisu zerowego bo oleju i smaru wewnątrz fabryka nie pożałowała. Zrobiłem mu zmianę skoku na taką jakiej producent nie przewidział.
  19. Dolne golenie są smarowane smarem nie olejem, do komory powietrznej wlej maksymalnie 3ml oleju.
  20. Tłumik w formie kartridża nierozbieralny, przynajmniej w teorii. Tłok ze sprężyną odbijającą poniżej której jest zawleczka do zmiany skoku, uszczelka na tłoku o okrągłym przekroju która lubi puszczać powietrze gdy temperatura na zewnątrz jest niska, golenie smarowane smarem, do komory powietrznej można kapnąć trochę oleju.
  21. Te podkładki dodaje się tylko do adapterów PM to PM, gdyż taki adapter powoduje że śruba nie jest ustawiona prostopadle do zacisku tak jak w Twoim przypadku. Czasami podkładki są konieczne w niektórych zaciskach niezależnie od zastosowanego adaptera np: AVID BB.
  22. Na stacjach benzynowych można takie dostać przy dystrybutorach, czasami w sklepie samoobsługowym obok pieczywa lub słodyczy też można spotkać. Sprawdziłem jadąc w deszczu przez kilka godzin.
  23. Można zakupić zamiennie klamki MT500, MT501, M8000 ... Są jeszcze dostępne na Allegro lub w sklepach internetowych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...