Widzę, że wszyscy mają zdrowy dystans do elektroniki 👍
Z pasem H 10 nie udało mi się złapać czy wyłapać jakiegoś wariactwa na temat tętna a z ręki to Grit mierzył głupoty, nie będę się powtarzał, kiedyś kilkustronicowy elaborat tu na forum popełniłem, odsyłałem do niego nawet przedstawiciela handlowego Polara, żeby sobie poczytał i pooglądał zrzuty ekranu
Napisałem parę gorzkich słów do Polara ale oni spuścili temat do lokalnego dystrybutora, tak jakby to on pisał wujowy soft do zegarków albo uszkadzał barometry.. No i tak się bujaliśmy mailami jakiś czas aż mi ciśnienie spadło i na pociechę po Grit X kupiłem V 2 🤣
Z V2 miałem jedną ciekawostkę, że wynik testu ortostatycznego wykonanego przy pomocy H10 i zegarka w aplikacji na telefonie pokazywał regenerację, a na aplikacji www - brak regeneracji, przy tych samych wynikach pomiarów (dokładnie te same liczby, dwa skrajne wyniki). Dystrybutor przekazał sprawę centrali, prosili o zgodę na wejście na profil, zmienili mi ustawienia na angielski, coś pogmyrali i nic nie zrobili
V2 i V3 udaje się oszukać ze snem - czasami mam problemy z zaśnięciem ale leżę spokojnie (akcelerometr), oddycham miarowo (czujnik tętna) a dla zegarka jestem w fazie snu głębokiego. Ot, takie zabaweczki