Skocz do zawartości

spidelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez spidelli

  1. @ernorator Cebulka, zrzucisz nadmiar, jak się cieplej zrobi, najgorzej to się zapocić i zmarznąć. Generalnie ja się ubieram tak, żeby mi było ciepło w ruchu. Ale w cieniu czy na zjeździe, zwłaszcza jesienią albo teraz warto mieć opcję z wrzuceniem czegoś na grzbiet.
  2. @TheJW O do licha, ciekawe, co to może być? No nie wytrzymię, dopóki się nie dowiem
  3. Widzę, że wszyscy mają zdrowy dystans do elektroniki 👍 Z pasem H 10 nie udało mi się złapać czy wyłapać jakiegoś wariactwa na temat tętna a z ręki to Grit mierzył głupoty, nie będę się powtarzał, kiedyś kilkustronicowy elaborat tu na forum popełniłem, odsyłałem do niego nawet przedstawiciela handlowego Polara, żeby sobie poczytał i pooglądał zrzuty ekranu Napisałem parę gorzkich słów do Polara ale oni spuścili temat do lokalnego dystrybutora, tak jakby to on pisał wujowy soft do zegarków albo uszkadzał barometry.. No i tak się bujaliśmy mailami jakiś czas aż mi ciśnienie spadło i na pociechę po Grit X kupiłem V 2 🤣 Z V2 miałem jedną ciekawostkę, że wynik testu ortostatycznego wykonanego przy pomocy H10 i zegarka w aplikacji na telefonie pokazywał regenerację, a na aplikacji www - brak regeneracji, przy tych samych wynikach pomiarów (dokładnie te same liczby, dwa skrajne wyniki). Dystrybutor przekazał sprawę centrali, prosili o zgodę na wejście na profil, zmienili mi ustawienia na angielski, coś pogmyrali i nic nie zrobili V2 i V3 udaje się oszukać ze snem - czasami mam problemy z zaśnięciem ale leżę spokojnie (akcelerometr), oddycham miarowo (czujnik tętna) a dla zegarka jestem w fazie snu głębokiego. Ot, takie zabaweczki
  4. Ponad 2 lata mam V2 i nie narzekam. Z poprzednim Gritem X miałem przeboje - barometr pokazywał bzdury co do wysokości i odczyt tętna też był taki sobie. Ale to po stronie zegarka. V2 nieco inaczej też użytkowałem bo używam na rowerze licznika M460 więc zegarek nie miał okazji się tu wykazać albo "wykazać". Mam na tyle dobre doświadczenia, że kupiłem V3 a nie Forerunnera Polar mocno sprzętowo odstaje, w tym sensie, że nie ma pierdyliarda funkcji jak Garmin, co akurat mnie odpowiada. Dość powiedzieć, że płatności zegarkiem, które są standardem w Garminie, w Polarze rozwiązano protezą, tj. akcesoryjnym paskiem z czipem Fidesmo (można sobie dokupić za jedyne 269 PLN ). Dla mnie to żadna wada, bo mam minimalistyczne oczekiwania od zegarka sportowego ale dla Ciebie może mieć znaczenie. Garmin jest bardziej "rowerowy" bo ma mnóstwo liczników/nawigacji a Polar w zasadzie tylko zegarki.
  5. W ciepłą część roku - tak. W zimną.... tak sobie. Zegarek z pomiarem pulsu zapina się nieco wyżej na ręce, co robi się kłopotliwe przy rękawach jak jest chłodniej. Z kolei uchwyt na kierownicę wymagać będzie już dodatkowego czujnika tętna, np. pasa na klatę. Nie chce mi się wierzyć, że kupisz Feniksa tylko do nawigacji
  6. Jak to dobrze, że zamieniłem Vantage 2 na Vantage 3 😎
  7. Został ostatni ajronmenik 20 km: https://riders.rouvy.com/events/15cedfda-386c-4fe8-8ce0-1946b77f647b
  8. https://www.reddit.com/r/xbiking/s/4W27JSq3fr
  9. 100 km na Rouvy to ja jeszcze wytrzymię ale w Systm X były taki dni endurance 2,5 albo 3 h na niskim tętnie ze słupkami do oglądania. Dobrze, że można to było do paska spuścić i na pierwszy pan rzucić jakiś film...
  10. Początek tej trasy to jak na Stelvio
  11. Dzięki, znowu się naczekaliście na mnie na darmo 😎Ale nie było mocy w nogach... Mogłem pieluchomajtki włożyć bo tyłek bolał już na ostatnich 30 km. Poniedziałki mam tradycyjnie wolne więc nie namawiajcie 😎 A co to takiego? Może dlatego nie było innych awatarów ani ikonki z draftingiem?
  12. 100 km płaskie wybieram, z górkami to 20 km
  13. Pod górę to ustawiam 20 km 🤣
  14. No to jedziemy swoje spokojnie, jak starczy sił to zaatakujemy na koniec, jak będzie kogo 🤣 Zmiany musimy jeszcze dopracować, bo się tak długo macamy, że nas doganiają
  15. @pecio, @szajbna kto chce być liderem? Mogę przekazać tę zaszczytną funkcję Kanapki, panie mnie tu k.pa ciśnie z emocji
  16. Ja też myślę bardziej o jeździe na spokojnie, te 2,5 h to chyba nie dla mnie Wczoraj zapraszałem te osoby, które z nami kręciły, UK granny też
  17. Dzięki! Babcię z UK zapraszałem ale się nie skusiła dzisiaj
×
×
  • Dodaj nową pozycję...