-
Liczba zawartości
2 855 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Brombosz
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Brombosz odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Sobek82 Fortuna Czarne... Ty to jednak wiesz co dobre. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Skojarzyło mi się od razu z tą chińską kupą złomu z przed kilku stron. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
A u mnie chyba Covid... Trzeci już, albo czwarty. 😕 Co dziwne, atakuje zwykle w piątek. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
Brombosz odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Jakby na to nie patrzyć, jest Marzec. -
[budowa MTB] na ramie karbonowej-prośba o pomoc
Brombosz odpowiedział bombka → na temat → Renowacje rowerów i części rowerowych
Przód wysoki trochę sie wydaje. Jak rozmiar dobry, to w przyszłości pokombinuj z amorkiem ustawionym na 80mm. -
[budowa MTB] na ramie karbonowej-prośba o pomoc
Brombosz odpowiedział bombka → na temat → Renowacje rowerów i części rowerowych
Jest. Źle nie kupiłeś. -
[budowa MTB] na ramie karbonowej-prośba o pomoc
Brombosz odpowiedział bombka → na temat → Renowacje rowerów i części rowerowych
Brakuje oponki z jakimś dupnym, białym napisem. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
https://9gag.com/gag/amgGm7j -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Brombosz odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Wilka? Czy bardziej owczarka niemieckiego? @_Piotrek, nie za mała ta rama? Czy to taki bardziej na bandy i transfery? PS2. Czy myk-myk dwuseta? -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[budowa MTB] na ramie karbonowej-prośba o pomoc
Brombosz odpowiedział bombka → na temat → Renowacje rowerów i części rowerowych
Od biedy da się to pożenić, ale lepiej do ramy bez boosta kupić i napęd pod poprzedni standard. Wtedy z linią łańcucha nie będzie problemów. Problemy się zaczynają kiedy kaseta i blat korby, są równolegle w innych odległościach niż przewidział producent. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Brombosz odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo bym niedługo zapomniał jak wygląda rower. O tej porze roku jeszcze trzeba działać szybko. Przez opolskie nie jechałeś czasem? Płasko tak samo. Wygląda to jakbyśmy się na tej samej pipidówce minęli. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Nawet była ostatnio u nas dywagacja ze znajomymi, co który by zrobił jakby trzeba było w pośpiechu zawijać. Pomysł, w którym przed ewakuacją, najdroższy rower się rozbierało do framesetu, zawijało w szczelny pakunek, wypełniając go wszystkim co tylko nie zgnije, po czym zakopywano w dosyć głębokim dole, w sumie był najlepszy. Dalsza część opierała się na pakowaniu do plecaka wszystkiego co może być potrzebne do taniego roweru, troczeniu śpiwora i karimaty, szykowaniu prowiantu na drogę i wyruszeniu Paździerzem w lasy, kierując się nim na Czechy, a potem zależnie od tego jak się sytuacja rozwinie. Przyznajcie sami. Plan ucieczki majstersztyk... Początkowo myśleliśmy o Słowacji i o tym, że Tatry są dobrym miejscem, ale nikt nie wziął pod uwagę niedźwiedźwi... Poza tym za blisko i nie w tym kierunku. Któryś też wymyślił tandem, żeby przy okazji żona schudła, ale to już byliśmy trochę nietrzeźwi. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
No i ma gościu rację, chociaż sam sobie nie wierzy... Kto tu siedzi na rowerze? A kto zamknięty w piwnicy, kąsa z zazdrości jakieś skrawki sześciocalowej propagandy. Weź wyjedź tam na ulicę motocyklem, Ładą, Mercedesem czy nie daj Boże policyjnym radiowozem, już o wojskowym furgonie już nie wspominając... Jeszcze wyłączony kierunek nie skończy mrugać, a wygarniesz bułę odłamkowo-burzącym z małą, czerwoną, platerowaną gwiazdą na płaszczu. 💥 Widać rower ma jednak jakiś szacun nawet u i ruskich. Z jazdą konną pewnie podobnie... W jednego szkoda strzelać bo przecież piękne zwierzę, a w drugiego nie dość, że ciężko trafić, to jeszcze straty małe bo to tylko jakiś debil na rowerze... Lokalilazcja całkiem bezsensowna. Środek potrzebnej drogi. Cel bez przerwy w ruchu. Żadnej innej jednostki w polu rażenia... Kto normalny by amunicję marnował? 😆 A tak serio to, niestety na okupowanej Ukrainie w chwili obecnej, cywil ma większe szanse zginąć w poruszającym się pojeździe, niż jakby sam takim poruszającym się pojazdem był. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Tylko żeby się potem nie okazało, że plecionka będzie mocniejsza od stali i powyrywa nyple przy pierwszym fakapie. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Aktualizacja. To nie cyganie podjumali BTR. https://dai.ly/x88frl4 Najpierw Rosjanie go skonfiskowali, bo w BTRze brakło paliwa, a potem właściciel go odzyskał z gratisem na holu. Stąd namalowane "Z" na drzwiach. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Mały serwis. Przy pełnym trzeba mieć fotograficzną pamięć albo spisać poszczególne części. Inaczej można nie dać rady tego złożyć... No i to się tyczy sprawnego dampera przy profilaktyce. W przypadku niesprawnego, z każdą kolejną jego usterką, poziom trudności rośnie. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Teraz widzę, że mi całe życie brakowało rękawiczek neoprenowych... -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Miejsce na roślinkę ma. 🇯🇲 Są pewnie tacy, którzy by stwierdzili, że nawet ma to sens. -
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Na Orlenie Panasonic za dychę. Coś chyba się w tej Polsce poprawia, skoro z niemieckiego wyrobu się śmieją. ... Tyle, że nie na OLXie. Siostra kota jakiegoś fajnego chciała kupić i obdzwaniała ludzi od dwóch dni, aż trafiła na ogłoszenie "KOT RASOWY". Żadnego zdjęcia, opis pięć wyrazów, ogólnie nic konkretnego... Dzwoni, pyta jaka to rasa, a facet jej na to, że "rasowy na pewno, minimum trzy rasy ma w sobie, jakie to nie pamięta ale pozna pani." Siora zaniemówiła. Ja pokazuje na telefon i jej syczę: "zdjęcie niech wyśle". Ta załapała, zapytała i włączyła głośnik: "...wie pani, ten kot ze zniżką jest bo sprawa jest taka, że trzeba go wytropić i złapać bo uciekł miesiąc temu. Właśnie zdjecia nie mamy żeby pokazać, ale rudy taki bardziej, z bialym brzuchem i oswojony..." 😳 Ja nie wierzyłem. Myślałem, że żart na początku. -
Prowadzisz serwis, widzisz na własne oczy co tam na stół do ciebie trafia. 99 osób logicznie myślących powie, że to przesada z tą szmatą, a ten setny wciśnie cały brud z goleni pod uszczelki, bo mu kolega powiedział, że mają być czyste. Ja nie napisałem nigdzie, że należy bać się szmaty... Po prostu jej też też trzeba użyć z głową, bo inaczej można (nawet wielokrotnie) popełnić głupi błąd początkującego, skutkujący pionowymi wytarciami anody we w miarę nowym sprzęcie. PS. A patrząc na pytanie z pierwszego postu, to autor jest raczej na etapie poznawania swojego sprzętu. Tylko dlatego ja o tej szmacie...
-
Ty jesteś świadomym użytkownikiem. Jak ci się przyśni, że czyścisz goleń, to nawet przez sen będziesz to robił poprawnie... A prawda jest taka, że nieumiejętnie użyta na brudnej goleni szmata może sprawić, że to co nazbierane jest na uszczelce, zamiast od niej odpaść, znajdzie się tam gdzie być nie powinno... i to w ilości zależnej od częstotliwości takiego "zabiegu". W skrócie: Jak czyścisz anodę szmatą, to rób to w stronę korony, a nie uszczelek... chyba, że te są czyste.
-
Tylko z tym to akurat ostrożnie. Łatwo nabić tą szmatą jeszcze więcej brudu w uszczelki niż go tam było przed przecieraniem. Ja sam do uszczelek używam puszki sprężonego powietrza, dmuchając na nie pod kątem i dopiero po tym zabieram się za czyszczenie szmatką goleni. Z tym serwisem rowerowej amortyzacji jest trochę jak z onkologią. Profilaktyka najważniejsza, objawy z reguły występują jak już jest za późno, a leczenie często jest wtedy już trudne, drogie i czasami nieskuteczne.
-
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
Brombosz odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Znaleziona przypadkiem amatorszczyzna, ale nawet fajna.
