Rower przychodzi do sklepu w kartonie.
Trzeba założyć przednie koło, do sztycy zamontować siodło.
Mostek i stery są już skręcone, trzeba zamontować kierownicę.
Dwa odblaski, dzwonek.
Trzeba sprawdzić połączenia gwintowe czy wszystkie zostały odpowiednio dokręcone, sprawdzić centryczność kół, wyregulować przerzutki i hamulce.
Jeśli o czymś zapomniałem proszę dopowiedzieć.
Skąd takie pytanie?