Imar
Użytkownik-
Liczba zawartości
835 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Imar
-
Nie, szukam nowej korby. Napisałem jak byk
-
Zapomniałem dodać, suport pod BSA.
-
Cześć. Kupię przełajową kobrę. Korba 2x10, najlepiej 46/36T, najlepiej czarna, nowa, najlepiej 170mm. Coś pokroju CX50 / Apex'a.
-
Cześć. Kupie piasty D771SB/D772SB lub D791SB/D792SB. Pod szybkozamykacz. Czarne. Nowe. 32H.
-
Musisz pamiętać o dłuższych śrubach i podkładkach CPS pod łeb śruby.
-
Oczywiste że DOT 4 o takich sytuacjach słyszałem jak ktoś zalewał tani chłam z motoryzacyjnego.
-
Jakim płynem był przelewany ten hamulec.
-
Cześć. Chciałbym zakupić Checkpoint'a 4 i zakosić z niego napęd, kokpit i hamulce. Jest ktoś zainteresowany kupnem ramy Checkpoint'a z kołami, sztycą i siodłem?
-
Dzisiaj zaplotłem koło na 15 letniej piaście nexus 7 sg-7c21, wyprodukowanej w Japonii. Piasta całkowicie rozebrana, umyta, złożona na smarze bardzo dobrej jakości Motorex. Nowa obręcz vuelta typhoon, kapslowana 36H, lakierowana na jasny szary. Nowe nierdzewne szprychy i nyple. Piastę dostałem od przyjaciela w rozliczeniu. Ile jesteś zaproponujesz za takie koło? Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/VivtiFpRxpMoPHu73 Koło jest wycentrowane.
-
[rower] rower do codziennego użytku, +/- 1500 zł
Imar odpowiedział xiviali → na temat → Miejskie i trekkingowe
Przez dłuższy czas miałem Krossa Inzai wystawionego za takie pieniądze i nie znalazłem chętnego. Ważymy tyle samo i wzrost też identyczny. Rama 17". Po całkowitym przeglądzie. Rower do zobaczenia w Oświęcimiu. -
Cześć. Mam zamówiony już ten rower dla klientki. Rower jest specyficznym gravelem. Na moje oko taki rower do ścigania niż do rekreacyjnej jazdy, wygląda na długi a efektywna długość nie przeraża długością. Trek podkreśla że geometria nie jest tak sportowa jak modele przełajowe. Ten rower do mnie nie przemawia, najbardziej jestem zły że wycofali Crossripa, który moim zdaniem był idealny.
-
Możesz kupić koło pod kasetę 8 biegów i zastosować podkładkę. Dzisiaj sprzedałem koło na japońskiej 7 biegowej piaście Shimano DX, szprychy nierdzewne i alu obręcz. Jak pół roku nie było klienta na takie koło to dzisiaj dwóch. Jak zależy Ci na piaście 7 biegowej to czegoś mogę poszukać.
-
Nie jestem przekonany za korbą z trzema zębatkami. Arkus i Maxim źle nie wyglądają. W mieście u mnie jest taki rower. https://www.olx.pl/oferta/rower-z-3-przezutkami-CID767-IDp4sFb.html#79dfff6f3f https://www.olx.pl/oferta/rower-24-CID767-IDnQmnq.html#79dfff6f3f Jak chcesz to mogę rzucić na nie okiem jak znajdę chwile. Na pewno w tym za 349 do wymiany linka i pancerz od nexusa. Mogę ogarnąć rower i wysłać.
-
Poszukaj roweru na nexusie 3. Na pewno będzie to w zupełności wystarczający napęd. Łatwy w obsłudze, odchodzi problem z biegami. I odpuść dynamo i przedni amortyzator. Jak wpiszesz w olx "nexus 24" to wyskoczy Ci masa ogłoszeń. Rower możesz wyrwać za 300 złotych, nawet jak będzie trzeba wymienić opony, klocki przód, zrobić przegląd w serwisie to wyjdzie Cie mniej niż 600 złotych a będzie super rower. https://www.olx.pl/oferta/rowerek-na-kolach-24-cali-3-biegi-nexus-pradnica-CID767-IDsgcIN.html#d66e35ef92 https://www.olx.pl/oferta/24-laguna-claudia-solidna-dameczka-3-biegi-nexus-lombard-tarnow-CID767-IDsi501.html#d3321199c4 https://www.olx.pl/oferta/rower-dzieciecy-24-nexus-3-przelozenia-CID767-IDpBRGW.html#d3321199c4 I wiele innych...
-
-
Cześć, cześć. Nie przypomniałeś mi o tej oponie. jutro ogarnę, wrzucę foto, wagę i cenę.
-
[szukam towarzystwa] Polska 19 - 23 luty
Imar odpowiedział werusq → na temat → Planowane wyprawy i poszukiwanie osób
Myślę że można o czymś pomyśleć ale w późniejszym terminie. Ew. planować już okres urlopowy, będę myśleć o jakieś porządnej trasie. Jestem z Oświęcimia. do Krakowa mam rozgrzewkę wzdłuż Wisły. A jak w lutym wybierzesz trasę w moim kierunku to zapraszam na kawę/herbatę do mnie, do sklepu rowerowego.- 4 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- sakwy
- noclegiwcieple
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak za tą kasę naprawdę fajny rower. Nie wiem jak z jakością ram i innych komponentów od MONTERII. Co do wyglądu kwestia gustu.
-
Koło z Alifne 8, hamulec tarczowy centerlock. Koło pod pionowe haki + napinacz do haka przerzutki. Wchodzi w grę?
-
Patrząc na Twoją wypowiedź mogę stwierdzić że nie masz pojęcia o czym mówisz. Oddaj hamulec najlepiej do serwisu.
-
Jak już chcesz go kupić to targuj do 4000 złotych.
-
Bardzo prawdopodobnie że już nie dostaniesz go na zamówienie, w Krossie niema rowerów, musisz dzwonić po sklepach i się pytać czy mają taki rower.
-
[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania
Imar odpowiedział durnykot → na temat → 27,5" 650B
Trek Stache, wyrzucone koła 29+, wrzucone 27,5. Wymieniono hamulce, koła, kierownica, siodło, sztyca, obejma sztycy, tarcza przód, mostek, zębatka. Na wszystkie pytania odpowiem. https://zapodaj.net/1901c41244db9.jpg.html -
- 3 komentarze
-
- oświetlenie
- lampka
- (i 4 więcej)
