Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
  • Liczba zawartości

    11 536
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    325

Zawartość dodana przez sznib

  1. Bo ja nie robię fotek dla leniwców, którym nie chce się obrócić telefonu o 90st.
  2. Na mniejszej tarczy będzie łatwiej modulować. Trzeba od początku uczyć żeby nie wciskać klamki nagle i z całej siły, tylko stopniowo modulować siłę.
  3. Nie ma czegoś takiego jak "zero-jedynkowe hamulce". Wszystko kwestia wyczucia. Dla tak lekkiej zawodniczki wystarczyłyby dwutłoczkowe hamulce z tarczami 180 nawet w elektryku. Był kiedyś dobry test na jakimś kanale i większe tarcze czy 4tłoczkowe hamulce robiły sporą różnicę przy testerze ważącym w okolicach 90kg, natomiast w przypadku drugiego, który ważył ok. 70kg. różnice były znikome.
  4. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  5. Będą ok. Hamulce stare, ale klocki takie jak używane w nowych modelach 2tłoczkowych.
  6. Kto ma większą podpórkę? No kto?
  7. https://allegrolokalnie.pl/oferta/korba-prowheel-2236-lancuch-kmc-x10-przerzutka-przednia-deore-210?rep=1083683854 tu masz fajny zestaw zdjęty z nowego roweru za małe pieniądze. Jest korba z suportem, przerzutka przód, manetka i łańcuch. Trzeba dokupić manetkę na tył: https://allegro.pl/produkt/manetka-zmiany-biegow-shimano-altus-sl-m315-rapidfire-plus-8-rzedowa-prawa-a5293f60-57ba-4fd7-9ee7-646e78165c3e?offerId=17555752395
  8. Niejednej sarnie żal się zrobiło i jej racica zadrżała bo taki fajny tam stoi rower, i chętnie by nim jechała ale do tego trzeba mieć ręce, dwie i nóg też para a Bozia sarnie, naszej biedniutkiej tylko dwie pary nóg dała.
  9. Bo drzewa czekają na liście.
  10. A tutaj trawę pomalować na zielono.
  11. Magury silniejsze, Shimano łatwiejsze w odpowietrzaniu. Przy odpowiednich tarczach Shimano wystarczą.
  12. Rzeczywiście, te wczesnowiosenne kolory jakieś takie... mało kolorowe.
  13. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  14. A gdy drogi nie znajdujesz, strzałka drogę pokazuje.
  15. Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
  16. No, podłączona była akurat retro Minolta przez adapter.
  17. To ja dla odmiany z bezlusterka.
  18. Bo na singlach tyle starych liści, ze trzeba jechać na pamięć.
  19. Sram HS2 polecam.
  20. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...