Skocz do zawartości

Maciorra

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 115
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    13

Zawartość dodana przez Maciorra

  1. Może dziady zaczęły oszczędzać na farbie. Albo... kąpaliście sie w butach w Odrze... Znowu kąpaliście się w Odrze, tak?
  2. To przejęcie miało miejsce w 2011 roku, więc chyba wszystkie pary sprzed przejęcia zostały zajeżdżone na śmierć:) Miałem (mam) kilka par Freerider i FR pro, żadne nie farbowały. Masz jakiś fikuśny kolor tych butów?
  3. U mnie stabilnie - chleją coraz młodsi... na szczęście MO czuwa nad porządkiem
  4. To zależy od maksymalnego przyciemnienia. Fotochromy, które się bardzo nie sciemniają (np uvexowe s1-s2) są w takich warunkach mieszanych jak piszesz OK. Natomiast przy bardzo ostrym słońcu oczywiście brakuje przyciemnienia.
  5. To albo sportowy albo bikepacking, według mnie sam sobie przeczysz:) Jak się zaczęła moda na gravele to z tego co pamiętam motywem przewodnim marketingu było właśnie, że to fajne rowery na długie wycieczki i wyprawy, jazda na luzie, broda (zwłaszcza u kobiet), koszula w kratę i ognisko wieczorem. Wyścigi gravelowe zaczęły się trochę później...
  6. Dobre, ale do koszyka na bidon nie wejdzie i trzeba przelewać.
  7. Maciorra

    [Koła] 750d!

    Komu nowy rozmiar koła? https://m.pinkbike.com/news/wtb-develops-new-750d-wheel-size.html
  8. Dosłownie cień człowieka.
  9. Buczyna nie ze Zbuczyna.
  10. Willy jest fajny ale po jakimś czasie pęka (tu można wstawiać żarty o pękającej gumie). U mnie dwie sztuki się rozlazły.
  11. Odgrzebuję temat, bo trochę już tego Lyrika z chargerem 3 objeździłem... I cieszę się, że mój Durolux w międzyczasie się nie sprzedał, bo w zeszłym tygodniu zainstalowałem go z powrotem. Specjaliści z RS na pewno się znają na marketingu, ale robienie tłumików dobrze działających na rąbance im nie wychodzi. Charger 3 jest fajny na gładkie flowtraile, ale jak podłoże robi się mniej przyjazne to ten tłumik zwyczajnie nie daje rady i trzeba dać na minimum HSC i prawie na minimum LSC, a i tak się potrafi dławić przy szybkich strzałach... Durolux w takich warunkach pracuje bez porównania lepiej. Lyrik idzie na sprzedaż i myślę, że zbyt szybko się na kolejne produkty RS nie skuszę:)
  12. U mnie dzisiaj klasycznie - Leskowiec i czerwonym przez Łamaną na Potrójną.
  13. Jak ze wszystkim - dla jednych lepiej dla innych (np chyba dla Ciebie) gorzej:) Nie będzie - bo na prostej obniżonej kierownicy masz jeden chwyt i to nisko, na baranku masz ich więcej i na różnej wystokości, oraz bliżej i dalej. Ja często przekraczam 30km/h (ale chwilowo, nie średnio), dodatkowo mam nadwagę (ale nie 30 kg tylko jakieś 3 kg) i nigdy nie chciałem czuć się sportowcem, mimo to odpowiem: Grawela z barankiem se kupiłem kilka lat temu, żeby miec rower do jeżdżenia po łatwych trasach, tam gdzie kompletnie nie chce mi się zamulać na MTB i chciałem mieć baranka, żeby a) mieć więcej chwytów, b) mieć odmianę od prostej kierownicy w MTB. Może być takie uzasadnienie?:)
  14. @elkaziorro Przemówił coś, czy to krzew niegaduła?
  15. Jakieś piłowanie się odbywało w okolicy samej Kotarnicy, nie pamiętam czy to był już czarny, czy końcówka niebieskiego z Romanki. Wszystko działo się tak szybko... Ale ogólnie było przejezdne.
  16. @Mandoleran A w bacówce z kangurami byłeś?:)
  17. Z całego tego tematu płynie jeden wniosek: po zakupie roweru w Deca należy zaoszczędzoną kwotę zostawić w ogarniętym serwisie który zrobi z rowerem porządek i cieszyć się jazdą.
  18. Czarny z Kotarnicy do Sopotni.
  19. Decathlon z postu powyżej jest ideolo. Bez problemu osadzam nią 2.5 calowe tubelessy.
  20. Niby chmury, a upał mnie wykończył.
  21. No nie wiem, mi to nie wygląda na mocowanie IS:)
  22. Ekhem. Gwiazda Czerwona.
  23. Procy nie miałeś ze sobą?
  24. Pustynia monitorowana.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...